مجموعه چین برای تکمیل آن BeiDou شبکه ماهواره ای رقیب به GPS

بعد از این ماه چین را به راه اندازی مهمی موقعیت ماهواره به فضا است. این آخرین ماهواره ای در شبکه های جهانی خود

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

بعد از این ماه چین را به راه اندازی مهمی موقعیت ماهواره به فضا است. این آخرین ماهواره ای در شبکه های جهانی خود است که یک جایگزین — یا شاید رقیب — به شبکه در ایالات متحده ساخته شده است شناخته شده به عنوان GPS. شبکه پیامدهای برای صنایع چینی و کاربران تلفن همراه در همه جا.

ماهواره ها بلوک های ساختمان از چند میلیارد دلاری از محل-خدمات کسب و کار. آنها قدرت بازی مانند گوگل بروید و نرم افزار خود را برای پیگیری درایو خود را اجرا خود را تحویل پیتزا و حتی نگهداری از توله سگ خود را.

ارتش ایالات متحده ساخته شده است برای اولین بار در جهان جهانی ماهواره ای-سیستم ناوبری GPS.

"شما متوجه همه جا از GPS به عنوان یک استاندارد به عنوان یک استاندارد جهانی. این یک پر در ایالات متحده آمریکا کلاه, اقتصادی و نفوذ حکیم" گفت: لایحه LaPlante که نظارت ماهواره ای تولید در پنتاگون و در حال حاضر با این نسخهها کار برای میتر Corp.

به تازگی در روسیه و اروپایی ها ساخته شده اند شبکه های. و چین را در مورد برای تکمیل خود 9 میلیارد دلار پروژه به نام BeiDou. که ماندارین برای "دب اکبر." مانند GPS, BeiDou می دهد آن سیگنال به دور است.

پس چرا سرمایه گذاری کنم ؟ ماهواره ها را می دانید-چگونه است که منجر به شرکت spinoffs و صنایع جدید.

"من فکر می کنم این است که چین شناخت خوبی آینده از استانداردهای دقت ناوبری زمان بندی و بازار. اگر ما می توانید کنترل که ما شاید یک قدرت بزرگ" LaPlante گفت.

که شامل قدرت نظامی. در طول مرحله نهایی مسابقات در اواسط-90s, چین, شات موشک به سمت تایوان اما منابع چینی می گویند آمریکایی ها قطع سیگنال های GPS خود را به دقت سلاح.

"شما نمی توانید هر گونه اطلاعات در مورد موقعیت خود را. که به همین دلیل چین می خواست مستقل باشد و خود را ماهواره ای-سیستم ناوبری" گفت: استلا Strataki تحلیلگر در شمال آسمان تحقیقات.

BeiDou در حال حاضر فراهم می کند ناوبری به چینی هواپیما و گوشی های.

"چین است فشار بسیار سخت برای همه, از آن شرکت های ملی به Beidou-فعال کردن قابلیت. بنابراین اگر شما در حال سامسونگ یا اپل شما را به آن تماس بگیرید" آیا برای نصب تراشه های که لینک به BeiDou گفت: Stephen Ganote هوافضا مشاور در Avascent.

پکن همراه متحدان به اصطلاح کمربند و جاده ابتکار بین المللی توسعه برنامه نیز پیوست چینی مدار.

و BeiDou یکی از ویژگی های که GPS ندارد: ماهواره پیام کوتاه.

"اگر شما پیام های متنی در بیش از یک BeiDou ماهواره و شما خارج سلولی محدوده شما در اصل یک ماهواره های متنی از تلفن است که شما می توانید استفاده کنید برای بسیاری از اهداف" Ganote گفت.

بسیاری از تحلیلگران فکر می کنم که در آینده ابزارهای خود را به احتمال زیاد خواهد شد به بحث BeiDou و همچنین GPS.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب