شهرهای مرزی مبارزه با ویروس افزایش

فدریکو Schaffler زندگی در نوئوو لاردو, مکزیک, اما درایو در سراسر مرز به لاردو, تگزاس برای کار هر روز. او فقط

توسط AKHBAREMAAAA در 28 تیر 1399

فدریکو Schaffler زندگی در نوئوو لاردو, مکزیک, اما درایو در سراسر مرز به لاردو, تگزاس برای کار هر روز.

او فقط کلمه ای که وجود دارد را منع رفت و آمد در خانه در حال حاضر مردم می توانند دریافت جریمه اگر آنها نمی پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که رانندگی.

"از طرف ایالات متحده, من شنیده ام فراتر از آن است که اگر شما توسط خودتان در ماشین شما, شما احتمالا می توانید ماسک خود را اما اگر شما دو یا سه نفر و سپس شما باید ماسک خود را در" او گفت:.

Schaffler است مدیر تگزاس مرکز مرز اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری در تگزاس A&M دانشگاه بین المللی در لردو.

او گفت: خرید مرزی است حیاتی برای منطقه است.

در زمان عادی این مرز جنوبی ایالات متحده آمریکا است که بسیار سیال است. مردم زندگی و کار در هر دو طرف و بسیاری از سفر به عقب و جلو در هر روز است. اما افرادی که می خواهید برای عبور فقط به خرید چیزهای مجاز نیست برای انجام این کار در حال حاضر.

در آمریکا قوانین مختلف از شهرها و شهرستانهای ایالت و فدرال ساخته شده اند کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس دشوار است. در شهرهای مرزی نیز وجود دارد جهت از دو کشور.

"پل عابر پیاده است که کاهش 60, 70%. فضایی ترافیک غیرتجاری دارایی کاهش می یابد به راحتی 30, 40, 50%," لاردو شهردار پیت Saenz گفت.

با توجه به Saenz هشت نفر از coronavirus در لردو بيمارستان پنج شنبه یک رکورد برای این شهرستان است.

او گفت: دولت اجازه کسب و کار برای باز کردن بیش از حد به زودی.

"آنچه اتفاق افتاده این است که ما کاهش گارد ما در اینجا و مردم آغاز شده و نه با استفاده از ماسک خود را," او گفت:.

Schaffler گفت: به مرور این زمان است که نمی تواند آسان برای بسیاری از کسب و کار.

"من واقعا نمی دانم چه چیزی قراره اتفاق می افتد, اما من فکر می کنم آن را به تغییر بسیاری از چیزها است."

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب