کسب و کار حرکت قطعیت در اطراف بازگشایی قوانین

زمانی که کشور شروع به بستن در ماه مارس قوانین برای آنچه که می تواند باز بماند متفاوت از دولت به دولت. و آنها گ

توسط AKHBAREMAAAA در 6 خرداد 1399

زمانی که کشور شروع به بستن در ماه مارس قوانین برای آنچه که می تواند باز بماند متفاوت از دولت به دولت. و آنها گاهی اوقات گیج کننده است.

برخی از ایالت ها اجازه آزاد ساخت اما نه در بیرون محوطه سازی. دیگران تلقی گلف ضروری کسب و کار. در حال حاضر به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می تواند به بازگشایی بیش از حد.

مانند بسیاری از سالن های قرار دادی استودیو مو در واشنگتن باعث می شود پول از بیش از کوتاهی مو و رنگ آمیزی. سامانتا بانک مالک.

"من یک درب شیشه ای — مانند تصویر پنجره — و شما می توانید ببینید من صفحه نمایش زیبا از محصولات" بانک ها گفت.

او فکر او احتمالا می تواند انجام دهد منظقه وانت برای آن دسته از محصولات حتی اگر او نمی تواند به موهایشان بانک ها گفت. اما او هرگز سعی به پیدا کردن. او فکر می کند آن را خیلی زود و نمی خواهید آن را به نگاه مانند او برش مو و پیروی از قوانین.

الیزابت میلیتو ارشد اجرایی مشاور در فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: صاحبان کسب و کار شده اند سیل تلفن خود را با سوال در مورد قوانین به عنوان کشورهای مختلف — و گاهی اوقات شهرستانهای مختلف در این کشورها — کار در مراحل مختلف.

"این نوع از همه جا" میلیتو گفت. "بازگشایی سفارشات به ناچار در نتیجه تسکین و هیجان و سردرگمی و سپس برای برخی از صاحبان کسب و کار — ناامیدی."

کایلی شمالی گفت: تجربه همه آن احساسات به تازگی. او و همسر خود آب خرس نوار کوکتل سالن در Boise, Idaho. مرحله دو آیداهو را بازگشایی شامل در رستوران ناهار خوری. او اندیشه را از آنها خدمت به مواد غذایی بیش از حد آنها ممکن است به دفعات مشاهده شده است.

"ما به سرعت به یاد داشتند هیچ ما نمی [تعداد]," شمالی گفت:.

کسب و کار محفوظ است به عنوان یک نوار. و در آیداهو 40 درصد از فروش باید از مواد غذایی به عنوان یک رستوران. آب خرس ساعت در تنها 25 درصد.

و اگر آن را سخت برای او به سازمان دیده بان کسب و کارهای دیگر در خیابان خود را به باز کردن درب شمالی گفت: او آن را می شود. میله های زندان هستند نه رستوران. و او می خواهد به او نوار را به عنوان یک محل که در آن مردم می توانند معاشرت او گفت:.

"خیلی از رفتن به یک نوار است که بیشتر مایع" شمالی گفت:. "ما می تواند در دیدار با یکی از سمت راست. آنها می تواند فقط نشسته درست در کنار من است."

و یا در نهایت "یک حق" ممکن است نشستن شش فوت دور.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن