اقتصاد چین پرتاب ریباند از COVID-19 رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم

چین گزارش می دهد که اقتصاد خود را رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم از همان زمان در سال گذشته است. که باعث می شود آن

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

چین گزارش می دهد که اقتصاد خود را رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم از همان زمان در سال گذشته است. که باعث می شود آن را برای اولین بار اصلی اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن پس از COVID-19 رسید.

برای مقایسه اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول. بازار چین خبرنگار جنیفر و پاکستان بیشتر در این از شانگهای. به دنبال یک ویرایش متن مکالمه خود را با بازار را صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: پس چه اقتصادی ارتجاعی مانند نگاه در خیابان های شانگهای ؟

جنیفر پاکستان: در سطح به نظر می رسد همه چیز به حالت عادی به جز اکثر مردم هنوز هم با پوشیدن ماسک. محبوب مغازه ها و رستوران ها — کسانی که هنوز باز است — در حال کامل در تعطیلات آخر هفته اما من شروع به دیدن تعدادی از مغازه های کوچک ارسال علائم به دنبال کسی را بیش از اجاره نامه خود را. بنابراین زمان کمی دشوار است.

بن-Achour: و 3.2 ٪ در سال بیش از سال است که چرخش از تقریبا 7 درصد انقباض در سه ماهه اول به تنهایی. چگونه چین که مدیریت?

Pak: خوب این تا حدودی به دلیل این مقامات که کاملا تهاجمی در مورد حاوی coronavirus — البته در ابتدا پس از کشیدن پاهای خود را. آنها رفت و از آب بندی کردن تمام شهرستانها و استان ها با عفونت نرخ به شرکت گسترده انجام تست و ردیابی. به عنوان مثال وجود دارد شیوع اخیرا در پکن و این چیزی است که آنها انجام داد. بنابراین در حال حاضر آنچه که ما در حال دیدن جاده پروژه های ساخت و ساز کارخانه های تان شدیدا کردن محصولات بیشتر است. اما وجود ندارد که مقدار تقاضا برای آن مسائل به خصوص در ایالات متحده آمریکا و یا اروپا. بنابراین میلیون ها نفر از مردم هستند ، مقامات می گویند نرخ بیکاری در ماه ژوئن هنوز هم نشانگر نزدیک به 6 درصد است.

بن-Achour: خوب 6 درصد است که به مراتب بهتر از دو رقمی نرخ بیکاری در ایالات متحده به این معنی است که ایالات متحده و بقیه جهان می تواند تکیه بر مصرف کنندگان چینی?

Pak: شاید نه. که بیکاری شکل آن را واقعا نمی حساب برای میلیون ها نفر از کارگران از روستاها که در شهرستانها و بیکاری. و بر خلاف آمریکا دولت چین بوده است نه دادن یارانه نقدی به شهروندان است. مردم در حال تماشای چه آنها صرف بنابراین خرده فروشی باقی می ماند نسبتا ضعیف سقوط 1.8% در ماه گذشته در مقایسه با سال پیش از آن.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن