Chegg مدیر عامل: در کوتاه مدت COVID-19 خواهد بود "ویرانگر" برای بالاتر اد

کلاس های بیش از زوم. لغو فارغ التحصیلی است. برگزاری امتحانات به صورت آنلاین. Coronavirus همه گیر تبدیل کرده اس

توسط AKHBAREMAAAA در 30 اردیبهشت 1399

کلاس های بیش از زوم. لغو فارغ التحصیلی است. برگزاری امتحانات به صورت آنلاین. Coronavirus همه گیر تبدیل کرده است آموزش و پرورش به عنوان ما آن را می دانم — در حال حاضر حداقل. دن Rosensweig مدیر عامل شرکت آموزشی فنی شرکت Chegg فکر می کند این تغییرات می تواند در طولانی مدت.

"من پیش بینی نمی خوشحالی است که در حدود 20% تا 25% از کالج ها در حال رفتن به رفتن ورشکسته" Rosensweig گفت: بازار میزبان کای Ryssdal.

Chegg است که بهترین و شناخته شده برای کتاب درسی اجاره و آنلاین خود را برای مشق شب خدمات دیدم 35 درصد افزایش در تعداد مشترکین سال بیش از سال, با توجه به آن اول درآمد سه ماهه گزارش.

اما در حالی که همه گیر می تواند فرصت های موجود برای Chegg, آینده برای برخی از کالج ها نامشخص است. در نامه اخیر به دانشجویان و فارغ التحصیلان رئیس جمهور چاه کالج شفق قطبی در نیویورک هشدار داد در مدرسه ممکن است برای همیشه اگر آن را قادر به میزبان دانشجویان برای ترم پاییز.

با توجه به Rosensweig این می تواند آغاز یک روند بزرگتر. "من فکر نمی کنم مردم قرار داده خواهد شد همان مقدار در خوابگاه و غذا," او گفت:.

"من فکر می کنم پس ممکن است بزرگ" Rosensweig گفت. "اما کوتاه مدت است برای رفتن به ویرانگر به بسیاری از مدارس و بسیاری از استادان و متاسفانه بسیاری از دانش آموزان است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن