رانندگان اتوبوس در دیترویت به عنوان کارگران ضروری چهره COVID-19 نگرانی های ایمنی

اتوبوس ارائه حیاتی حمل و نقل برای بسیاری از ساکنان دیترویت که اصلا ماشین و یا گزینه های دیگر برای رسیدن به فرو

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

اتوبوس ارائه حیاتی حمل و نقل برای بسیاری از ساکنان دیترویت که اصلا ماشین و یا گزینه های دیگر برای رسیدن به فروشگاه های مواد غذایی و یا دیگر مکان های ضروری. با شروع COVID-19 شیوع بسیاری از دیترویت رانندگان اتوبوس برگزار شد یک روز اعتصاب احساس که در شهرستان انجام نمی شد به اندازه کافی برای حفاظت از آنها از این بیماری است.

حمل و نقل مقامات افزايش تمیز کردن ارائه ماسک برای مسافران و اتوبوس رایگان به کاهش تعاملات بین رانندگان اتوبوس و مسافران بیش از کرایه. اما با مرگ یک راننده اتوبوس ویروس بيشترین بیش ناوگان.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن