چین عبور امنیت ملی قانون حاکم هنگ کنگ

چین را مجلس تصویب کرده است یک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ با وجود جهانی مخالف است. بازار چین خبرنگار جنیفر و

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

چین را مجلس تصویب کرده است یک امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ با وجود جهانی مخالف است. بازار چین خبرنگار جنیفر و پاکستان در مورد جزئیات با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: چرا این امنیتی جدید قانون مورد نیاز است ؟

جنیفر پاکستان: می آید پس از مستمر تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ است و به معنای مقابله با تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی. مقامات چینی بارها و بارها گفت: این قانون با هدف چند "مشکل" است و نه سرمایه گذاران اما مردم عصبی هستند.

Brancaccio: چه ترس در مورد آن ؟

Pak: که قانون جدید را به چیزهایی بیش از حد و از بین بردن آزادی است که هنگ کنگ تنها مرکز مالی جهانی در چین است. بر خلاف می گویند در اینجا در شانگهای و هنگ کنگ دارای اینترنت رایگان, رایگان, مطبوعات هیچ سرمایه محدودیت یک قوه قضائیه مستقل — چیزهایی که شرکت های بین المللی مانند.

Brancaccio: این چه معنایی میتواند برای ایالات متحده-دلار هنگ کنگ تجارت ؟

پاکستان: آمریکا در حال حاضر شروع به از بین بردن هنگ کنگ ویژه تجارت ، آن را متوقف کرده است صادرات ایالات متحده تجهیزات دفاعی به هنگ کنگ. شرکت های آمریکایی نمی توانند برخی از فن آوری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد نظامی در اینجا. در حال حاضر وجود دارد بحث بیشتر تلافی. و یک نگرانی بزرگتر این است که این تنش ها می تواند بیش از نشت و بر مینی معامله تجاری آمریکا با چین امضا کرده است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن