جوجه ها به خانه می آیند به جای شب بسر بردن برای نوزاد جدید جوجه صاحبان

لیزا Kettyle اول قرار داده شده جهت او را به حیاط خلوت برخی از جوجه ها در اواخر ماه مارس است. دو ماه بعد او را

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

لیزا Kettyle اول قرار داده شده جهت او را به حیاط خلوت برخی از جوجه ها در اواخر ماه مارس است. دو ماه بعد او را در اداره پست.

"سلام من اینجا را انتخاب کنید تا جوجه ها!" Kettyle گفت: به عنوان او راه می رفت.

از پشت میز جلو بالا سخت تن به تن برای تلفن های موبایل از حدود سه ده hatchlings تکرار در سراسر اتاق. آنها به صورت چسبیده بسته بندی شده در یک جعبه مقوایی با هوا سوراخ سوراخ همه در اطراف. Kettyle تا به حال جوجه های در حال رشد در پنسیلوانیا و بعد از آن در زندگی است. تا کنون از او نقل مکان کرد به Marfa او می خواست به برخی از در روستایی در غرب تگزاس کویر.

لیزا Kettyle شاهد جوجه های خود را در خانه اندیشه. (کارلوس مورالس/Marfa عمومی رادیو)

به طور معمول جوجه ها بسیار آسان برای پیدا کردن در فروشگاه های عرضه. اما در ماه مارس و آوریل مراکز تکثير میباشند در سراسر کشور در حال افزایش ناگهانی در سفارشات جدید از جوجه خریداران. برخی از آنها همه گیر الهام بخش از مردم نگران آنها نمی خواهد بود قادر به گرفتن تخم مرغ در آینده است. دیگران فقط روزمره کسب و کار و دامداران به دنبال دوباره تا سهام خود را. اما Kettyle قادر به خرید برخی برای خودش و چند نفر دیگر از یک تامین کننده در نیومکزیکو — $166 برای 37 جوجه.

در حالی که او منتظر آنها را برای رسیدن به او قرار داده و با هم یک اندیشه او یک لامپ حرارتی برای نگه داشتن جوجه های خود را گرم و تمام خوراک آنها نیاز خواهد بود.

"وجود دارد یک تن از چیزهای به انجام" Kettyle گفت. "به علاوه ما می اید ساخته شده است یک قفس مرغ از ابتدا, اما ما تا به حال یک پیر ریختن در حیاط خلوت ما بنابراین ما فقط بازسازی ریختن به فورت ناکس مرغ coops."

پایین خیابان از Kettyle را غنی قفس 82 ساله گیاه Suber است و شنیدن از جدید جوجه صاحبان. "به طور مداوم. آنها با من تماس تمام وقت," او گفت: در عرضه-و-خوراک فروشگاه در Marfa که او اجرا برای چند دهه.

Suber گفت: برای اولین بار جوجه خریداران معمولا نیاز به کمک اضافی به خاطر رابطه جنسی می تواند مقدار زیادی از کار.

در مارس و آوریل تقاضا بالندگی در جوجه مراکز تکثير میباشند در سراسر کشور است. صاحبان جدید پیدا کردن که پرندگان جوان نیاز به سرمایه گذاری زمان و مراقبت است. (کارلوس مورالس/Marfa عمومی رادیو)

"آنها بچه ها! شما باید به مراقبت از آنها. آنها را گرم نگه دارید, تغذیه و سیراب."

نسبت به جوجه صاحبان داگلاس فریدمن به نظر می رسد مانند یک بیت از یک حرفه ای پس از فقط سه ماه. خود مرغ در مرتع پرورش احشام به عنوان او خواستار آن نشسته است بر روی یک تپه خاکی فقط در خارج Marfa را در محدوده شهرستان.

"هیچ نوع از شما آماده برای این" فریدمن گفت.

فریدمن نمی کند در حال حاضر او در خانه گیر کرده به دلیل پناهگاه در محل سفارشات. بنابراین او تصمیم گرفت به جمع آوری جوجه ها با همسایه خود را. او حدود 25 و آنها همه جای شب بسر بردن در یک قفس او لقب بهترین خانه مرغ در تگزاس در Instagram حساب او آغاز شده برای آن است.

"آنچه خیلی مفید بود در مورد آن Instagram صفحه بود که مردم که می دانستند در مورد جوجه و مرغ coops همه آنها آنقدر سخاوتمندانه با دانش خود," او گفت:.

از طریق "مرغ Instagram" فریدمن آموخته چند چیز مانند نحوه جلوگیری از رایج خطرات بهداشتی برای جوجه و چگونه به مراقبت از خود را در قفس.

"من فکر نمی کنم من تا به حال تجربه این نوع از مسئولیت مانند شما می دانید من می خواهم به مطمئن شوید که هیچ چیز اتفاق می افتد به این پرندگان" فریدمن گفت.

او گفت که جوجه های ارائه شده برخی از روال و راحتی را برای خود روز به روز زندگی در حال حاضر. هنگامی که او از خواب بیدار او گفت: او می داند او را به حرکت به سرعت. او نیاز به بررسی در جوجه و خوراک آنها را هر روز صبح گاهی اوقات آوردن آنها را قطعه قطعه خیار یا هویج برای یک میان وعده است.

وجود ندارد هر تخم مرغ فقط رتبهدهی نشده است. که اتفاق نمی افتد تا زمانی که جوجه ها به مرغ در چند ماه دیگر.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن