کانادا یاد شربت افرا ممکن است تغییرات آب و هوایی چالش های

روز کانادا اما در آینده شاید کشور نمادین ترین محصول, شربت افرا, ممکن است در معرض خطر. بیش از 70 درصد از جهان ر

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

روز کانادا اما در آینده شاید کشور نمادین ترین محصول, شربت افرا, ممکن است در معرض خطر. بیش از 70 درصد از جهان را در شربت افرا تولید می آید از کانادا جنگل ها عمدتا در شرق استان کبک. اما تغییر آب و هوا می تواند تهدیدی برای این صنعت است.

این محصول ساخته شده از شیره برداشت از شکر درختان افرا در طول یک دوره کوتاه در بهار زمانی که شرایط مناسب می باشد. و دانشمندان می گویند افزایش درجه حرارت جهانی می تواند بر درختان' کل چرخه عمر از sap تولید برای تولید مثل.

"از بسیاری از آب و هوا مربوط به بحران با آن مواجه هستیم این شاید مهم ترین" گفت: استاد Lenore نیومن کانادا صندلی پژوهش در امنیت غذایی و محیط زیست در دانشگاه Fraser Valley, "اما این یکی که لطمه می زند و این حملات در هویت ما است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن