زنان دو برابر مردان سفید پوست به رنج می برند از لحاظ اقتصادی از COVID-19

این COVID-19 همه گیر است برجسته و تشدید نابرابری اقتصادی در آمریکا شماره های جدید نشان می دهد که چگونه خطر در

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

این COVID-19 همه گیر است برجسته و تشدید نابرابری اقتصادی در آمریکا شماره های جدید نشان می دهد که چگونه خطر در ارتباط با ویروس ها بازی کردن به صورت های مختلف گروه های جمعیتی. ما در حال یادگیری است که خطر به مراتب بالاتر در جوامع از رنگ.

تحقیقات جدید از McKinsey & Company, بررسی تاثیر COVID-19 روز سیاه آمریکایی ها به دنبال در صنایع و مناطق جغرافیایی که در آن مردم سیاه و سفید مشغول به کار هستند.

"سی و نه درصد از مشاغل در معرض خطر در مقابل 34 درصد به صورت گسترده تر مردم" گفت: شلی استوارت یک شریک در مک کینزی. "و آره برخی از مردمی می گویند ممکن است تنها پنج درصد اما این یک تفاوت بزرگ است."

که می تواند نزدیک به یک میلیون اضافی سیاه و مشاغل در معرض خطر است.

که تکرار توسط تحقیقات انجام شده توسط LeanIn.org که در بر داشت که خطر از دست دادن شغل است که در حال حاضر به یک واقعیت برای بسیاری از زنان به طور خاص است.

"ما می دانیم که سیاه زنان دو برابر مردان سفید پوست به می گویند که آنها بوده ام یا گذاشته furloughed و یا به حال خود ساعت یا پرداخت کاهش می یابد به دلیل همه گیر" گفت: LeanIn اجرایی راشل توماس.

یکی از نمونه های بسیاری از: زن 48 ساله Zaborah Roane در Raleigh, North Carolina. او مشغول به کار بود در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش مرکز با حدود 10 کودکان نوپا قبل از او گذاشته شد با توجه به COVID-19.

"من از دست آنها در حال حاضر. من حتی نمی دانم اگر آنها می مانند حتی من به یاد داشته باشید" Roane گفت. او نیز نمی دانم زمانی که او را به بازگشت به کار. او را به گرفتن برخی از بیمه بیکاری و کمک مالی از اتحادیه.

Roane شد unsurprised به یاد زنان احساس شد تاثیر اقتصادی بیش از دیگران است.

"ما در حال آنهایی که در این صنایع که اصلا بیمه بهداشت و درمان است که همین حالا باید بیمار پرداخت می شود ، ما لازم نیست مقدار زیادی از پول. بنابراین ما در حال درد و رنج زیادی در حال حاضر" Roane گفت.

به گفته توماس اقتصادی کنونی شوک شده است تشدید نابرابری در حال حاضر قبل از همه گیر.

"زنان به طور متوسط در حال پرداخت 18% کمتر از مردان در اینجا, در ایالات متحده," او گفت:. "این بدتر برای زنان سیاه پوست. آنها را 38 درصد کمتر از مردان سفید پوست. این بدتر از آمریکای لاتینی. آنها را 45 درصد کمتر از مردان سفید."

توماس می گوید که کاهش دستمزد ترجمه به کمتر پس انداز که به معنی کمتر از یک شبکه ایمنی هنگامی که زنان با آن مواجه هستند غیر منتظره از دست دادن شغل ناشناخته در مدت.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im