خریداران خودرو در انتظار هستند اما هنوز هم می خواهید برای خرید در سال 2020

هفته آینده شروع می کنیم به برخی از اعداد در چگونه صنعت خودرو شده توسط نهفته COVID-19 جنبش محدودیت زمانی که فور

توسط AKHBAREMAAAA در 6 اردیبهشت 1399

هفته آینده شروع می کنیم به برخی از اعداد در چگونه صنعت خودرو شده توسط نهفته COVID-19 جنبش محدودیت زمانی که فورد و تسلا گزارش درآمد.

در این سال بود که در اصل مجموعه ای به یکی از بزرگ برای فروش خودرو با پیش بینی در ماه ژانویه گفت: تا به 17 میلیون خودرو و کامیون خواهد بود به فروش می رسد. در حال حاضر تحلیلگران باید تجدید نظر که بیشتر شبیه به 13 میلیون در سال.

اما این فقط یک تخمین می زنند. مثل بقیه اقتصاد خودروسازان و نمایندگی مجاز و فروش در حال انتظار برای دیدن زمانی که همه چیز به برخی از صورت ظاهر از عادی و این که آیا مردم با عجله به خرید ماشین.

وقتی که می آید به خرید ماشین محققان در حال کار سخت برای به دست آوردن برخی از بینش به رفتار مصرف کننده.

"مطالعه ما می گوید که فروش قطعا با تاخیر اما به طور کامل از دست داده است" گفت: Madison ناخالص مدیر بینش مشتری در CarGurus. آن بررسی آینده نگر خریداران خودرو نشان می دهد که 79 درصد از خریداران در انتظار اما هنوز هم مایل به خرید.

و می تواند وجود داشته باشد یک دست انداز در فروش خودرو به یک سوم از مردم نظر سنجی می گویند آنها را کاهش حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

"این واقعا جالب پویا است که به طور بالقوه می تواند درایو جدید تقاضا که نمی شده است وجود دارد در غیر این صورت" فاحش گفت.

مارس خواهد بود که اولین ماه کامل است که در آن اکثریت قریب به اتفاق جمعیت ایالات متحده شده است تحت جنبش محدودیت. اریک لیمان ارشد صنعت تحلیلگر در TrueCar گفت: خود را پیش از فروش برای ماه نشان می دهد که 50% افت که کمتر از حد انتظار است.

"آیا ما به طوری که ما در برخی از عملکرد فروش در سطح جهانی به ویژه در چین که در آن کاهش خرید و فروش در این مستند حدود 80 درصد" لیمان گفت.

بخشی از دلیل ممکن است معاملات جذاب از برخی از خودروسازان مانند هفت سال وام های بدون بهره و معوق پرداخت لیمان گفت.

برخی از مردم به دنبال یک ماشین ارزان تر تبدیل خواهد شد به وسایل نقلیه استفاده می شود. تحقیقات جدید نشان می دهد آنها ممکن است پیدا کردن یک معامله با توجه به ایوان Drury مدیر ارشد بینش در ادموندز.

"وجود خواهد داشت و این سیل از خاموش و اجاره موجودی [و] آنها خواهد بود نسبتا اتومبیل های جدید" Drury گفت.

این خبر خوبی برای خریداران اما کمتر خوش آمدید برای هر کسی که به امید دریافت یک معامله خوب در قیمت خود ماشین.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن