اتاق بازرگانی دست و پنجه نرم کردن با بیماری همه گیر را بار بر روی کسب و کارهای محلی

Nogales کمی آریزونا مرز شهر و یک بندر بزرگ از ورود به مکزیک تولید و کالا. تنها در حدود 20 ، 000 نفر در آنجا زن

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

Nogales کمی آریزونا مرز شهر و یک بندر بزرگ از ورود به مکزیک تولید و کالا. تنها در حدود 20 ، 000 نفر در آنجا زندگی می کنند و مقدار زیادی از آنها را می دانیم اولیویا Ainza-Kramer.

"دختر من نمی خواهم برای رفتن با من به خارج چون من فقط همیشه اجرا به مردم گفت:" Ainza-Kramer رئیس نگلس-Santa Cruz County Chamber of Commerce. "اما این بخشی از کار و است که چرا من آن را انجام دهد. من دوست دارم با تعامل با مردم است. من عاشق صحبت کردن با مردم است."

Ainza-کرامر استفاده می شود به صرف روز خود را در حال اجرا در اطراف شهر رها در در رستوران ها و سالن مو — و پیدا کردن راه هایی را به صاحبان کسب و کار با هم. COVID-19 تغییر همه که.

"ما درک نمی کنند چقدر ما رشد در جلسات حضوری در رفتن برای یک آغوش. شما می دانید, Latinos ما در آغوش گرفتن و بوسه زمانی که ما یکدیگر را," او گفت:. "و در حال حاضر قادر به انجام این کار, آن را بدبختانه اسکریپت در چگونه عمل می کنیم. "

این بیماری همه گیر است و بدبختانه اسکریپت برای بسیاری از این کشور هزاران نفر از محلی اتاق بازرگانی. در حالی که بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم از اتاق محلی خود را به عنوان گروهی که حامیان شهر روشنایی درخت کریسمس و یا آتش بازی چهارم خود کار واقعی است که به ترویج و لابی به نمایندگی از کسب و کارهای محلی. که می تواند در اشکال مختلف بسته به دولت از اقتصاد است که به سرعت در حال تغییر در طول بیماری همه گیر.

تغییر در نگلس رانده شده است و عمدتا توسط shutdown از مرز. بسیاری از مکزیکی ها که به طور معمول در سراسر آمده به مغازه و رفتن به رستوران و ارائه یک منبع بزرگ درآمد برای کسب و کارهای کوچک. و با مرز بسته است که کسب و کار آغاز شده است به خشک کردن. بنابراین در حال حاضر کسانی که کسب و کار باید به محوری برای جذب ساکنان محلی که Ainza-Kramer گفت: تمایل به نفع بزرگ زنجیره های خرده فروشی. "بسیاری از شهر های کوچک عامیانه آنها خیلی در گیر خود را روز به روز روال است که پله خارج از خطوط ناراحت کننده است فقط کاوش در شهر خود," او گفت:.

یک هزار مایل از شمال در کاسپر, وایومینگ, کسب و کار بودند صدمه زدن قبل از همه گیر و حتی ضربه. این است که نفت و گاز کشور است. و قیمت انرژی بوده است در کاهش و حتی قبل از مردم تقریبا متوقف رانندگی.

تا کنون وایومینگ تا به حال نسبتا پایین ميزان عفونت در مقایسه با بسیاری از مکان ها در سایر نقاط کشور. "شوخی کردن در اینجا این است که ما شده ایم تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن از آنجایی که ما به یک دولت تبدیل شد" گفت: ارین مورگان مدیر اجرایی کاسپر منطقه اتاق بازرگانی است. "سلام دوست اوه آره ما بسیار گسترش یافته است."

هنوز کاسپر دولت است دومین شهر با فعال منطقه کسب و کار و یک جریان ثابت از گردشگران عبوری در راه خود را به مکان هایی مانند پارک ملی یلوستون.

این که چرا بسیاری از مورگان کار استفاده می شود برای برنامه ریزی حوادث بزرگ مانند اخیر محفظه جمع آوری کمک. "است که یک خرچنگ خوراک. که محصور در خشکی در وایومینگ آن را بسیار جالب برای هماهنگ کردن تمام است که" او گفت:. "اما ما تا به حال حدود 450 نفر آمد و خرچنگ بود همه پرواز در آلاسکا است."

پس از همه گیر آغاز شد او رفته از هماهنگی خرچنگ به هماهنگی PPE یا personal تجهیزات حفاظتی. اتاق تبدیل به یک توزیع محلی سایت برای ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست. با کسب و کار در حال حاضر در وضعیتی وخیم رستوران و مغازه داران می خواهید مشتریان به احساس به عنوان راحت که ممکن است.

فقط در مورد همه جا کار بودن یک اتاق مدیر عامل شرکت تبدیل شده است به عنوان غیر قابل پیش بینی به عنوان همه گیر خود را.

زمانی که ویروس آمار کارل بنسون, رئیس جمهور, مینه سوتا, سیاه اتاق بازرگانی متمرکز بر کمک به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار دریافت سهم خود را از چک حفاظت از برنامه وام. "اگر شما یک رابطه با یک بانک که در آن نقطه شما در خط در همه, شما در حال رفتن به خط," او گفت:.

اما پس از قتل جورج فلوید توسط مینیاپولیس پلیس و بازداشت معترضان به نژاد پرستی و نابرابری بنسون همچنین تبدیل شدن به چیزی از تنوع مشاور. او شده است فیلدینگ تماس از بسیاری از کسب و کار از جمله شرکت های فورچون 500. مینه سوتا به 16 از جمله هدف و 3M.

"من نمی خواهد نام, اما آن را بیشتر می تواند به شما صحبت کردن با کارکنان در مورد چگونه ما باید به دنبال استخدام? چه این تنوع سهام گنجاندن باید مانند نگاه?" او گفت:. "این درست است که یکی پس از دیگری. مثل من قطع و انتخاب کنید تا یکی دیگر."

بنسون معتقد است برخی از این مکالمات می تواند پرداخت برای اعضای خود پایین خط. "شما نه تنها آموزش کسب و کار ما و آموزش کسب و کار ما و آنها منابع و کمک های فنی. اما واقعا در مورد هر کس دیگری به عنوان خوب," او گفت:.

همه گیر نیست فقط با قرار دادن استرس در طول عمر از کسب و کارهای محلی اما در اتاق های بازرگانی است که آنها خدمت می کنند زیرا آنها تکیه می کنند به طور عمده در حق عضویت به شناور باقی می ماند.

"من باید یک دفتر من پرداخت اجاره, من یک هیات هشت. ما باید هزینه" گفت: Quincy Hentzel مدیر عامل شرکت پورتلند منطقه ای اتاق بازرگانی در ایالت مین است.

شهر ناودان شده توسط رها در گردشگری. Hentzel کات مردم ساعت و شروع به ارائه تخفیف عضویت. "در حال حاضر زمان برای اتاق به دور" او گفت:.

مانند هر کس دیگری او فقط در تلاش برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن درب باز است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب