می بوفه زنده ماندن COVID-19 همه گیر?

شری Buenrostro عمل کرده است لا Nacional مکزیکی بوفه در کلمبوس گرجستان همراه با شوهر و پدر و مادر در قانون برای

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

شری Buenrostro عمل کرده است لا Nacional مکزیکی بوفه در کلمبوس گرجستان همراه با شوهر و پدر و مادر در قانون برای نزدیک به 20 سال است. اما در حال حاضر این بیماری همه گیر است که آنها را وادار به تغییر دور از بوفه به یک مدل سرویس.

آنها redoing منوی خود را پرداخت بیشتر کارکنان برای شرکت به مشتریان و تلاش برای همکاری با خدمات تحویل به افزایش takeout فروش.

"من فکر می کنم آن را دائم تغییر دهید. من نمی دانم اگر هر چیزی را تا کنون به چه هنجار بود قبل از اینکه" Buenrostro گفت.

بوفه مانند بسیاری دیگر از کسب و کار در سراسر ایالات متحده بسته اند از اقدامات احتیاطی و ممکن است قادر به بازگشت هنگامی که COVID-19 بحران است. هفته گذشته بوفه های زنجیره ای Souplantation و شیرین گوجه فرنگی اعلام کرد تمام 97 از رستوران ها در حال بسته شدن به طور دائم.

غذا و دارو منتشر کرده است یک سری از بهترین شیوه ها برای رستوران ها که شامل قطع خود خدمت ایستگاه های که نیاز به مشتریان به استفاده مشترک ظروف و یا چوب لباسی مانند سالاد و بوفه. دولت گرجستان نیز خواسته رستوران که در حال بازگشایی به انجام این کار. دستورالعمل مانند اینها یا هل دادن بوفه تعطیل به طور کامل در Souplantation مورد و یا حداقل باعث سراسر کشور زنجیره ای و محلی بوفه برای تغییر مدل کسب و کار خود و طراحی رستوران.

مدیر عامل شرکت جهانی حق رای دادن گروهی, Round Table Pizza شرکت مادر گفت: بازار که دور میز ممکن است قطع آن نوار سالاد و پیتزا بوفه به طور دائم. در حالی که دور میز ناهار خوری اتاق بسته شده اند و در طول بحران آن را قادر به حفظ فروش خود را از طریق takeout و تحویل با توجه به Damico. در صورتی که موفقیت, ادامه, از آن خواهد شد به احتمال زیاد شاتر آن بوفه.

اما دیگر زنجیر اصلی هنوز در تلاش برای حفظ گزینه های آنها به طور معمول ارائه شده است. در یک ایمیل فرستاده بیانیه, Sizzler گفت که در حالی که آن خود خدمت نوار سالاد در دسترس خواهد بود به عنوان آن را بازگشایی اتاق ناهارخوری, آن است که بررسی "یک تعداد انگشت شماری از حالات" که اجازه می دهد آن را به ارائه اقلام در نوار سالاد با خط های محلی و ایالتی و ملی مقررات ایمنی.

بوفه, Inc. — که شامل زنجیره های کشور قدیمی بوفه وطن بوفه و رایان — نیز به دنبال راه های جدید از عامل و ممکن است حرکت به سمت یک در یک سرویس به گفته یک سخنگو از بوفه پدر و مادر شرکت مواد غذایی مدیریت همکاران.

و در لاس وگاس است که شناخته شده برای آن بالاتر پایان بوفه یک رفت و آمد مکرر است که به طور آهسته از مقدار زیادی از پول برای اطمینان از بقای آن. خوار گزارش داد که Bacchanal بوفه در قصر سزار در لاس وگاس (که هزینه $100 میلیون دلار به طراحی) است که اختصاص 2.4 میلیون دلار برای بازسازی این منطقه با تغییرات است که می تواند مواد غذایی شمارنده و سرویس تجهیزات.

چگونه بوفه انجام شده قبل از بحران

دارن ary news, the مدیر عامل و موسس خدمات مواد غذایی, نتایج گفت: بوفه رستوران در حال حاضر شده است در کاهش 20 سال رانده شده توسط مصرف کنندگان تغییر در طعم و مزه برای گزینه های سالم.

تشویق علامت های تجاری استفاده می شود که به کار کشور بوفه و وطن بوفه برای ورشکستگی زمینه سه بار در سال های 2008 تا سال 2016. مواد غذایی-مسمومیت موارد را نیز تحت تاثیر شهرت بوفه با Souplantation تجربه E. Coli شیوع در سال 2007 و یک کشور قدیمی بوفه شام گرفتن آلوده به سالمونلا در سال 2010.

در حالی که ary news گفت: این بحران لزوما طلسم پایان بوفه به عنوان یک مفهوم او پیش بینی بسیاری از این رستوران ها بسته شدن. آن را آسان برای آنها را فقط به تغییر چرخ دنده ها و کار مانند رستوران معمولی و یا شروع به ساخت و تحویل به خصوص در طول یک بیماری همه گیر (با میز گرد پیتزا به عنوان یک استثنا).

شری Buenrostro از لا Nacional مکزیکی بوفه می داند که دست اول. از آنجا که بحران آغاز شد Buenrostro گفت که فروش کاهش یافته است حدود 75٪.

"من نمی دانم چه مدت ما خواهد داشت چرا که ما بسیار کوچک" او گفت:.

Ary news اشاره کرد که بسیاری از بوفه های زنجیره ای تلاش کرده اند برای گسترش کسب و کار خود را در گذشته با معرفی takeout اما تجربه موفقیت محدود است.

"رقابت برای بایگانی اطلاعات و فرض غذایی بسیار بالا است. سریع می پوشند گاه به گاه نه تنها به انجام یک کار بسیار خوب با کیفیت بالا و کرایه سالم اما بسیاری از آنها مانند Panera نان در حال ارائه drive-throughs و بیان انتخاب یو پی اس," او گفت:. "بوفه نیست فقط طراحی شده مناسب است."

در بالای همه که ary news گفت: بسیاری از بوفه اشغال فضاهای بسیار بزرگ فیلم مربع است که این به معنی افزایش اجاره.

الکس Susskind, استاد, مواد غذایی و نوشیدنی, مدیریت در دانشگاه کورنل گفت که او فکر نمی کند بوفه می توانید زنده ماندن در این روش با استفاده از آنها به عمل.

"این یک چالش طراحی آنها را به دوباره اختراع چه چیزهایی و آن را ممکن است حرکت به دور از تولید فله که آنها استفاده می شود به انجام" Susskind گفت.

دیگر نیز وجود دارد که عملیات در خارج از رستوران ها که تکیه بر خود خدمت ایستگاه که شامل فروشگاه های مواد غذایی مانند غذاهای کل.

Ary news گفت که غذاهای آماده در فروشگاه مواد غذایی در حال رشد قوی در رقابت برای رستوران ها. در حال حاضر او فکر می کند ما را ببینید حذف از سالاد و در تهیه مواد غذایی که بسته بندی شده و بخش.

برخی از کسب و کار در حال گرفتن خلاق به منظور زنده ماندن با یک سنت لوئیس فروشگاه مواد غذایی آنها را تبدیل به سالاد بار به یک مینی بطری مشروب الکلی بوفه.

چرا بوفه معنی دار هستند برای بسیاری از آمریکایی ها

در حالی که بوفه مسخره ظاهرا برای داشتن کیفیت پایین انتخاب غذا از آن جایی که بسیاری از خاطرات ویژه از و را از دست ندهید اگر آن از بین می رود.

برای افرادی مانند سارا چن کوچک و رفتن به یک راه برای علامت گذاری به عنوان یک نقطه عطف در زندگی خود را -- شاید یک تولد یا جشن فارغ التحصیلی.

"به نوعی مرا به یاد چگونه از یک معامله بزرگ چینی ضیافت هستند" گفت: کوچک که چینی-آمریکایی است. "این همان ایده: وجود این همه مواد غذایی و آن را بزرگ جمع آوری."

او گفت: خانواده از جمله پدربزرگ و مادربزرگ او را بسته خود را به یک مینی ون و سر به بوفه با هم.

"من به یاد داشته باشید که در این بازی واقعا علاقه داشتن به نوعی شیک بوفه محیط و من و خواهرم ایستاده وجود دارد در مقابل میگو, بارگذاری, ما صفحات تا" کوچک گفت:. "این قطعا یک کمی déclassé و ما آن را دوست داشتم."

یکی دیگر از علاقه حافظه: مادر بزرگ او را گرفتن برخی از کاغذ و دستمال و کاغذ بسته بندی چند شام رول برای رفتن. "مادر من خواهد بود تا دیوانه در من گفتن این داستان اما من فقط فکر می کنم آن را بسیار خنده دار," او گفت:.

آنیا تورس از, Des Moines, آیووا گفت که بخشی از دلیل او را مانند یک فن بزرگ از بوفه قیمت و تنوع و راحتی. او و بهترین دوست او می تواند خود را به بچه های جوان که نمی خواهد که به سر و صدا در مورد زمان انتظار در مقایسه با دیگر رستوران ها.

"شما فقط نشستن و رفتن مواد غذایی خود را" تورس گفت. "همه مبارک."

و بوفه داران شری Buenostro نظر داشتن یکی به عنوان یک نقطه از غرور و افتخار است. "وجود دارد هیچ کس دیگری در کلمبوس مثل ما," او گفت:.

در حالی که همه چیز ممکن است تغییر کند به طور دائم او گفت که او هنوز هم سپاسگزار او قادر به کار او در حال حاضر.

"من احساس می کنم فقط به هنوز یک کسب و کار به بازگشت به به هنوز کارکنان من با من — که قطعا مثبت است," او گفت:.

این پست به روز شده است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن