کسب و کار صحبت کردن بی عدالتی نزدیک فروشگاه ها به درگیری میان جورج فلوید قتل

کسب و کارهای بزرگ و کوچک شده اند و اهداف زمانی که تظاهرات مسالمت آمیز را تبدیل مخرب است. برخی از شرکت رهبران ا

توسط AKHBAREMAAAA در 12 خرداد 1399

کسب و کارهای بزرگ و کوچک شده اند و اهداف زمانی که تظاهرات مسالمت آمیز را تبدیل مخرب است. برخی از شرکت رهبران اذعان به بی عدالتی رانندگی واکنش به رویدادها در مینه سوتا است.

تعدادی از خرده فروشان عمده داشته اند فروشگاه های آسیب دیده و یا مجبور به مکان های نزدیک. هدف بسته و یا محدود ساعت در برخی از 200 فروشگاه. مدیر عامل برایان کرنل گفت: کشتن جورج فلوید بود "به راه انداخته مقید کردن درد از سال است."

اپل که فقط بازگشایی برخی از رسانه های خرده فروشی بسته دوباره آنها را بیش از آخر هفته و چندین آسیب دیده بودند. تیم کوک مدیر عامل شرکت محکوم فلوید را کشته و در نامه ای به کارکنان.

آمازون توقیف تمام مواد غذایی سوپر مارکت ها در برخی از محله ها و دستور تحویل رانندگان به سر منزل اواسط مسیر در مناطق متاثر از خشونت.

"ما در حال نظارت بر فعالیت های در سراسر فروشگاه های ما و در حال تنظیم ساعت فروشگاه و یا بسته شدن به عنوان مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی از اعضای تیم ما," a Whole Foods Market سخنگو گفت: بازار است. "در حالی که شده است وجود دارد آسیب به چند تا از فروشگاه های ما در روزهای اخیر است که بالاترین اولویت ما در این زمان است."

در توییتر آمازون را محکوم کرد "را نابرابر و وحشیانه, درمان سیاه مردم است."

صاحبان کسب و کارهای کوچک برخی از آنها به دنبال به جلو به بازگشایی امروز در مینه سوتا پس از همه گیر خاموش شد و به جای چپ شفاعت با معترضان به فراغت کسب و کار خود را. صدها نفر از مکان های خرده فروشی آسیب دیده بودند که دولت به تنهایی. برخی از کسب و کارهای کوچک باید بیمه آن را پوشش ضرر و زیان خود را, اما دیگران ندارند.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب