سیاه درمانگران می گویند که آنها در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در تقاضا برای خدمات خود را

این COVID-19 بحران تقریبا مجبور به بسته شدن Anissa Keyes' کسب و کار. پس از آن یک افسر پلیس کشته جورج فلوید و ب

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

این COVID-19 بحران تقریبا مجبور به بسته شدن Anissa Keyes' کسب و کار. پس از آن یک افسر پلیس کشته جورج فلوید و به طور ناگهانی به عنوان یک درمانگر او به سختی می تواند نگه دارید تا با تقاضا است.

بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار را تجربه کرده اند تروما و اضطراب پس از کشته شدن فلوید. و حتی اگر ماموران درگیر متهم شده اند و بسیاری از معترضان را به رهبری وجود دارد می تواند اثرات طولانی مدت بر سلامت روان در میان مردم سیاه و سفید. برخی به دنبال مراقبت های بهداشت روانی برای کمک به آنها در مقابله, اما آنها به دنبال درمانگران آنها می توانید اعتماد.

Keyes به تازگی یک تماس از یک پتانسیل مشتری جدید است که او گفت: "من نیاز به دیده می شود شوهر من نیاز به دیده می شود که ما نیاز, ارتباط جنسی, کار و سپس پسر من نیاز به دیده می شود." او در ادامه: "ما باید آن را به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار درمانگر و من فقط کنجکاو راه این است که یک آمریکایی آفریقایی تبار-اجرای آژانس ؟ و اگر آن است که آن را سیاه و سفید متعلق به است؟"

Keyes پاسخ بله می توانید به تمام این سوالات. او اجرا می شود یک روان درمانی درمانگاه در جنوب مینیاپولیس که در آن بیش از نیمی از مشتریان افرادی هستند که از رنگ عمدتا سیاه و سفید. بسیاری از درمانگران کلینیک سیاه و سفید بیش از حد.

که به خصوص نادر در اینجا. در مینه سوتا 95 درصد از متخصصان سلامت روانی سفید; بیش از 2 ٪ سیاه و سفید هستند. اما در سراسر کشور آن را بسیار بهتر است.

Keyes گفت: قبل از فلوید درگذشت که به نظر نمی رسد به توجه بسیار و مشتریان به ندرت خواسته به دیدن یک درمانگر.

در حال حاضر هر چند او گفت: تقریبا همه آنها را انجام دهد. او گفت: به نظر می رسد به عنوان اگر مشتریان به دنبال یک محل که در آن آنها می توانید احساس امن است.

"ملت به من نشان داد که به عنوان یک فرد سیاه و سفید در این کشور من امن نیست," او گفت:. "بنابراین من فکر می کنم احساس رفتن به یک درمان با سفید-سالم فرد ممکن است واقعا احساس امن است."

برای درمان موثر باشد, مردم نیاز به احساس امنیت است. که به ویژه در حال حاضر که اکثر جلسات رفته اند یا آنلاین و یا به تلفن برای امن نگه داشتن مردم از COVID-19.

اضطراب است که افغانستان باعث می گذشته است. یکی 2018 مطالعه منتشر شده در مجله لانست در نگاه به سلامت روانی افراد قبل و بعد از پلیس قتل در همان دولت است. آن را یافت که در نتیجه ضربه بر جوامع سیاه برای ماه پس از آن.

Marlee دورسی یکی دیگر از سیاه و سلامت روان حرفه ای اجرا می شود یک عمل در مینیاپولیس است که با تمرکز بر نژادی تروما. او گفت: تماس های به عمل او را سه برابر این هفته فلوید پس از مرگ است.

"هنگامی که [مشتریان] دیدن آنها فکر می کنم در مورد تجارب خود را با پلیس است که بسیار مثبت است. و یا دوستان خود تجربه با پلیس شده که بسیار مثبت است. یا پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود را," او گفت:.

Anissa Keyes گفت: بسیاری از تماس های او اخذ شده است پس از فلوید درگذشت هستند از افرادی که به دنبال حرفه ای در مراقبت های بهداشت روانی برای اولین بار. او نمی خواهید به نوبه خود هر دور.

بنابراین او شده است تلاش برای استخدام بیشتر سیاه, پزشکان, اما گفت که او را از داشتن یک زمان سخت پیدا کردن هر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن