تغییرات در تقاضا و اختلال در زنجیره تامین خوراک به کمبود در فروشگاه

اگر شما بوده ام به فروشگاه مواد غذایی به تازگی (و ما به شما یادآوری می کنند که شما فقط باید بروید اگر شما به)

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

اگر شما بوده ام به فروشگاه مواد غذایی به تازگی (و ما به شما یادآوری می کنند که شما فقط باید بروید اگر شما به) شما ممکن است دیده می شود برخی از خالی راهرو. برنج و ماکارونی و آرد و کاغذ توالت را دشوار است برای پیدا کردن برخی از.

قبل از COVID-19 زمانی که ما به سوپر مارکت رفت ما استفاده می شود برای دیدن قفسه های مربا بسته بندی شده.

جیم لوقا استاد اقتصاد در لنسینگ کالج, نام آن را "موجودی توهم است."

"واقعیت این است که مسائل در حال پرواز کردن قفسه. آن را بسیار کارآمد شدیدا کنترل شده و یا اجرای زنجیره تامین," او گفت:.

هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد کاغذ توالت مشکل این است که بسیاری از ما گفته شده است در خانه بمانند.

"آنچه به نام خرده فروشی محصول همان چیزی است که ما با استفاده از در خانه ما است که یک محصول متفاوت از آنچه به طور معمول استفاده می شود در آنچه به نام دور از خانه در بازار است. کسب و کار, شرکت ها, کارخانه ها و بیمارستان" لوقا گفت.

تجاری کاغذ توالت اغلب در می آید بزرگتر رول است که نمی خواهد به راحتی در خانه ، این شروع می شود با یک نوع متفاوت از خمیر چوب, بسته بندی متفاوت و آن را تحویل داده و از طریق جدا کردن شبکه حمل و نقل.

که بدان معنی است که شرکت ها نمی توانند فقط به نوبه خود بر روی یک سکه و شروع به تولید بیشتر محصول خرده فروشی.

"همه شما نیاز دارید این است که در یک زنجیره تامین مثل این یکی کوتاه مدت شوک اتفاق می افتد که دو یا سه روز و آن طول می کشد زمان طولانی برای زنجیره تامین به کار راه خود را بازگشت به یک مرحله که در آن همه چیز به حالت عادی بازگشت" گفت: Sunil چوپرا استاد مدیریت در دانشگاه نورث وسترن.

این زنجیره تامین عوارض نیست فقط بر کاغذ توالت راهرو در فروشگاه مواد غذایی خود را هر چند.

Shelie میلر مدیر محیط زیست و توسعه پایدار برنامه در دانشگاه میشیگان گفت: شرکت های مواد غذایی باید برای تنظیم به این واقعیت جدید ، آنها در حال فروش کل خیلی کمتر محصول به رستوران های این روز است.

"در شرایط عادی ما صرف حدود نیمی از مواد غذایی ما دلار غذا خوردن در خارج از خانه است. بیش از چند هفته گذشته ما دگرگون و به شدت به مصرف بسیاری از مواد غذایی ما در داخل خانه است. و این در واقع یک مقدار زیادی از فشار بر زنجیره تامین" میلر گفت.

تامین کنندگان گوشت مثلا فروش به صورت عمده به رستوران اما به تک تک خانواده ها در فروشگاه های مواد غذایی.

"پس مگر در مواردی وجود دارد یک راه برای تغییر عمده فروشی زنجیره تامین وجود دارد فقط برای رفتن به یک عدم تطابق وجود دارد تا زمانی که زنجیره تامین است که قادر به نگه داشتن و سازگاری با تغییر خواسته," او گفت:.

میلر گفت: آن را کمی ساده تر برای گرفتن دست خود را بر روی مواد غذایی است که در تامین کوتاه مدت فقط چند هفته پیش هر چند به دلیل تولید کنندگان منتقل کرده اند همه چیز در اطراف.

به عنوان کاغذ توالت آن را سخت بدانید که زمانی که منابع را عادی اما شرکت مشاوره NCSolutions گفت: تقاضای نرم است از اواسط ماه گذشته است که می تواند آن را آسان تر را انتخاب کنید تا یک زن و شوهر از رول دفعه بعد شما در فروشگاه هستیم.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن