چالش های هنرهای نمایشی کوه با فصل پاییز نامشخص

یکی از بزرگترین نمایشی-هنر سازمان اپرای متروپولیتن در شهر نیویورک به تازگی اعلام کرد آن را لغو آن در فصل پاییز

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

یکی از بزرگترین نمایشی-هنر سازمان اپرای متروپولیتن در شهر نیویورک به تازگی اعلام کرد آن را لغو آن در فصل پاییز است. نیویورک ارکستر فیلارمونیک دنبال کرد امروز.

آن را نشانه ای از هنر جهان در حال آمدن به شرایط با این ایده که اجرای برنامه ممکن است اتفاق می افتد در حالی که برای.

هر شب ساعت 7:30 شرقی, the Metropolitan Opera جریان یک عملکرد ضبط شده. امروز آن را "هانسل و گرتل" — پری داستان در مورد یک خواهر و برادر از دست رفته در جنگل.

تماشای این از نیمکت خود را در sweatpants فریاد پر زرق و برق شب در اپرا. اما برای رقص و موسیقی و تئاتر این است که متاسفانه در این راه همه چیز ممکن است باید در حالی که برای.

"من فکر نمی کنم که هیچ جایگزینی به زندگی در فرد nonvirtual حوادث" گفت: Sunil Iyengar این مدیر پژوهشی در موقوفه ملی برای هنر.

او گفت: انجام-هنر غیر انتفاعی حدود 40 درصد از درآمد خود را از فروش بلیط امتیازات و مغازه ها هدیه ها. پخش رایگان اجرای آنلاین و درخواست برای کمک های مالی را نمی که. شرکت در حال حاضر تکیه بر اهدا کنندگان برای تقریبا نیمی از بودجه خود را.

"من فکر می کنم بسیاری از سازمان ها در حال مبارزه با این مسئله چگونه به کسب درآمد از این استراتژی" Iyengar گفت.

پاملا رابینسون استاد نمایشی-هنر مدیریت در دانشگاه نیویورک گفت: برخی از این نیست در مورد ساختن پول در حال حاضر, اما در مورد جذب مخاطبان جدید در آینده است.

"این واقعا مهم است به ماندن در تماس با مشتریان خود را" رابینسون گفت. "حتی پس از شما باز است که می تواند باز کردن درب به درآمد اضافی و به رسمیت شناختن."

رابینسون گفت: یکی از لغو فصل پاییز می تواند تاثیر شرکت برای دو سال آینده. وجود دارد ممکن است پول برای تولیدات جدید و یا ترشح مجموعه و شرکت ممکن است مجبور به تکیه بر استانداردهای قدیمی.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن