حتی می توانید یک معامله برای کاهش تولید نفت افزایش قیمت در میان COVID-19?

نفت تولید کارتل اوپک و کشورهای عضو اوپک-مجاور روسیه به یک توافق برای کاهش تولید نفت توسط 10 میلیون بشکه در روز

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

نفت تولید کارتل اوپک و کشورهای عضو اوپک-مجاور روسیه به یک توافق برای کاهش تولید نفت توسط 10 میلیون بشکه در روز در میان این تاریخی اسلاید در قیمت انرژی است. چون از جمعه بازار و تعطیلات مذهبی این اخبار نمی رسما دید به قیمت برای چند روز.

اما در چهره عظیم رها کردن در تقاضا برای سوخت های فسیلی به دلیل همه گیر وجود دارد که این کاهش تولید نمی تواند اساسا تغییر روند رو به پایین.

شارلوت Howard, اقتصاد انرژی و کالاها ویرایشگر و نیویورک دفتر رئیس گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio "نه تنها شما در یک وضعیت که در آن عرضه نفت بیش از تقاضا برای آن در حال حاضر, اما عرضه نفت است که به دنبال آن می تواند بیش از این ظرفیت برای ذخیره آن برای بعد."

در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: شما فکر می کنم که مشکل از کاهش تقاضا است بنابراین مهم است که بسیار وجود دارد و انسان می تواند در مورد آن انجام?

شارلوت Howard: خوب, من فکر می کنم که وجود خواهد داشت برخی از ضربت در قیمت ها. اما حقیقت امر این است که تقاضا در حال سقوط است تا به سرعت هر تولید توافق را برخی از زمان احساس می شود از نظر تعداد بشکه است که در خارج وجود دارد در جهان است. و بنابراین به همین دلیل معامله گران نفت شده اند ناجور رک و پوست کنده است چرا که نه تنها شما در یک وضعیت که در آن عرضه نفت بیش از تقاضا برای آن در حال حاضر, اما عرضه نفت است که به دنبال آن می تواند بیش از این ظرفیت برای ذخیره آن برای بعد. است که مخازن ذخیره سازی در حال نزدیک شدن به ظرفیت. و سپس شما را در یک وضعیت که در آن مردم همه از ناگهانی را به طور چشمگیری بسته تولید در راه است که خسارت مخازن و آنها ممکن است می آیند.

Brancaccio: شما صرف مقدار زیادی از زمان در ایالات متحده شیل خاک. این frackers. آنها دچار مشکل هستید. منظورم این است که راه خود را از گرفتن سوخت های فسیلی گران است و آنها در حال حاضر کاملا در بدهی.

هاوارد: چه اتفاقی می افتد با شیل شرکت ها خواهد بود واقعا جالب را ببینید. در سال 2018 و امریکا شد بزرگترین خام تولید کننده در جهان بود که با بهرهگیری از عربستان سعودی و روسیه برش تولید خود را به نگه داشتن قیمت نفت بالا است. و بنابراین در حال حاضر که تولید معامله از هم جدا افتاده است و شما با دیدن این کاهش قیمت نفت آن معرض که بسیاری از شیل شرکت ها در واقع نمی تواند کار سودآوری در قیمت هایی پایین است.

Brancaccio: کمی بیش از یک هفته پیش رئیس جمهور ایالات متحده بود به tweeting که او در گرفتن برخی از توافق برای کاهش تولید در میان برخی از تولید کنندگان خارجی. آنچه در مورد آمریکا ؟ منظورم این است که ما بزرگترین تولید کننده وجود دارد برای یک کشش. ما در جهانی ابرقدرت انرژی?

هاوارد: آمریکا یک ابرقدرت انرژی در برخی از راه. اما نکته خنده دار این است که امریکا نیست و در واقع یک "petrostate" در راه است که عربستان سعودی ممکن است. امریکا ندارد یک دولت تحت کنترل شرکت نفت این است که بسیاری از هزاران نفر از متفاوت تولید کنندگان نفت. آن را بسیار سخت تر صنعت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قرار دادن اسلحه خود را در اطراف و او واقعا نمی تواند رئیس آنها را در اطراف در راه است که تحت کنترل دولت شرکت می توانید. اما آنچه رئیس جمهور می تواند انجام دهد و چه کنگره می توانید انجام دهید این است که تکیه بر عربستان سعودی است. یک گروه از سناتورها در نامه ای اساسا و گفت: "اگر شما پایان ندارد این جنگ قیمت, ما قصد داریم به فکر می کنم واقعا به طور جدی در مورد این که آیا ما قصد داریم به شما کمک نظامی." و این چیزی است که عربستان سعودی می تواند با توجه به پرداخت.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن