چین بازدید با تحریم در برابر قانونگذاران ایالات متحده

تنش بین چین و ایالات متحده در حال حاضر با افزایش بیش از coronavirus و چین را سرکوب در هنگ کنگ. در حال حاضر اضا

توسط AKHBAREMAAAA در 23 تیر 1399

تنش بین چین و ایالات متحده در حال حاضر با افزایش بیش از coronavirus و چین را سرکوب در هنگ کنگ. در حال حاضر اضافه کردن به این لیست tit-for-tat تحریم های اصلی مسئولان است.

چین اعلام کرد تحریم نشسته سناتور ایالات متحده آمریکا و کنگره.

بازار را Nova Safo بیشتر است. در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: که چین تنبیه?

نوا Safo: سنسور. مارکو روبیو و تد کروز جمهوریخواه به نمایندگی از فلوریدا و تگزاس به ترتیب Rep. Chris Smith, R-N. J., به عنوان به خوبی به عنوان سم براون بک که در خدمت به عنوان سفیر ایالات متحده برای آزادی مذهبی.

چین مشخص نیست چه تحریم ميانگين اما بان کی مون در سفر به چین یکی به احتمال زیاد نتیجه.

چین در اواخر هفته گذشته وعده داده بود به تلافی پس از ایالات متحده آمریکا اعلام کرد تحریم های ارشد مقامات چینی از جمله یک عضو مرکزی آن حاکم کمیته های دفتر سیاسی. که یک مقام عالی رتبه.

آمریکا تحریم به معنای هدفمند چینی نمی تواند سفر به آمریکا و شرکت های آمریکایی نمی توانند انجام کسب و کار با آنها و هر یک از ایالات متحده خود را بر اساس دارایی های یخ زده هستند.

Brancaccio: کسانی که تحریم ها متمرکز است که در آن موضوع ؟

Safo: این است که با درمان اویغوری مسلمانان در شمال غربی چین است. گروه های حقوق بشر و سازمان ملل متحد می گویند حداقل یک میلیون نفر برگزار شد و در اردوگاه های بازداشت. به گزارش آسوشیتد پرس از دیگر اقدامات عبارتند از عقیم سازی اجباری و سقط جنین.

در یک بیانیه کروز گفت: "اینها فاحش حقوق بشر جنایات است که نمی تواند تحمل. متاسفانه برای [دیروز] رهبران من اصلا برنامه ای برای سفر به رژیم استبدادی که تحت پوشش coronavirus همه گیر و در معرض خطر جان میلیون ها نفر در سراسر جهان است."

روبیو co-حمایت قانون که در حال حاضر به قانون امضا برای تحریم چین بیش از این اتهام نقض حقوق بشر است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن