بوئینگ 737 Max پرواز آزمایشی مجموعه ای برای شروع

بوئینگ بحرانزده 737 Max جت را گزارش پرواز دوباره. اداره هوانوردی فدرال می گوید پرواز آزمایشی برای دیدن اگر هوا

توسط AKHBAREMAAAA در 9 تیر 1399

بوئینگ بحرانزده 737 Max جت را گزارش پرواز دوباره. اداره هوانوردی فدرال می گوید پرواز آزمایشی برای دیدن اگر هواپیما امن برای مسافران آغاز خواهد شد بیش از یک سال و پس از دو تصادفات مرگبار مبتنی هواپیما در سراسر جهان است.

حداکثر این است که گل سرسبد هواپیما بوئینگ آخرین در آن محبوب 737 خط.

گزارش امروز صبح می گویند FAA در نهایت اجازه می دهد تا تست پرواز از امروز شروع به ارزیابی مجدد هواپیما ایمنی پس از تغییرات طراحی.

دو حداکثر هواپیما سقوط کرد و در اواخر سال 2018 و مارس 2019 و 346 نفر کشته شدند. مشکل معلوم شد که معیوب طراحی در بخشی از هواپیما خودکار سیستم پرواز.

حداکثر مبتنی بود در سراسر جهان با FAA امتناع recertify هواپیما برای پرواز تا آژانس مطمئن بود که آن امن بود.

بوئینگ متوقف شد تولید این هواپیما در ژانویه. قبلی مدیر عامل شرکت از کار اخراج شد. این قسمت است که انتظار می رود به هزینه شرکت بیش از 18 میلیارد دلار.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن