بریتانیا در صنعت نساجی می شود به طور غیر منتظره افزایش از COVID-19

Coronavirus وقوع یک فاجعه انسانی و اقتصادی فاجعه اما برخی از کسب و کار می تواند در دراز مدت به خوبی انجام خارج

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

Coronavirus وقوع یک فاجعه انسانی و اقتصادی فاجعه اما برخی از کسب و کار می تواند در دراز مدت به خوبی انجام خارج از آن. نگاهی بریتانیا در صنعت نساجی. در طول 1990s, انگلیسی, شرکت های نساجی از دست داده و بسیاری از کسب و کار به چین به عنوان لباس فروشان و علامت های تجاری در انگلستان تبدیل شده یکهو به شرق دور برای ارزان تر تولید می باشد.

اما در حال حاضر اختلال در تجارت با چین ساخته شده است که برخی از کسانی که خرده فروشان تجدید نظر عقل داشتن طولانی زنجیره تامین و آنها تبدیل شده است به تولید کنندگان انگلیسی.

Bhavik استاد Paul James لباس بافتنی: "ما می تواند تولید با حداقل 20 تا 30 درصد است." (Mimisse ریش)

"ما شده ایم گرفتن بسیاری از سوالات تنها با توجه به این واقعیت است که خرده فروشان و برندها باید پاهای خود را در معرض خطر و قرار دادن سفارشات به صورت محلی و مطمئن شوید این مغازه ها نیست خالی" گفت: Bhavik استاد, رئیس, Paul James, لباس بافتنی, بافتنی تولید کننده پوشاک در شهر لستر در انگلیسی Midlands.

ناگهان امنیت عرضه — و نه هزینه میباشد. اگر چه کارخانه خود را در حال حاضر توقیف و کارکنان خود را furloughed استاد انتظار افزایش در شرکت سفارشات در اسرع وقت coronavirus بحران فروکش.

"من فکر می کنم ما می شود افزایش تولید با حداقل 20 تا 30 درصد" گفت: بازار است.

دیگر شرکت های نساجی در لستر نیز افزایش از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. Alkesh Kapadia بارکد, طراحی, دیگر محلی, مد, تولید کننده گفت که او می خواهم دریافت سیل سفارشات از مشتریان نگران.

Alkesh Kapadia از طراحی بارکد.

"آنها نگران هستند در مورد مسائل از چین," او گفت:.

تولید کنندگان مانند استاد و Kapadia خود را عرضه زنجیره ای نگرانی. بسیاری از مواد خام از خارج از کشور آمده و از کشور شده اند که ضربه coronavirus. ایتالیا به عنوان مثال یک تامین کننده عمده نخ.

کیت تپه از آن را ، (حسن نیت ارائه میدهد عکس تپه)

اما کیت تپه از آن را به انگلیسی, تولید, حمایت, گروه, گفت, بریتیش, لباس خرده فروشان و برندها در حال حاضر متمرکز بر منابع خود پارچه در داخل کشور "به طوری که در آینده کل لباس را می توان ساخته شده در انگلستان"

هنگامی که این بیماری در نهایت فروکش نمی خواهد تمام این زنجیره تامین اضطراب فروکش بیش از حد ؟ تپه فکر می کند نیست.

"من فکر می کنم coronavirus در حال رفتن به تغییر در صنعت پوشاک, طرز فکر," او گفت:. "این صنعت را بپرسید که" آیا شما می خواهید محصولات خود را ساخته شده در جایی مانند چین و یا باید به شما گسترش خطر خود را و شروع به ساخت حداقل یک درصد از محصولات خود را بسیار نزدیک به هومر در انگلستان?'"

یکی از بزرگترین اقتصادی تلفات بحران می تواند بین المللی زنجیره تامین و تپه معتقد است که کمک خواهد کرد که بریتانیا تولید کنندگان نساجی.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب