پخت نان بوم به معنی آرد و مخمر در حال پرواز کردن ایالات متحده قفسه

وجود دارد هیچ کمبود نان خانگی دستور العمل های آنلاین در حال حاضر. آنها نشان می دهد کرکی قرص تازه از فر قهوه ای

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

وجود دارد هیچ کمبود نان خانگی دستور العمل های آنلاین در حال حاضر. آنها نشان می دهد کرکی قرص تازه از فر قهوه ای طلایی زیبا با ترک در پوسته است. پخت است که سرگرم کننده و آسان و خوشمزه, جهت ادعا می کنند.

"آن بیرون آمد خیلی بیشتر چسبناک ... من سعی کردم به آن را به یک قاب" گفت: Antonius Wiriadjaja در نیویورک که در تلاش کرده است یک نیویورک تایمز دستور پنج بار با نتایج مختلط. "آن بیرون آمد و به دنبال مانند یک کشتی موشک."

مانند بسیاری از مردم در حال حاضر Wiriadjaja زیادی زمان بیشتری را بر روی دست خود را و تصمیم به پخت. او به سفارش $50 کیت از یک نانوایی محلی از آنجا که او نمی تواند پیدا کردن آرد و مخمر در فروشگاه.

و این دلیل است که تقاضا برای آرد و مخمر در حال افزایش است. ستاره سرخ مخمر یکی از کشور های عمده تولید کنندگان گفت: افزایش بی سابقه است. در ورمونت بر اساس King Arthur Flour, فروش سه برابر بالاتر از حد معمول — حتی برای آرد گندم کامل.

"به طور معمول در این زمان از سال, ما در حال فعالیت در 50 درصد ظرفیت" گفت: با همکاری مدیر عامل شرکت کارن Colberg. "اما در چند هفته گذشته ما تبدیل به پر شیب و ما عامل 24/7." Colberg گفت: کشور در حال اجرا نیست از گندم. به جای قفسه های خالی در قفسه های مواد غذایی به دلیل زنجیره تامین است غرق شده است.

اما چرا در پخت نان و تبدیل به یک وسواس ؟ در برخی از مکان های, کمبود نان می تواند یک دلیل. اما همچنین: کربوهیدرات در حال آرامش.

"وجود دارد ورز خمیر را با دست خود. وجود دارد راه مشخص است که مخمر بوی گفت:" امی بنتلی یک استاد از غذا مطالعات در دانشگاه نیویورک. "و سپس من مطمئن هستم که وجود دارد بهتر است عطر از پخت نان است."

به علاوه نان است فرهنگی. خمیر ترش نان یا challah — این همه باعث می شود ما احساس بیشتر در ارتباط با خانواده است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن