انگلیسی, موسسات خیریه زیر دست و پنجه نرم بحران به عنوان جمع آوری کمک های خشک

بریتانیا موسسات خیریه شده اند به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر. با رویدادهای مالی لغو شد, موسسه خیریه مغازه

توسط AKHBAREMAAAA در 3 خرداد 1399

بریتانیا موسسات خیریه شده اند به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر. با رویدادهای مالی لغو شد, موسسه خیریه مغازه ها بسته شد و بسیاری از داوطلبان در مستند به اصطلاح بخش سوم است که در اعماق مشکل مالی. به عنوان بسیاری به عنوان نیمی از موسسات خیریه می تواند به سینه که نه تنها انسانی افتضاح. آن را نیز می تواند هزینه اقتصاد انگلستان از صمیم قلب.

"من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن, اما بله, ما می تواند در زیر" گفت: Candice جیمز مدیر لافبورو جامعه مرکز در مکس روچ در Brixton. (Mimisse ریش)

Candice جیمز و همکاران او در لافبورو جامعه مرکز در مکس روچ در Brixton در جنوب لندن شده اند سخت در محل کار به رغم مستند. آنها بوده ام در حال اجرا یک اورژانس خدمات غذایی ارائه مغذی ناهار رایگان به بیش از 120 محلی کودکان در خانواده های کم درآمد.

روشن و با روح جامعه مرکز با آن باشگاه به صورت زیر 5s و یک ماجراجویی زمین بازی برای کودکان است که جوجه اشیانه در لبه یک پارک زیبا. اما محل belies تلخ اقتصاد محله: بسیاری از خانواده ها زندگی می کنند در اینجا در حال مبارزه. و در حال حاضر پس از مرکز است.

"بسیاری از ما درآمد رشته را متوقف کرده اند. جمع آوری پول و خشک گفت:" جیمز ، "ما در حال زندگی کردن ذخایر ما و آنها در حال رفتن به اجرا سریع. و هنگامی که ما رسیدن به نقطه که ما در حال رفتن به مجبور به کاهش بسیاری از فعالیت های ما."

داشتن حمایت و تحریک محلی برای کودکان و خانواده خود را برای تقریبا 40 سال کل مرکز در حال حاضر در خطر است.

"من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن, اما بله, ما می تواند در زیر" جیمز اعتراف کرد. "این می تواند پایان لافبورو جامعه مرکز. من نمی خواهم COVID به پایان رسید اما ما باید به چهره است که در آن می تواند این واقعیت است."

وجود دارد صدها نفر از دیگر موسسات خیریه — در سراسر پایتخت بریتانیا — که همچنین در مشکل.

تحقیقات توسط کودکی, اعتماد, لندن, اصلی کودک-فقر موسسه خیریه نشان می دهد که 40 درصد از این گروه کمک به کودکان محروم در این شهرستان می تواند تنه به عنوان یک نتیجه از COVID-19. اعتماد مدیر عامل شرکت لورنس گینس می گوید: این موسسات خیریه در خدمت حدود 700,000 کودکان در لندن زندگی فقیر زندگی می کند.

لورنس گینس از دوران کودکی اعتماد گفت: کمبود بودجه می تواند "بسیار بزرگ مشکل رفتن به جلو است." (استفان ریش/بازار)

"بسیاری از آنها هرگز در یک روز تعطیل ، بسیاری از آنها فاقد پایه آیتم های خانگی چیزهایی مانند خمیر دندان به طور منظم حمام داغ چیزهایی مانند داشتن نور کافی لامپ در خانه" گینس گفت.

مشکل کاهش منابع, البته نه محدود به کودکان سازمان های خیریه و یا به لندن.

بریتانیا کل خیریه بخش با توجه به برآورد نیاز بیش از 5 میلیارد دلار برای پر کردن شکاف سمت چپ توسط این بیماری همه گیر. و در عین حال دولت ارائه شده تنها 900 میلیون دلار ارزش پشتیبانی می کند.

"این کافی نیست" گینس گفت. "این است که رفتن به بسیار بزرگ مشکل رفتن به جلو است."

و نه فقط در انسان دوستانه از نظر. آشفتگی رو به موسسات خیریه می تواند بزرگ اقتصادی و عواقب بیش از حد.

Pro Bono اقتصاد یک موسسه خیریه پس از بحران مالی سال 2008 به کمک اقتصادی تخصص به علت خوب ادعا می کند که دولت ها همیشه دست کم گرفتن ارزش اقتصادی از خیریه بخش.

"ما نمی انجام یک کار بسیار خوب گرفتن فقط آنچه در آن است که موسسات خیریه از نقطه نظر اقتصادی" گفت: Pro Bono مدیر عامل شرکت مت ویتاکر.

مت ویتاکر مدیر عامل شرکت Pro Bono اقتصاد (حسن نیت ارائه میدهد عکس Pro Bono اقتصاد)

"در نظر بگیرید برای مثال پول ذخیره شده توسط گرفتن افراد بی خانمان در کوچه و خیابان و به کار می کنند. شما به احتمال زیاد کاهش جرم و جنایت پرداخت کمتر در رفاه و بالا بردن اضافی درآمدهای مالیاتی به عنوان به خوبی."

Whittaker همكاري گزارش های اخیر که تلاش برای قرار دادن یک شکل در موسسات خیریه به طور کلی کمک به اقتصاد است. را به حساب میان چیزهای دیگر بهره مند از تعمیر آسیب دیده, مردم, او می گوید, و این مقدار که داوطلبان ذخیره مالیات دهندگان در حقوق اجتماعی کارگران و بخش است ارزش بسیار بیشتر از رسمی برآورد 20 میلیارد دلار در سال است.

"برآورد ما این است که این بخش می تواند ارزش به اندازه 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی" و یا در اطراف $250 میلیارد Whittaker گفت. "اگر نیمی از موسسات خیریه خارج وجود دارد برای رفتن زیر, به عنوان برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد و سپس شما به دنبال در یک 5% ضربه به تولید ناخالص داخلی که تحت هیچ شرایطی دیگر خواهد بود که چیزی باعث این دولت برخی از خوابی."

دولت در حال حاضر با داشتن مقدار زیادی از کسانی که بیش از هنگفتی آن را هزینه برای محافظت از این کشور ظرفیت تولیدی در این بیماری همه گیر. در واقع این موسسات خیریه هستند و احتمالا به سمت پشت خط برای حمایت اضافی. اما سازمان های خیریه می گویند اگر آنها را تحت بریتانیا به زودی پیدا کردن چه مقدار از آنها واقعا ارزش.

در لافبورو جامعه مرکز در Brixton Candice جیمز امیدوار است که COVID-19 زور انگلیس به خیریه بخش شناخت آن را سزاوار برای ارائه کمک کند که دولت را فراهم می کند نیست. "اگر ما در اینجا در این مرکز ارائه این خدمات به جامعه وجود دارد می تواند هیچ چیز" او گفت:.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب