کالیبر وام خانه نقد و بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی تگزاس-بر اساس کالیبر صفحه اصلی وام, Inc. گنجانیده شده بود در سال 2013. اما آن تشکیل شد ادغام دو

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

بررسی اجمالی

تگزاس-بر اساس کالیبر صفحه اصلی وام, Inc. گنجانیده شده بود در سال 2013. اما آن تشکیل شد ادغام دو شرکت و کسانی که رفتن تا آنجا که 1963.

آن 145 "شرکت اعضای خانواده" که به نظر می رسد نشان می دهد که آن را به اجرا در شعبه مستقر در منطقه ای franchises. که به معنی وجود یک فرصت خوب کالیبر دارای یک یا چند شاخه را در دولت خود را. این یکی از آمریکا بزرگتر دهندگان و این عمل در تمام 50 ایالت. این ارائه می دهد طیف کاملی از انواع وام مسکن, از جمله برخی از منحصر به فرد و اختصاصی هستند. کالیبر صفحه اصلی وام شهرت خوبی برای کمک به کسانی که با پر از لکه های اعتباری و همچنین خریداران بار اول و جانبازان است.

کالیبر وام خانه وام مسکن نرخ

کالیبر این میزان وام مسکن هستند به خصوص کم به طور متوسط.

اما کالیبر مایل به قرض دادن به وام گیرندگان با اعتباری پایین تر از برخی از وام دهندگان دیگر. این به ناچار منجر به افزایش نرخ زمانی که همه وام ها با هم به طور متوسط.

خریداران با اعتبار بسیار عالی می تواند ایستادن برای دریافت یک معامله بزرگ از کالیبر. تنها راه شما می توانید بدانید که چگونه خوب یک رای شما واجد شرایط برای درخواست یک نقل قول.

 
کالیبر وام خانه
ولز فارگو
Quicken Loans
تعقیب و گریز
به طور متوسط 30 سال نرخ بهره 2019
4.15% 4.22% 4.16% 4.22%
ماهانه P&I پرداخت*
$972 $980 $973 $980
متوسط وام هزینه های 2019
$4,771 $3,484 $5,075 $3,440
ميانه منشاء اتهامات 2019
$1,238 $1,199 $2,805 $1,279

متوسط نرخ و هزینه داده ها از منابع عمومی نرخ و هزینه سوابق مورد نیاز با صفحه اصلی وام مسکن افشای عمل (HMDA).

با توجه به سوابق عمومی در سال 2019 کالیبر مشتریان متوسط هزینه های وام از $4,771 که قرض دهنده خود منشاء هزینه اختصاص $1,238.

* * * * ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس یک $250,000 صفحه اصلی قیمت با 20% پایین در کالیبر متوسط 30 سال نرخ بهره برای 2019. خود رای و پرداخت ماهانه متفاوت خواهد بود.

بررسی نرخ جدید (May 15th, 2020)

کالیبر وام خانه نقد و بررسی برای سال 2020

پس چه هستند جوانب مثبت و منفی استفاده از کالیبر برای یک وام خانه و یا تشکیلات جدید بکار تجاری? در اینجا برخی از کلید آنهایی که:

مزایای کالیبر وام خانه

 1. محض وسعت کالیبر نمونه کارها از وام های مسکن — هر نوع وام شما نیاز دارید, شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن را در اینجا
 2. خدمات شخصی — عالی برای کسانی که دوست دارند به مقابله با مردم
 3. خوب تکنولوژی — Under-the-hood آن معنی است که وام خود را می تواند به سرعت پردازش می شود و گاهی در عرض 10 روز کسب و کار
 4. قوی برای خریداران بار اول (کار با برخی از برنامه های کمک پرداخت) کسانی که خدمت کرده ام و یا در حال خدمت در ارتش و کسانی که با کمتر از اعتبار کامل

اشکالاتی از کالیبر وام خانه

 1. شما می توانید هر گونه ایده خود را به احتمال زیاد رای دادن و یا هزینه های بسته و بدون استفاده از
 2. مناسب نیست برای کسانی که ترجیح می دهند به طور کامل تجربه آنلاین
 3. کالیبر شده است هدف از اقدامات دولت توسط ماساچوست دفتر دادستان کل و کمیسر کسب و کار نظارت از ایالت کالیفرنیا

شما می توانید جزئیات از کسانی که اقدامات دولت در اداره بهتر کسب و کار وب سایت.

اما شایان ذکر است که کالیبر باقی مانده BBB معتبر کسب و کار و که در آن نمرات معتبر "یک" امتیاز وجود دارد. بنابراین این مسائل به نظر می رسد مانند یک استثنا و نه قاعده.

کار با کالیبر وام خانه

کالیبر را به تماس های شخصی است که قدرت یا ضعف بسته به تنظیمات خود را. این وام دهنده خوب برای کسانی که می خواهند به کار به طور کامل آنلاین.

اما هر کسی که دوست دارد در برخورد با مردم واقعی ممکن است لذت بردن از کار با کالیبر وام مشاور.

که فرد باید راهنمای شما را از طریق تمام مراحل از انتخاب بهترین وام برای نیازهای خود را از طریق preapproval فرایند نرم افزار و بسته شدن.

وام خود را مشاور باید قادر به کار به سرعت به خاطر او است که توسط برخی از برش لبه فن آوری است که می تواند سرعت بخشیدن به فرآیند وام.

به عنوان کالیبر وب سایت می گوید: "این ما را قادر به واجد شرایط وام گیرندگان از برنامه به بسته شدن در زمان ثبت — عنوان کمی تا 10 روز کسب و کار*."

که *asterisk مهم است. به دلیل آن منجر به یک هشدار است که نه همه وام های مناسب برای شتاب دیجیتال تحویل. می گوید کالیبر "پردازش و بسته شدن بار متفاوت است بسته به ماهیت و پیچیدگی معامله."

وام با مشکل سابقه اعتباری یا خود اشتغالی درآمد برای مثال اغلب نیاز به دستی اختصاصی است که می تواند در طول زمان پردازش.

هنوز هم بسیاری از آنها مناسب برای تسریع بسته شدن و چشمگیر سطح خدمات.

کالیبر وام خانه خدمات به مشتریان نظرات

کالیبر نیست این کار را به خوبی در J. D. Power 2019 وام مسکن ایالات متحده رضایت مطالعه است. این یک راه طولانی به پایین رتبه بندی و نمره آن در زیر این صنعت به طور متوسط.

اما شایان ذکر است که کالیبر دریافت کمتر شکایت رسمی از بسیاری از رقبای خود را با توجه به مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

 
وام مسکن Originations 2019
CFPB شکایت 2019
شکایت در هر 1000 وام مسکن
2019 JD قدرت امتیاز
کالیبر وام خانه
282,100 60 0.21 816/1,000
ولز فارگو
1,026,800 342 0.33 837/1,000
Quicken Loans
774,900 187 0.24 880/1,000
تعقیب و گریز
527,600 188 0.36 850/1,000

آنلاین نظرات مشتریان wildly مختلف متفاوت است بسته به فروم شما بازدید.

یک بررسی پلت فرم به آن 4.1 ستاره از پنج, در حالی که دیگر به آن 1.25 ستاره.

اما با احتیاط از کسانی که در انجمن ها. مردم هستند احتمال بیشتری برای ارسال آنها را اگر آنها آزرده از اگر آنها خوشحال هستیم به همین دلیل است که چند وام دهندگان نگاه خوب بر روی آنها.

وام محصولات در کالیبر

کالیبر اتحاد فوق العاده طیف گسترده ای از هر دو معمولی و دولت حمایت محصولات وام مسکن:

وام های معمولی و refinances

 • وام های معمولی — و نه حمایت دولت فدرال و اغلب بهترین راه حل برای کسانی که با امور مالی و اعتبار خوب (620+)
 • خانه ممکن است فردی مک — حداقل 3 درصد پایین پرداخت
 • Fannie Mae HomeReady — همچنین به عنوان کمی به عنوان 3% پایین
 • Homestyle نوسازی — هنگامی که شما نیاز به انعطاف پذیری مالی برای خرید و ساخت یا بازسازی یک خانه
 • ادم تنومند و بدقواره وام — هنگامی که شما می خواهید به قرض گرفتن بیشتر از اکثر: تا 2.5 میلیون
 • ادم تنومند و بدقواره بهره تنها قابل تنظیم نرخ وام مسکن — دوباره قرض تا 2.5 میلیون اما باید ultralow پرداخت های ماهانه از شروع. اما شما نمی خواهد کاهش مقدار شما مدیون هر ماه
 • امداد تشکیلات جدید بکار تجاری — تشکیلات جدید بکار تجاری به یک نرخ پایین تر و یا پرداخت ماهانه

مورد حمایت دولت وام و refinances

 • FHA وام — پرداخت پایین پایین به عنوان 3.5% و فرصت ها برای وام گیرندگان با اعتبار شروع در فقط 580
 • FHA 203(k) ناتوانی وام — یک وام را پوشش می دهد که هر دو خرید و فروش خانه
 • وام — به عنوان کمی به عنوان $0 پایین. اما فقط برای واجد شرایط از جمله جانبازان و اعضای
 • وزارت کشاورزی ایالات متحده وام — همچنین می توانید یک صفر پرداخت. خانه باید در یک وزارتخانه تعیین شده روستایی یا حومه منطقه و وام گیرنده باید یک کم یا متوسط درآمد برای منطقه
 • FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری — هیچ نقدی از, اما اجازه می دهد تا شما را به تشکیلات جدید بکار تجاری با حداقل سر و صدا شاید حتی بدون یک ارزیابی. شما باید زمان خود را با پرداخت وام مسکن
 • و ساده کردن سرمایهاضافهاندوختن (IRRRL) — مانند FHA ساده اما برای وام

بسیاری از وام دهندگان ارائه چنین انواع وام مسکن.

کالیبر وام خانه پرسش و پاسخ

توسط کالیبر صفحه اصلی وام حلال است ؟

کاملا! این 6,000 کارکنان و سرچشمه بیش از یک چهارم از یک میلیون مسکن در سال 2019. و آن را یک "یک" امتیاز از اداره کسب و کار بهتر. ما می بینیم صفر دلیل toCaliber وام خانه' مشروعیت

توسط کالیبر صفحه اصلی وام از یک بانک ؟

کالیبر است نه از لحاظ فنی یک بانک. و آن را نمی کند ارائه خدمات بانکی فراتر از وام مسکن. در واقع کالیبر وام خانه چیزی است که صنعت وام مسکن تماس های غیر بانکی وام دهنده. که بدان معنی است که ارائه می دهد وام اما قبول نمی کند سپرده است.

توسط کالیبر وام خانه وام مسکن بروکر ؟

کالیبر است که یک وام دهنده و نه کارگزار. کارگزاران وام مسکن عمل به عنوان واسطه ارائه وام از شرکت های دیگر. وام دهندگان ارائه تنها محصولات خود را. در واقع اگر شما با استفاده از یک کارگزار آن حتی ممکن است توصیه کالیبر وام.

چه نمره های اعتباری کالیبر وام خانه استفاده می کنید ؟

که بسته وام مسکن محصول شما را انتخاب کنید. برای مثال وب سایت خود به نقل از یک حداقل نمره اعتباری از 580 به صورت VA و FHA وام. اما 620 برای وام های معمولی.

اما نمره خود را ندارد تنها عامل است که تصمیم خواهد گرفت که آیا برنامه خود را تایید شده است. و با تمام استقراض بالاتر نمره اعتباری خود را پایین تر از نرخ وام مسکن شما به احتمال زیاد به پرداخت.

آیا کالیبر وام خانه خود را به فروش وام ؟

بله حداقل برخی از آنها. تقریبا همه وام دهندگان فروش وام مسکن آنها سرچشمه به زودی پس از بسته شدن. که به آنها این پول را به قرض دادن به وام گیرندگان.

کالیبر می گوید که آن را در تلاش برای باقی می ماند "servicer" (این شرکت که مدیریت حساب و جمع آوری پرداخت) در وام های مسکن که از آن سرچشمه. که اجازه می دهد تا آن را به حفظ و ایجاد روابط با مشتریان خود است.

کجا می توانم یک کالیبر وام مسکن ؟

شما می توانید شروع به وام مسکن خود را در روند درخواست آنلاین. اما به زودی به شما امکان صحبت کردن به یک افسر وام یا "وام مشاور" به عنوان کالیبر تماس آنها.

شما همچنین می توانید تماس بگیرید برای شروع این روند و یا به برنامه چهره به چهره ملاقات با کسی که در یک شعبه دارد.

با توجه به NMLS کالیبر وام خانه در حال حاضر آجر و ملات شاخه در 44 متحده — تنها به جز آلاسکا, مونتانا, New Hampshire, N., داکوتای S. داکوتای ورمونت و وایومینگ.

که گفت: مالکان در این کشورها بدون شاخه هنوز هم خوش آمد به استفاده از کالیبر آن را به عنوان مجوز در تمام 50 ایالت. آنها فقط نیاز به درخواست آنلاین و یا از طریق تلفن به جای فرد.

که نباید بیش از حد مشکل به عنوان کالیبر فناوری است مشهور به عنوان پیشرفته به عنوان بسیاری از end-to-end وام دهندگان آنلاین.

توسط کالیبر بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

کالیبر صفحه اصلی وام قوی وام دهنده وام مسکن در بسیاری از رابطه. این ارائه می دهد هر نوع عمده از وام مسکن. و آن را انعطاف پذیر در کمک به وام گیرندگان واجد شرایط با نمرات اعتباری به عنوان کم به عنوان 580 و پایین پرداخت با شروع از 3 درصد است.

بسیاری از وام دهندگان ارائه مزایای مشابه. بنابراین مطمئن شوید که برای مقایسه نرخ وام مسکن از بیش از یک شرکت قبل از اقامت در وام دهنده شما می خواهید استفاده کنید.

بررسی نرخ جدید (May 15th, 2020)

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن