خرید آمریکا می تواند بدتر پزشکی تامین کمبود اقتصاددانان می گویند

بیش از 200 اقتصاددانان امضا نامه درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اعمال خرید امریکا محدودیت های تجهیزات پ

توسط AKHBAREMAAAA در 24 اردیبهشت 1399

بیش از 200 اقتصاددانان امضا نامه درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اعمال خرید امریکا محدودیت های تجهیزات پزشکی. نامه نخواهد بود رسما منتشر شد تا روز چهارشنبه اما ما به یک پیشرفت کپی کنید. اقتصاددانان نگران هستند که جدید خرید سفارش امریکا خواهد صدمه دیده است مصرف کنندگان آمریکایی.

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو شده است صحبت کردن در مورد آن را برای هفته ها در حال حاضر — یک فرمان اجرایی که نیاز به سازمان های دولتی برای خرید فقط در ایالات متحده ساخته شده محصولات پزشکی.

"خرید آمریکایی است که رفتن به این قانون اعتقاد من به زودی در HHS در وزارت دفاع دولت جانبازان," ناوارو گفت: عصر روز این ماه است.

ناوارو نمی پاسخ به درخواست برای اظهار نظر پس از آن معلوم نیست دقیقا چه برگ برنده دولت در ذهن است. اما اقتصاددانان آمریکا می گوید یک خرید سفارش امریکا می تواند حتی بیشتر پزشکی کمبود عرضه. برایان رایلی مدیر بازرگانی با ابتکار ملی مالیات دهندگان اتحادیه که رهبری در این نامه کمپین گفت: منظور اجرایی می تواند به "هر چیزی است که می تواند به عنوان طبقه بندی تجهیزات حفاظت شخصی. از ضد عفونی کننده دست به پزشکی لباس."

در این نامه می گوید: منظور نیز فشار هزینه لوازم پزشکی و احتمالا مواد مخدر برای مصرف کنندگان است. مریم, دوست داشتنی, استاد اقتصاد در دانشگاه سیراکیوز امضا این نامه است. او گفت: فقط نگاهی به قیمت لوازم پزشکی از چین بودند که تا زمانی که به تازگی موضوع را به 25 درصد متحده تعرفه ها.

"متوسط افزایش قیمت بین 25 و 30%," Lovely گفت.

اما اقتصاددانان دیگر مثل کریستین Ries, استاد اقتصاد در موسسه فناوری جورجیا می شود با خرید از امریکا سفارش اگر آن را شامل کنترل قیمت ارز برای یارانه و یا معافیت های مالیاتی.

"این شرکت که به تایید که بله این خرید در آمریکا و بله آنها نگه داشتن قیمت ها در همان سطح به عنوان زمانی که چین تامین" سمپوزيوم گفت.

خرید امریکا بحث نیست و محدود به اقتصاددانان. وجود دارد گزارش ها از اختلاف قابل توجهی در کاخ سفید بیش از ناوارو پیشنهاد.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن