شما می توانید برای مراقبت از بچه های خود را در حالی که کار از خانه ؟ این کارفرما می گوید.

آن را خوب است برای دریافت پرداخت برای کار از خانه در حالی که شما در حال نگه داشتن چشم در بچه ها ؟ کارفرما قوان

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

آن را خوب است برای دریافت پرداخت برای کار از خانه در حالی که شما در حال نگه داشتن چشم در بچه ها ؟ کارفرما قوانین متفاوت است. دانشگاه ایالتی فلوریدا به اصلاح سیاست خود گفت: کارکنان در حالی که در ساعت در صفحه اصلی نمی تواند همچنین مراقبت از فرزندان خود را.

بازار را Erika Beras نگاه به این. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

اریکا Beras: بیایید در ماه مارس. که زمانی که اقامت در خانه دستور صادر شد و کارکنان شروع به کار از راه دور. قبل از آن, دانشگاه ایالتی فلوریدا به حال سیاست که در آن اگر شما کار از خانه شما می توانید همچنین تماشای بچه های خود را. اما این همه رفت و از پنجره بیرون را در اوایل سال جاری زمانی که مدارس و مراقبت روز و تقریبا هر چیز دیگری توقیف. مدرسه صادر موقت از راه دور کار قرارداد.

سریع به جلو به در حال حاضر به عنوان ایالتی فلوریدا آماده مرحله بعد از بازگشایی. FSU کارکنان نمی شود مجاز به تماشای بچه های خود را در حالی که کار از آنجا که مدارس در این شهرستان در حال برنامه ریزی برای باز کردن. اگر یک کارمند نمی ماند, دانشگاه می تواند فسخ تایید برای کار از راه دور.

دیوید Brancaccio: که قرار دادن برخی از کارکنان احتمالا در یک اتصال.

Beras: مدرسه آیا صدور بیانیه ای به کارکنان گفت: اگر مدارس محلی مقیاس, دانشگاه ممکن است تجدید نظر در سیاست های خود. و فلوریدا دیده است افزایش موارد است. از آنجا که دانشگاه نیست و حرکت رو به جلو به سرعت به عنوان آن برنامه ریزی شده بود در حرکت به مرحله بعدی باز کردن در هفته آینده.

اما آنچه می تواند این معنا است که موسسات ممکن است به عنوان قابل انعطاف به عنوان آنها شده بود در آغاز همه گیر می آید به انطباق کارکنان خود را. در بسیاری از راه های ما با داشتن بحران های متعدد در حال حاضر. وجود دارد همه گیر اما درون آن یک بحران مراقبت از کودکان. من یک داستان در مورد این هفته گذشته و همه از کارشناسان صحبت من با ذکر چند چیز است: یکی این است که بدون مراقبت از کودکان و زنان را از دست دادن مقدار زیادی از سود آنها ساخته شده در چند دهه گذشته است. و اقتصاد فقط کار نمی کند و بدون در بعد مراقبت از اردوگاه ها و مدارس و بعد از مدرسه مراقبت.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب