Bon Appétit editor-in-chief استعفا داد پس از brownface عکس resurfaces

این editor-in-chief از Bon Appétit magazine, Adam Rapoport است استعفا داد. حرکت آمد ساعت پس از یک عکس مطرح نشا

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

این editor-in-chief از Bon Appétit magazine, Adam Rapoport است استعفا داد. حرکت آمد ساعت پس از یک عکس مطرح نشان Rapoport در brownface صحنه و لباس.

بازار را Nova Safo بیشتر است. او پیوست "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: آنچه که این تصویر از کجا آمده است?

نوا Safo: این یک عکس از Rapoport و ظاهرا برای اولین بار ارسال شده در Instagram در سال 2013. آنها در لباس پوشیدن در لباس های که ترافیک در کلیشه های از پورتو Ricans. عکس خشم کارکنان این مجله پیشرو بسیاری به انتقاد از Rapoport publicly. او استعفا داد ساعت بعد گفت: در یک Instagram پست که او را "تأمل در کار است که من نیاز به انجام به عنوان یک انسان."

Brancaccio: تاپیک عکس هایی که تا به حال منتشر شده قبل از. اما مردم نیز گفت: وجود یک فرهنگ محیط کار مشکل در Bon Appétit, اتهام تبعیض است.

Safo: بخشی از متن در اینجا این است که Rapoport تا به حال قرار دادن یک پست وبلاگ در Bon Appétit سایت در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر کشور است. او را تشویق خوانندگان به کمک مالی به سازمان های حمایت از نژادی عدالت است.

وجود دارد در حال حاضر یک حساب اتفاق می افتد در داخل سازمان های رسانه ها بیش از خود نقاط کور وقتی که می آید به نژاد مردم رنگ — هر دو در چگونه آنها نشان داده شده در پوشش و در اتاق های خبر.

با توجه به این Rapoport پست تا به حال اثر مخالف است. آن را برانگیخت و تعدادی از اتهامات که این مجله تحت Rapoport رهبری درمان زنان از رنگ ضعیف. Sohla ال-Waylly دستیار سردبیر در Bon Appétit گفت: در Instagram داستان که او "تحت فشار قرار دادند در مقابل تصویری به عنوان یک صفحه نمایش از تنوع" و این که "در حال حاضر فقط سفید سردبیران برای پرداخت های ویدئویی خود را ظاهر. هیچ یک از مردم از رنگ جبران شده است برای ظاهر خود را." Condé Nast که صاحب Bon Appétit تکذیب این پرداخت اختلاف اتهامات. آن فیلم ها هستند که پایه و اساس از Bon Appétit فعلی محبوبیت است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن