مراقبت از یک صنعت تلاش حتی قبل از COVID-19 در حال حاضر نیاز مبرم به

مراقبت از کودکان صنعت در این کشور نبود در شکل بزرگ قبل از همه گیر. طرفداران و مراقبت از کودکان کارگران می گوین

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

مراقبت از کودکان صنعت در این کشور نبود در شکل بزرگ قبل از همه گیر. طرفداران و مراقبت از کودکان کارگران می گویند COVID-19 تحت فشار قرار دادند تا آن را به آستانه سقوط به عنوان مراکز مجبور به بستن و یا کار با تا حد زیادی کاهش می یابد ثبت نام.

حدود 350000 مراقبت از کودک کارگران در حال حاضر از یک شغل. در روز سه شنبه خانه کارگر و حمایت خانواده کمیته فرعی برگزار شد جلسه در بحران است.

بیش از چند ماه گذشته Lynnika ساقی در ابراز پیروزی از اکتشاف, کالیفرنیا شده است دستکاری کار از خانه و مراقبت از او 4 ساله پسر.

"و ما خسته از آن" باتلر گفت. "منظورم این است که ما می خواهیم او را در مهد کودک خیلی بد فقط به همه ما عقل شکستن و دوباره با بچه ها. اما شما می دانید, آن دیوانه به نظر می رسد."

دیوانه چون یک روز مرکز مراقبت از نوع سوپر-پخش رویداد در حال انتظار برای رخ می دهد.

"بنابراین ما فقط باید به مانند فقط کشش آن را به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم" باتلر گفت. "من نمی دانم هر چیز بهتر به انجام است."

اما حتی در حالی که او را نگه داشتن پسرش دور از مرکز مهد کودک ساقی نگران است آن را می تواند دید.

"پس از آن ما می خواهم که این کاملا جدید معمای چون من نمی دانم که در آن ما می خواهم برای مهدکودک," او گفت:.

بسیاری از مهدکودک امکانات ممکن است تا پایان بسته شدن گفت: میرا جونز-تیلور رئیس سیاست افسر صفر تا سه, غیر انتفاعی, مراقبت از کودک حمایت گروه.

"ما نگرانی است که بسیاری از این برنامه ها را نمی خواهد بود قادر به بازگشایی یک بار اقتصاد بازگشایی" جونز-Taylor گفت. "ما در حال صحبت کردن در مورد یک صنعت است که در حال حاضر عامل در تیغ حاشیه نازک."

در حال حاضر مراکز مهد کودک نیز ممکن است به دنبال دستورالعمل های ایمنی بیشتر کارکنان در هر کودک اجتماعی فاصله و مبهوت ساعت.

"وجود دارد تمیز کردن وسایل وجود دارد واقعی تجهیزات حفاظت فردی وجود دارد زمان گرفته شده برای استریل کردن ساختمان در هر شب یا استریل کردن تجهیزات و یا تمیز کردن بین دو چیز اضافی که در راه" گفت: Gina, Adams, یک همکار در موسسه شهری. "تمام آن چیزهایی که — هنگامی که شما صحبت می کنید در مورد زمان و تجهیزات — تمام کسانی که در برابر پول است."

اختلال در مراقبت از کودک را به طور نامتناسبی بر زنان را که تا 90 درصد از کودک مراقبت کارگران و کسانی که تحمل بیشتر از بار پرورش کودک. بث Humberd استاد در مرکز زنان و کار در دانشگاه ماساچوست لوول گفت: بدون مراقبت از کودکان و زنان را از دست بدهند حرفه ای دستاوردهای آنها را ساخته ام. و به جای ترک نیروی کار زنان ممکن است توسل به گزینه های دیگر.

"بسیاری از این کوچکتر در خانه daycares فقط ممکن است شروع به پذیرش کودکان غیر قابل تنظیم" Humberd گفت. "و به طوری که رفتن به شروع یک کل دیگر کودک مراقبت از بحران است."

او گفت: اقتصاد به سادگی نمی تواند بازگشایی بدون سرمایه گذاری در مراقبت از کودکان.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن