چین بزرگ محافظ آب و همه گیر قطعیت

برای بیش از دو سال Zhang Lei, 27, شده است در حال کار در یک مرکز تفریحی در شمال شانگهای حدود 300 مایل از خانه خ

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

برای بیش از دو سال Zhang Lei, 27, شده است در حال کار در یک مرکز تفریحی در شمال شانگهای حدود 300 مایل از خانه خود را ایجاد کرد در شرق استان آنهویی.

او کار کرده است به عنوان دستیار مدیر در محل که در آن مردم می تواند آواز خواندن کارائوکه, پرتاب دارت, بازی لیزر تگ یا تکمیل یک نینجا ، این نوع از جایی که COVID-19 ویروس می تواند گسترش.

در مواجهه با این ترس دولت تمام مکانهای تفریحی همراه با غیر ضروری کسب و کار تعطیل در اواخر ماه ژانویه است.

ژانگ پرداخت شد به صورت عادی که ماه و پس از دریافت پایه حقوق و دستمزد در ماه فوریه است که یک سوم کمتر از او به طور معمول طول می کشد خانه.

"سپس در ماه مارس رئیس من گفت:" شاید شما باید در پیدا کردن یک شغل پاره وقت.' این زمانی بود که من متوجه شدم این شرکت ممکن است در مشکل بزرگ" ژانگ گفت.

توسط مه او بر قرار کردند. در مواجهه با این موانع او چیزی غیر منتظره.

ژانگ برنامه ریزی تعطیلات.

"من سفر بسیار پس از شروع به کار کردم و از آنجا که هیچ شغل پاره وقت در دسترس در طول همه گیر من آغاز شده به دنبال مکان هایی که به شدت تحت تاثیر coronavirus," او گفت:.

در زمانی که اکثر آمریکایی ها در حال گذراندن تعطیلات خود به تخت ژانگ بسته بندی شده یک کلاه و شورت برای شنا. سپس او پرواز به جنوب جزیره هاینان.

"من بیشتر وقتم در ساحل گشت و گذار, شنا و خرید," او گفت:.

چین رسمی نرخ بیکاری برگزار شد تا ثابت حدود 6% از COVID-19 همه گیر زده کشور است. این رقم به دست آمده از بررسی نرخ بیکاری در مناطق شهری و برخی از تحلیلگران می گویند این روش استفاده می شود-به نمایندگی از 290 میلیون کارگر از روستا که حرکت به دیگر نقاط کشور معمولا شهرستانها برای بهتر کار پرداخت.

گزارش همکاری با آکادمی علوم اجتماعی محقق ژانگ بن تخمین می زند که بین 70 میلیون تا 80 میلیون کارگر بود و نه از سر کار در پایان ماه مارس.

تحقیقات توسط Zhongtai اوراق بهادار با پشتیبانی از این قرار می دهد و نرخ بیکاری در حدود 20 ٪ است.

اما بر خلاف در ایالات متحده, که در آن اتومبیل های گران قیمت دیده شده است در خارج از غذا بانک ها در ثروتمند نیویورک حومه به تازگی از کار مردم در چین قادر به پرداخت صورتحساب خود و گاهی بیشتر.

یک هفته تعطیلات ژانگ در زمان در جزیره هاینان هزینه حدود یک هزار دلار است که برای او یک ماه است حقوق و دستمزد است اما کمتر از متوسط دستمزد در شانگهای.

پس چگونه می تواند یک فرد که نمی پرداخت حقوق و دستمزد منظم برای چهار ماه استطاعت در آخرین دقیقه, ساحل, تعطیلات ؟

بخشی از پاسخ این است که کارگران خدمات مانند ژانگ اغلب ارائه شده, خوابگاه, اتاق توسط کارفرمایان خود را. او نمی پرداخت اجاره در گران شانگهای.

بیشتر ژانگ موجب صرفه جویی در مقدار زیادی — تقریبا نیمی از دستمزد.

"من قرار داده و دور تا 3000 یوان ($420) به 4000 یوان ($570) در ماه" ژانگ گفت.

Yu Ting's home village in central Hubei province where you parents have a property she can retreat to during bad economic times. (Courtesy of Yu Ting)
یو تینگ خانه روستای در مرکز استان هوبی که در آن پدر و مادر او را ملک او می تواند عقب نشینی به طول شرایط بد اقتصادی. (حسن نیت ارائه میدهد از یو تینگ)

آخرین اطلاعات موجود بر پس انداز در چین می آید از سال 2016. این نشان می دهد که متوسط خانواده دور قرار داده 36 درصد از درآمد نسبت به 7 ٪ در ایالات متحده آمریکا

"در ایالات متحده, شما می توانید یک زندگی راحت با یک کار و یک خانه و یک ماشین اما حتی اگر همه ما که در چین, ما هنوز هم احساس می کنم نا امن" یو تینگ یک استتیشن در چین هوبئی گفت.

32 ساله گفت که او موجب صرفه جویی برای دخترش, آموزش و پرورش خود بازنشستگی و مراقبت های پزشکی برای او پدر و مادر سالمند.

چین ممکن است کمونیست اما تحت آن سیستم مراقبت های بهداشتی مردم هنوز هم باید پرداخت و بیماری می تواند ورشکسته یک خانواده است.

Newly unemployed worker, Yu Ting, feels a lot of pressure to save money for three generations in her family. (Courtesy of Yu Ting)
به تازگی بیکار کارگر یو تینگ احساس فشار زیادی به صرفه جویی در پول برای سه نسل از خانواده اش. (حسن نیت ارائه میدهد از یو تینگ)

یو گفت که او معمولا موجب صرفه جویی حداقل 40 درصد از حقوق و دستمزد است که در مفید آمده است در طول بیماری همه گیر.

سالن زیبایی که در آن او کار می کند در شهر ووهان قرار داده و او را در کردند و از فوریه تا آوریل در حالی که به او کمی پول برای پوشش هزینه های مواد غذایی. بر خلاف آمریکا که در آن بسیاری از مالیات دهندگان دریافت چک برای کمک به آنها را از طریق همه گیر چین حزب کمونیست اتحاد بیشتر اجتناب مستقیم یارانه به کارگران و کارگردانی بسیاری از تلاش های خود را نسبت به کارفرمایان.

زمانی که یو بازگشت به کار در ماه مه رئیس او گفت: او را قطع مزایای.

"ما استفاده می شود به اجاره وعده غذایی یارانه ها و اضافه کاری پرداخت اما به طور ناگهانی است که همه ناپدید شد," او گفت:.

در سمت چپ تنها با یک حقوق اساسی یو تصمیم گرفت از آن به اندازه کافی برای زنده ماندن در. او استعفا داد.

"این یک اخراج در لباس مبدل" او گفت:.

"من پس انداز به اندازه کافی به حمایت از من برای یک سال است."

کارگر Zhang Lei

مانند بسیاری از افرادی که در حرکت به شهرستانها برای کار یو بازگشت به روستا به طرح او گام بعدی.

"طرز فکر من کمی تغییر کرده است با این بیماری همه گیر. من قطعا به صرفه جویی بیشتر در آینده" یو گفت.

خوشبختانه آپارتمان او زندگی در پرداخت کردن فقط قبل از همه گیر ضربه با کمی کمک از پدر و مادر خود را در قانون است.

بانک از پدر و مادر است که معمولا در وهله اول مردم در چین به دنبال کمک به حتی بیشتر در حال بزرگ محافظ خود.

اخیر بازار-ادیسون تحقیقات Pollshowed که 2 از 5 آمریکایی ها بررسی نمی باید 250 دلار به یدکی برای هزینه های غیر منتظره مانند پزشکی ایران در پایان ماه.

آمار شوک استتیشن یو.

"من آن را باور ندارد. من فکر می کنم بسیاری از خانواده های چینی به راحتی می توانید از $250 بدون مشکل," او گفت:.

در واقع یو گفت که او قادر به پس انداز کشش و آخرین برای یک سال اگر او می تواند پیدا کردن یک مناسب کار پرداخت.

همان می رود برای ژانگ در شانگهای.

"من پس انداز به اندازه کافی برای حمایت از من به زندگی می کنند برای یک سال," او گفت:.

در اوایل این ماه ژانگ رفت و برگشت به کار مدیریت مرکز سرگرمی.

او حتی کوچک افزایش از رئیس خود را که به احتمال زیاد خواهد شد به پس انداز خود را.

برای او صرفه جویی یک عادت طبیعی.

"من خانواده فقیر است. رشد آنها نمی تواند استطاعت به خرید من چیزهایی که من می خواستم. هنگامی که من شروع به کار کردم پول برای سفر و خرید آنچه من می خواهم" ژانگ گفت.

او نیز پول می دهد به مادر خود را به طور منظم است که او معمولا موجب صرفه جویی از طرف او.

"مادر من اغلب بالند به دوستان خود در مورد چقدر پول من به او" ژانگ گفت.

این یک عادت مادرش گفت: دفع فقر و شاید یک روز حتی به او یک عروس.

تحقیقات بیشتر توسط چارلز ژانگ.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن