شکستن جدید COVID-19 امداد لایحه

مجلس نمایندگان است که انتظار می رود به تصویب جدید COVID-19 امداد پول که از طریق مجلس سنا روز سه شنبه. در میان

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

مجلس نمایندگان است که انتظار می رود به تصویب جدید COVID-19 امداد پول که از طریق مجلس سنا روز سه شنبه. در میان چیزهای دیگر, حدود 484 میلیارد لایحه دوباره پر کردن این برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک جلوگیری از تخمگذاری مردم یک برنامه ای است که خشک اجرا شده است.

آن را مقدار زیادی از پول: $310 میلیارد می رود به سمت وام برای کسب و کارهای کوچک, چک, حفاظت از برنامه. وجود 60 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای وام دهندگان و یکی دیگر از 60 میلیارد دلار برای اداره کسب و کار کوچک فاجعه کمک وام و کمک های مالی. همچنین 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و آزمایش است.

پس از رای مجلس روز شنبه آن را به عنوان انتظار می رود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او این لایحه را امضا و آن را دریافت جدید چک حفاظت وام پول در جریان است.

اما آن را می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا به سرعت با توجه به دیوید Pommerehn مشاور عمومی برای مصرف کننده انجمن بانکداران.

"ما انتظار داریم که این بودجه کمک خواهد کرد. ما انتظار داریم که آنها به دست گیرندگان که به آنها نیاز دارید اما آنها در حال رفتن برای رفتن بسیار به سرعت" Pommerehn گفت. "به احتمال زیاد است که کمک های مالی خواهد شد به احتمال زیاد تخلیه ظرف 48 تا 72 ساعت است."

رهبران کنگره می گویند وجود خواهد داشت یکی دیگر از کمک های لایحه پس از این یکی. آنها نمی گفت که چقدر می تواند در آن به صورت وام کسب و کار کوچک. اما دموکرات ها می گویند آنها اصرار دارند پول بیشتری برای دولت های ایالتی و محلی.

رئیس جمهور تهمت توییتی است خود را برای حمایت از آن گفت: برخی از این پول می تواند به سمت زیرساخت چیزهایی مانند پل ها ، تونل ها و پهنای باند.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب