CBO می گوید COVID-19 بهبود اقتصاد ایالات متحده را حدود 10 سال

این دولت آمریکا است که با برخی از گریم بینی گفت: اقتصاد ایالات متحده نمی خواهد بهبود یافتن از این بیماری همه گ

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

این دولت آمریکا است که با برخی از گریم بینی گفت: اقتصاد ایالات متحده نمی خواهد بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس تا 2029 — و بازیابی نمی شروع تا سال آینده.

CBO پروژه های COVID-19 همه گیر خواهد شد و هزینه در ایالات متحده حدود 8 تریلیون دلار از دست رفته اقتصادی خروجی این دهه پایین 3 درصد از پیش بینی همه گیر.

آژانس می گوید که هزینه های مصرف کننده کاهش خواهد یافت در میان بیکاری بالا و در حالی که بسیاری از خارج-از-کار آمریکایی ها خواهد شد بازگشت به کار با شروع تابستان امسال به عنوان متحده بازگشایی CBO انتظار آن را در یک دهه برای اشتغال به بازگشت به قبل از همه گیر سطوح.

آژانس می گوید تا زمانی که وجود دارد یک coronavirus واکسن مقداری اجتماعی فاصله به احتمال زیاد خواهد با ما برای آینده قابل پیش بینی و به سرعت بازیابی.

پیش بینی ترکیب بیش از 2 تریلیون دلار در کمک های مالی دولت فدرال doled.

CBO می گوید بسیاری از عدم قطعیت باقی مانده در مورد این بیماری همه گیر اثر را بر اقتصاد و همچنین به عنوان اثر نجات مالی برنامه. پیش بینی های خود را به احتمال زیاد به تغییر, به عنوان کسانی که در حال بهتر درک کرد.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن