کسب و کار و انطباق با این بیماری همه گیر در حال حرکت آنلاین

هنگامی که کسب و کار مجبور به بستن درهای خود را در ماه مارس به سرعت گسترش COVID-19 آنها مجبور به مقابله با یک و

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

هنگامی که کسب و کار مجبور به بستن درهای خود را در ماه مارس به سرعت گسترش COVID-19 آنها مجبور به مقابله با یک واقعیت جدید است. برای بسیاری از آن را درگیر یک محور به دنیای دیجیتال. اما این تغییر از فرد به دیجیتال همیشه آسان نیست — برخی از خدمات فقط ترجمه نیست به خوبی به اینترنت.

سوزان استس و شوهرش استیو براون در حال هنرمندان کودکان در شهر نیویورک است. این دو معمولا انجام در جشن تولد مدارس و کتابخانه ها. توسط اواسط ماه مارس همه خود را رزرو کرده بود لغو شد.

قهوه ای بسیار tech savy بنابراین ویژگی های بخش نیست بیش از حد سخت است. اما "تطبیق یک چیز بسیار ترسناک" استس گفت و توضیح داد که او و همسرش "شکوفا در مقابل مخاطبان زنده است."

مارک Greenstein, یک پزشک مراقبت های اولیه در فورت Lauderdale, Florida منطقه بسته عمل خود را در 17 مارس است. در این روزها که به دنبال Greenstein طراحی و توسعه یک وب سایت و telehealth پلت فرم.

او می گوید که او لذت می برد کار دیجیتالی — آن را به او این فرصت را به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را. در حالی که shift را آنلاین است که کمک به جزر و مد او را بیش از تا بازگشایی, او هنوز هم ضربه مالی.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن