برادران بروکس فایل برای ورشکستگی

مردان خرده فروش برادران بروکس برای ثبت ورشکستگی شنبه به دنبال فصل 11 حفاظت. مستندات و کار از خانه نبوده است ب

توسط AKHBAREMAAAA در 19 تیر 1399

مردان خرده فروش برادران بروکس برای ثبت ورشکستگی شنبه به دنبال فصل 11 حفاظت.

مستندات و کار از خانه نبوده است بزرگ برای مردان formalwear صنعت. اما coronavirus تنها چیزی که برادران بروکس شده است با خرید و فروش. آن تكیه محصول — کت و شلوار — شده است از دست دادن محبوبیت برای سال.

برادران بروکس, افتتاح اولین فروشگاه خود را در پایین منهتن در سال 1818 زمانی که در ایالات متحده ساخته شده بود تا 20 متحده است. آینده مشتری آبراهام لینکلن بود که تنها 9 سال. زمانی که کت و شلوار به عنوان ما آن را می دانم امروز شروع به تبدیل شدن به محبوب در اواخر قرن 19 برادران بروکس cashed.

"آنها سمت راست وجود دارد در قلب سرمایه گذاری در قلب سیاست واقعا زمانی که امریکا بود شروع آن گفت:" سوزان Scafidi بنیانگذار مد موسسه حقوق در دانشکده حقوق فوردهام.

او گفت: برادران بروکس نکردم مناسب آماده بودند که به پوشیدن دندانه دار کردن. است که به کمک آن مناسب مناسب بیشتر مردم است. اما Scafidi گفت: همچنین ساخته شده به دست کت و شلوار و وضعیت آن را نشان داده و بیشتر در دسترس است.

"همه تا به حال به برادران بروکس, کت و شلوار اگر شما بودند برای رفتن به طبقه متوسط یا upper-middle-class و یا حتی یک upper-class فرد کسب و کار" Scafidi گفت.

در اواسط قرن 20 Sacfidi گفت: با توجه همچنین نماد شرکت انطباق است. فکر می کنم "مردان دیوانه."

اما در 1990s, گاه به گاه, جمعه ها تا به حال تبدیل شدن به چیزی. سپس سیلیکون ولی تصمیم گرفت پیراهن و کفش ورزشی بودند OK و گاه به گاه تبدیل به جریان اصلی.

جاستین Schack یک مدیر عامل در Rosenblatt Securities در وال استریت به خاطر کت و شلوار و کراوات روز.

"من استفاده می شود به خود برادران بروکس مناسب به زمانی که من شروع زندگی حرفه ای من و من می توانم به یاد داشته باشید آخرین باری که من انجام دادم" Schack گفت.

پس 2014, بازار کت و شلوار مردانه منقبض شده است با 11 درصد با توجه به تحقیقات شرکت millward brown. و مردانه, اتحادش را تغییر با زمان.

کن Giddon شرکت مالک مستقر در نیویورک مردانه, فروشگاه Rothmans گفت: بزرگترین فروشنده این روزها جین.

"ما به فروش تعداد زیادی از شلوار جین و ما فروش بسیاری از مانتو اسپرت با آن," او گفت:.

اما Giddon گفت: با توجه نیست مرده است. لباس او به فروش می رساند تمایل به مد لباس که برای رویدادهای خاص.

"این واقعا کلاسیک workwear" Giddon گفت. "این چیزی است که آن مرد جوان است که به دنبال در یک دست کت و شلوار."

این COVID-19 همه گیر است و تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده برای کت و شلوار صنعت به کار مردم از خانه ها و فروشگاه ها بسته اند. به عنوان برادران بروکس فایل برای ورشکستگی آن را می گوید آن را به دنبال خریدار برای نام تجاری.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن