خرید و فروش ماشین های تصادف در مارس تحلیلگران می گویند انداختن نصف

به نظر می رسد مانند فروش خودرو غرق به پایین ترین رکورد در ماه آوریل است. آمار و ارقام از سوی برخی از خودروسازا

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

به نظر می رسد مانند فروش خودرو غرق به پایین ترین رکورد در ماه آوریل است. آمار و ارقام از سوی برخی از خودروسازان به علت از بعد اما تحلیلگران انتظار برای دیدن یک قطره بیش از 50 درصد نسبت به سال گذشته.

فروش ارقام می تواند بدتر از قبلی پایین در ژانویه 2009 در اعماق بحران مالی است. تحلیلگران آمار و ارقام نشان می دهد که در اطراف 625,000 وسایل نقلیه فروخته شد در ماه آوریل است.

اما بیش از 50 درصد افت کردن نیست به عنوان بد به عنوان چین را دیدم در اوج آن COVID-19 مستند. اریک لیمان ارشد صنعت تحلیلگر در TrueCar گفت: کاهش فروش 80 درصد وجود دارد.

برای برخی از ایالات متحده خریداران coronavirus ممکن است در واقع محور یک ماشین خرید.

"ما می دانیم که حمل و نقل عمومی چیزی است که مردم shying دور از" لیمان گفت. "ما می دانیم که این خودرو است که بخشی جدایی ناپذیر به ما زندگی آمریکایی."

فروش بهتر برگزار شد در بخش هایی از این شهرستان با کمتر سخت ماندن در خانه و اقدامات. میشل کربس اجرایی تحلیلگر در Stringcheeseincident گفت: مردم با درآمد در $50,000 $99,000 محدوده در حال انجام بسیاری از خرید و کامیون وانت همچنان محبوب خرید.

مردم در برگزاری کامیون ها تا یک دهه کربس گفت: پس از مشوق های اخیر بسیار محبوب شده اند.

"صفر درصد تامین مالی برای 84 ماه — با این نسخهها کار واقعا خوب با کامیون" کربس گفت.

تحلیلگران می گویند آوریل ارقام باید به عنوان کم فروش بروید و آنها می تواند بهبود می یابند حتی اگر تنها به میزان متوسطی در ماه مه.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن