کتابفروشی دیدن افزایش در فروش آثار در مورد مسابقه

در میان آمازون top 20 غیرداستانی پرفروش هفته گذشته در حال کتاب در مورد نژاد مانند "سفید, شکنندگی," "چگونه می ت

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

در میان آمازون top 20 غیرداستانی پرفروش هفته گذشته در حال کتاب در مورد نژاد مانند "سفید, شکنندگی," "چگونه می توان یک زاد نژادپرستی," "بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد نژاد" و "من و سفید برتری." کتاب های کودکان در مورد مسابقه در حال فروش به عنوان به خوبی به طور خاص کسانی که در مورد چگونه به عنوان یک متحد به مردم سیاه و سفید. و آن را فقط در آمازون — کسانی نیز آثار کتابفروشیها در حال دیدن حرکت کردن قفسه.

فروش آنلاین تا به حال ثابت شده است از طریق همه گیر برای چوب ماهون کتاب در واشنگتن آن را سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی با اغلب سیاه و سفید مشتریان. پس از آن قتل جورج فلوید و تظاهرات. صاحب Ramunda جوان گفت: او را شنیده و از بسیاری از مشتریان جدید در هفته گذشته که او گفتن "هی من هرگز متوجه این نکته بود که این عمیق یا من خیلی بی اطلاع است. من احساس مانند نا امید کننده اما همچنین در یک فضای که در آن من می خواهم برای یادگیری و تحصیل کرده باشد."

جوان گفت: بسیاری از مشتریان جدید سفید هستند. و بسیاری از آنها در حال خرید کتاب برای بچه های خود را. در وحشی Rumpus کودکان کتابفروشی در مینیاپولیس, کتی McGinley مدیر گفت: 95 درصد از اخیر فروش کتاب در مورد مسابقه و عدالت اجتماعی است. و مردم در حال خرید 10, 12 در یک زمان.

"حجم چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود," او گفت:.

کتی Bordner یک زن سفید در پیتزبورگ به تازگی دستور داد برخی از کتاب های او 2 1/2 سال.

"پس او را در معرض آن اوایل و پس از آن به عنوان چیزهایی که اتفاق می افتد در جهان ما, ما در حال رفتن به بازبینی این کتاب و قرار دادن آنچه در جهان اتفاق می افتد در زمینه درک این کتاب," او گفت:.

این تورم مورد علاقه: کتاب مورد مسابقه چیزی است که Dhonielle کلیتون از غیر انتفاعی ما باید متنوع کتاب بوده است.

"این همیشه اتفاق می افتد," او گفت:. "این مثل این است که به معنای واقعی کلمه در هر زمان وجود دارد این است که هر نوع شعله ور یا رویداد ما یک دسته کامل از 'Oh my gosh, خشم,' و سپس آن را می شود آرام دوباره."

اما این بار او گفت: "این تظاهرات از آن احساس بزرگتر است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de