کشاورزان دست و پنجه نرم کردن با استرس و افسردگی به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن خود را در عملیات شناور

توماس Duden افزایش گاوهای شیری در خانواده همسرش مزرعه همراه با همسر و در قوانین. علاوه بر این شیر تولید می کنن

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

توماس Duden افزایش گاوهای شیری در خانواده همسرش مزرعه همراه با همسر و در قوانین. علاوه بر این شیر تولید می کنند آنها همچنین فروش یونجه. و در سال گذشته فقط به پایان می رسد دیدار با آنها آغاز شده اجاره تجهیزات.

هنوز Duden گفت: "این فقط به نظر می رسد مانند سخت تر کار میکنم بیشتر ما را دریافت کنید،" استرس در تلاش برای نگه داشتن مزرعه شناور به علاوه برخی از چیزهای دیگر در زندگی شخصی او تحت فشار قرار دادند و او را به لبه. او نه تنها یکی است. بیش از چند سال گذشته تنش از قیمت کالاها, تعرفه آب و هوا و چالش های دیگر گرفته اند عوارض خود را بر کشاورزان و سلامت روان. در سراسر کشور نرخ خودکشی در میان کشاورزان یک و نیم برابر بیشتر از جمعیت عمومی با توجه به یک سال 2016 گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های اخیر در دسترس است.

وجود نرخ بالای استفاده از مواد مخدر ، در حال حاضر با سلامت روحی و روانی و حتی سخت تر به آمده توسط COVID-19 اضافه کردن یکی دیگر.

Duden گفت که او فکر خودکشی بیش از یک بار.

"آن عبور ذهن من صحنه تصادف," او گفت:. "شما در مزرعه, آن را می شود آسان به ماسک."

آن را در زمان او سال ها در نهایت به اعتراف است که او نیاز به کمک. در حال حاضر او می پردازد و برای خود درمانگر و مشاور ازدواج, که بسته به اینکه چگونه اغلب او آنها را می بیند می تواند اضافه کردن به 800 دلار در ماه است.

در مینه سوتا کشاورزان انجام برخی از دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی از طریق یک برنامه منحصر به فرد از دولت به بخش کشاورزی است که بودجه دو درمانگران. (دولت اختصاص داده است 250.000 دلار در سال برای آن پرداخت.)

مونیکا McConkey یکی از آنها است. کشاورزان و دیگران در صنعت کشاورزی تماس McConkey برای مشاوره و درمان است که می تواند یک و یا یک به طور منظم چیز. او گفت: آن عمدتا کشاورز که calls اما که او نیز می شود تماس از زن و شوهر نگران کرده.

قبل از COVID-19, McConkey و همکار خود را صرف روز خود را به رانندگی در سراسر کشور برای دیدن آن به کشاورزان و تلاش برای بالا بردن آگاهی در مورد بهداشت روانی. پس COVID-19 آن همه رفته از راه دور.

توماس Duden گفت: آن را سخت به سلامت روحی و روانی بخشی از این گفتگو به دلیل آن می رود در برابر مزرعه کشت. رشد او گفت: "ما احساسات نیست. شما خوشحال بودند و یا شما غمگین بودند. که در آن بود."

COVID-19 پیچیده است همه از این حتی اگر McConkey گفت: هنگامی که آن را برای اولین بار آغاز شده است, آن را به سختی ثبت نام برای کشاورزان بودند که در مورد چیزهای دیگر نگران شدند و در حال حاضر به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

McConkey گفت: در حال حاضر هر چند او شروع به شنیدن بیشتر در مورد چگونه COVID-19 قرار دادن فشار در مزارع. برخی از کشاورزان از دست داده اند و شغل آنها تا به حال گرفته شده مزرعه برای کمک به نگه داشتن خانواده شناور. دیگران مجبور به تخلیه شیر یا کشتن خوک و مرغ از آنجا که آنها می توانید آنها را به بازار است.

عدم قطعیت داده شده است در کشاورزی, اما COVID-19 گرفتن است که عدم قطعیت را به یک سطح کاملا دیگر.

"هنگامی که وجود دارد هیچ پایان تاریخ و امرار معاش خود و خانواده خود را میراث در معرض خطر است که فوق العاده استرس زا از آنجا که شما هیچ کنترل بیش از آن" او گفت:.

او گفت: تماس کاهش یافته است کمی در ماه مه به عنوان کشاورزان متمرکز در بهار کاشت. اما او انتظار دارد که آنها را انتخاب کنید تا دوباره به زودی و پس از آن برخی از.


اگر شما یا کسی که شما می دانید این است که مبارزه با افکار خودکشی اضطراب یا افسردگی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 یا متن بحران خط متن در 741741. در اینجا چگونه برای پیدا کردن کمک در خارج از ایالات متحده


که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن