چین قراضه تولید ناخالص داخلی هدف در بار اقتصادی, اما برخی از اصلاح طلبان تشویق

چین جمعه اعلام کرد که برای سال جاری حداقل این اوراق دیرینه خود عمل تنظیم سالانه هدف برای رشد تولید ناخالص داخل

توسط AKHBAREMAAAA در 3 خرداد 1399

چین جمعه اعلام کرد که برای سال جاری حداقل این اوراق دیرینه خود عمل تنظیم سالانه هدف برای رشد تولید ناخالص داخلی. این مقدار به اذعان این که اقتصادی سورتمه دشوار خواهد بود برای هر دو کشور چین و اقتصاد جهانی است.

خوب تولید ناخالص داخلی همه چیز نیست. در واقع بسیاری از چین مراقب هستند تشویق می کند.

شما می توانید آن را خوب و اخبار بد-داستان اخبار. برای اولین بار بد: بدون تولید ناخالص داخلی, هدف, پکن است که کمتر احتمال دارد به فشار یک محرک اقتصادی به آب جهانی رشد ناامید کننده سرمایه گذاران در سراسر جهان است. اما چین نیاز ندارد گفت: وکیل Lester راس, که با این نسخهها کار در پکن دفتر حقوقی WilmerHale.

"چین بهبود در بسیاری از جهات از این بیماری همه گیر. بنابراین نیاز کمتری برای نوع محرک ما شاهد بازگشت در سال 2008" راس گفت.

این زمانی بود که چین را صرف عظیم $586 میلیارد دلار برای مبارزه با رکود اقتصادی ، پس از آن پکن بود تولید ناخالص داخلی اهداف و مقامات محلی که آنها را ملاقات کردم ترویج. بسیاری از مقامات کانال محرک نقدی به پروژه های کوتاه مدت به دست آوردن دراز مدت درد: کثیف کارخانه ها و شرکت هایی که رفت و زیر پل ها به هیچ جا.

که shortchanged دیگر سرمایه گذاری گفت: چین محقق سوزان شرک در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

"سالها دولت مرکزی گفت: آنها باید در ساخت مدارس" شرک گفت. "اهداف ندیده چون شماره 1 معیارهای رسمی ارتقاء نرخ رشد."

بنابراین از دیدگاه اصلاح طلبان در اینجا خبر خوب. سیاست تغییر یک پنجره باز می شود به مدت های طولانی از اولویت های است که می تواند باعث تقویت اقتصاد چین بود و بهتر است آموزش و پرورش بیشتر نوآوری و قرار دادن پول بیشتر به جیب مصرف کنندگان است.

"شما حمایت مالی از مصرف کنندگان هیچ شرکت آمریکایی در حال رفتن به شکایت به دولت چین:" آه خدای من شما در حال پرداخت یارانه به مصرف کنندگان چینی!' درست است ؟ " گفت: Yasheng هوانگ که مطالعات چین در MIT.

اگر پکن می رود که در جهت این امر می تواند یک پیروزی برای چین و جهان, هوانگ گفت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن