می تواند به شما کمک پرداخت در طول COVID-19?

خرید اولین خانه در طول COVID-19 هنوز هم ممکن است نرخ وام مسکن ممکن است آمار پایین تمام وقت, اما این بدان معنا

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

خرید اولین خانه در طول COVID-19 هنوز هم ممکن است

نرخ وام مسکن ممکن است آمار پایین تمام وقت, اما این بدان معنا نیست که فرایند خرید واز هر گونه آسان تر برای خریداران بار اول صفحه اصلی.

این بیماری همه گیر را مجبور کرده است تا نرخ بهره را در ماه های اخیر, اما آن را نیز سوار میلیون ها نفر از اخراج و کاهش ساعت. این باعث می شود آن را مشکل تر برای خریداران به صرفه جویی در پول نقد آنها نیاز به یک خانه جدید.

خوشبختانه برنامه های کمک پرداخت تا حد زیادی هنوز هم در دسترس است در طول COVID-19.

در واقع کمک پرداخت می تواند ثابت کند بسیار مهم برای کمک به کم به اواسط درآمد کارگران تبدیل شدن به صاحب خانه ها در پی بحران است.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jun 16, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


در حال پرداخت کمک برنامه هنوز هم در دسترس است ؟

با وجود عظیم تلفات مالی COVID-19 گرفته در دولت و صنایع خصوصی پرداخت کمک باقی مانده است به طور گسترده ای در دسترس برای خریداران خانه.

این وب سایت پرداخت از منابع گزارش داد که از اواسط ماه مارس تنها 1.5 درصد از بیش از 2000 برنامه های کمک های سراسر کشور معلق شده بود با توجه به کروناویروس بحران است.

علاوه بر این همه مسکن امور مالی سازمان (HFAs) باز باقی می ماند و خواهد قبول دیجیتال برنامه های کاربردی برای کمک به مسکن.

اما شایان ذکر است که پرداخت کمک برنامه ها ممکن است دارای بودجه محدود است. بنابراین هر چه زودتر شما می توانید اعمال می شود ،

تاثیر COVID-19 در اولین زمان خریداران خانه

اگر چه میلیون ها نفر از مردم در حال دریافت نرخ بیکاری در حالی که آنها در جستجوی شغل جدید و یا صبر کنید به نام بازگشت به کار مزایای آن می توانند به عنوان واجد شرایط درآمد برای یک وام مسکن.

بیکاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درخواست برای وام مسکن در شرایط خاص مانند کارگران ساختمانی با سابقه نرخ فصلی بیکاری است. اما وام گیرندگان که به طور موقت از کار با توجه به بحران به طور کلی قادر به شمارش آن را بر روی وام مسکن خود را و برنامه های کاربردی.

حتی به عنوان اقتصاد بازگشایی پایین و میانه درآمد ممکن است در تلاش برای نجات تا جلو, پول نقد مورد نیاز برای خرید یک خانه.

بنابراین مگر اینکه آنها در حال استفاده با یک شریک که هنوز بدست آورده و درآمد COVID-19 جلوگیری می کند اولین بار خریداران خانه از تقاضا برای وام مسکن تا زمانی که آنها بازگشت به کار.

که باعث کوتاه شدن پنجره خود را برای بهره گیری از زمان نرخ پایین.

اخراج همچنین ممکن است مردم مجبور به استفاده از پس انداز که در غیر این صورت استفاده شده است برای خرید یک خانه در یک وضعیت دشوار در حال حاضر هنوز هم سخت تر است.

حتی به عنوان اقتصاد بازگشایی پایین و میانه درآمد ممکن است در تلاش برای نجات تا جلو, پول نقد مورد نیاز برای خرید یک خانه.

نحوه پرداخت کمک کمک می کند

صرفه جویی به اندازه کافی برای پرداخت و هزینه بسته شد و در حال حاضر یک نگرانی برای خریداران بار اول صفحه اصلی قبل از coronavirus.

یک Bankrate بررسی نشان داد که 37 درصد از ژنرال Xers و 27 درصد از Millennials نگران است که آنها هرگز قادر به صرفه جویی به اندازه کافی برای پرداخت.

نه تنها شما نیاز به پرداخت — معمولا حداقل 3% — اما شما همچنین نیاز به پرداخت هزینه های بسته و طیف وسیعی از هزینه های دیگر از جمله ارزیابی بازرسی و احتمالا منشاء هزینه.

پرداخت کمک و برطرف بار مالی خرید خانه با پوشش precentage یا نرخ ثابتی را به سمت خود پرداخت و/یا هزینه های اختتامیه.

همه از این می تواند اضافه کردن تا 5 ٪ از کل وام به این معنی که افرادی که نمی تواند صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول نقد نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک وام مسکن.

پرداخت کمک کرد که بار توسط پوشش یک درصد یا نرخ ثابتی به سمت پایین پرداخت. برخی از برنامه های ارائه پول نقد به سمت بسته شدن هزینه ها و همچنین کاهش بیشتر مانع به مالکیت خانه.

برای اولین بار خریدار که نمی تواند پوشش چشمگیر هزینه های وام مسکن خود را به خصوص پس از COVID-19 پرداخت کمک کند می تواند تفاوت بین اجاره و داشتن خانه خود را.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jun 16, 2020)

چگونه برای پیدا کردن و درخواست برای پرداخت کمک

پرداخت کمک برنامه های اغلب شامل کمک های مالی و یا بخشایش وام برای کمک به خریداران واجد شرایط خرید یک خانه.

هر برنامه حمل الزامات خاص خود را دارد که ممکن است شامل درآمد و محل محدودیت و همچنین موظف اولین بار خریدار خانه آموزش دوره های.

تمام گفته ها وجود دارد بیش از 2000 پرداخت و برنامه های در سراسر کشور از جمله وزارت امور خارجه-سطح کمک و شهرستان و شهرستان خریدار خانه کمک کند.

اتمام این دولت توسط دولت, راهنمای برنامه را شروع کنید و محلی خود تماس بگیرید آژانس مسکن برای یادگیری در مورد هر یک از دیگر کمک های مالی آنها را تامین می کنند.

حتی اگر شما واجد شرایط برای برنامه شما نیاز به مطمئن شوید که وام دهنده خود را قبول پرداخت کمک بودجه به سمت خرید خود را. نه همه وام دهندگان انجام دهد.

توجه داشته باشید که کمک برنامه های متفاوت در ساختار و الزامات.

برای مثال برخی از ارائه بودجه در قالب یک بخشایش وام تا زمانی که شما اقامت در خانه برای تعدادی از سال است. دیگران در حال ساخت یافته به عنوان برنامه کمک مالی یا اعتبار مالیاتی.

اغلب درآمد وجود دارد محدودیت ها بر اساس جایی که شما برنامه ای برای خرید. پرداخت و هزینه بسته شدن برنامه ها تمایل دارند در راستای کمک به کم به اواسط درآمد مردم خرید خانه و محدودیت های درآمد متفاوت با توجه به اقتصاد شهرهای مختلف و شهرستانها.

شما معمولا می توانید درآمد و محل سکونت مدارک در وب سایت برنامه. همچنین ممکن است حداقل نمره اعتباری مورد نیاز است.

حتی اگر شما واجد شرایط برای برنامه شما نیاز به مطمئن شوید که وام دهنده خود را در هیئت مدیره. همه بانک ها و موسسات مالی کار با برنامه های کمک به طوری بپرسید که آیا آن را یک گزینه قبل از اینکه شما درخواست خود را ارسال کنید.

که خواهد بود حتی بیشتر مهم است اگر شما کمبود مالی به دلیل COVID-19 و پرداخت کمک و باعث شکستن و یا توانایی خود را برای به دست آوردن یک وام مسکن.

چرا اولین بار خانه خریدار کمک مهم تر است در حال حاضر از همیشه

زمانی که coronavirus ضربه کم درآمد و کارگران به حاشیه رانده شده بودند و در سخت ترین ضربه. این افزایش شکاف موجود بین کم و درآمد بالا بگیر به خصوص وقتی که می آید به مالکیت خانه.

موسسه شهری گزارش شده است که سیاه, لاتین, کم درآمد و کارگران با احتمال بیشتری به دست پرداخت اجاره بها در ماه مه و به لحاظ مالی ناپایدار به طور کلی.

سیاه پوست و لاتین کارگران نیز به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به تحت تاثیر اخراج. نرخ بیکاری در میان این گروه بودند 16.7 درصد و 18.9 درصد از ژوئن 2.

با توجه به این که در حال حاضر وجود دارد شکاف قابل توجهی در مالکیت خانه در بین سفید و غیر سفید آمریکایی کمک پرداخت خواهد شد و مهم تر از همیشه در حرکت به سمت عادلانه تر مالکیت نرخ.

مالکیت خانه می تواند کمک زیادی به سمت ساختمان ثروت خانواده با توجه به شهری موسسه. و یک 2019 بررسی نشان داد که پرداخت کمک ضروری برای میلیون ها نفر از خانواده ها برای دریافت وجود دارد.

با کاهش مانعی برای به دست آوردن یک وام مسکن اولین بار خریدار وام و کمک مالی برنامه می تواند کمک به کم و اواسط درآمد بیشتری نسبت به ثبات مالی.

گام های بعدی خود را

اگر شما از نظر مالی قادر به خرید یک خانه در طول یا پس از COVID-19 همه گیر می تواند یک فرصت منحصر به فرد.

وام مسکن نرخ پایین و مسخره است. زمانی که زوج با پرداخت کمک برنامه است که می تواند قرار داده و مالکیت خانه در دسترس برای بسیاری از مردم که نمی توانیم یک خانه قبل از.

وقتی که شما آماده برای شروع به تحقیقات کمک برنامه های در منطقه شما. و بررسی در با وام دهندگان برای دیدن آنچه که شما می توانید واجد شرایط برای امروز یا در آینده نزدیک.

بررسی نرخ جدید (Jun 16, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب