کالیفرنیا داخلی کارگران فشار برای ایمنی و حفاظت در صفحه اصلی تنظیمات

کارگران خانگی در کالیفرنیا مانند دایه تصفیه خانه و مراقبان سالمندان محروم هستند از اجرای محیط کار ایمنی و بهدا

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

کارگران خانگی در کالیفرنیا مانند دایه تصفیه خانه و مراقبان سالمندان محروم هستند از اجرای محیط کار ایمنی و بهداشت قواعد حاکم بر بسیاری از دیگر مشاغل است.

کالیفرنیا در مجلس سنا تصویب کرده است یک اندازه گیری که شامل کارگران خانگی خود را تحت ایمنی و بهداشت شغلی ، این لایحه در حال حاضر قبل از کالیفرنیا مجمع.

در ماه مه بیش از 100 نفر از اعضای کالیفرنیا داخلی کارگر ائتلاف شرکت کننده در زوم تجمع تشویق "Sí se puede!" برای حمایت از گنجاندن داخلی کارگران در Cal/OSHA حمایت. آژانس دولتی است که مسئول حصول اطمینان از ایمنی محل کار.

سوکورو دیاز که متعلق به Graton روز کار مرکز در سونوما کانتی استخدام شد و در سال 2018 به تمیز کردن خانه بود که تحت تاثیر محلی آتش سوزی شد و تحت پوشش در خاکستر.

"چشمان من شروع به پاره کردن من احساس آنها در حال سوختن است. پوست من نیز سوزاندن او گفت:" در اسپانیایی.

اما او محافظت نشده تحت Cal/OSHA. آژانس دستورالعمل برای کار در آتش سوزی مناطق: کارفرمایان که آژانس نظارت را برای هشدار دادن به کارکنان در مورد مخاطرات بهداشتی و با توجه به کیفیت هوا ارائه دنده محافظ. و کارگران می تواند شکایت در مورد شرایط نا امن کار.

وجود دارد حدود 2 میلیون خانوار در کالیفرنیا که استخدام کارگران خانگی به عنوان ارائه دهندگان مراقبت از کودکان مراقبان خانهدار و خدمتکاران.

در واکنش به منتقدان این اقدام اعتراض به تنظیم آنچه که در خانه های مردم.

"یک وضعیت حساس که ما در اینجا این است که این خانه های خصوصی که Cal/OSHA بخش روابط صنعتی وارد می شود" گفت: دولت بهداشت ، Shannon بیشه جمهوری که رای برابر و اندازه گیری در آمریکا هستند.

Maegan Ortiz مدیر اجرایی موسسه مردمی آموزش و پرورش از جنوب کالیفرنیا یک سازمان در لس آنجلس است که طرفداران داخلی برای کارگران است. او در حمایت از این اقدام و با اشاره به مراحلی وجود دارد که قبل از Cal/OSHA شروع به ضربه زدن بر روی مردم را درب.

"بنابراین این واقعا در مورد چگونه ما در موضوع راهنمایی برای کارفرمایان به طوری که آنها از این ابزار برای درک تعهدات خود را?" اورتیز گفت.

این امر به ایجاد یک کمیته مشورتی به خیاط Cal/OSHA مقررات داخلی کار می کنند.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de