چین اولین تعطیلات پس از COVID-19 می بیند 60 ٪ کاهش در درآمد گردشگری

چین فقط آینده پنج روز بهار و تعطیلات رسمی از تمدید یک سال پیش به امید یک استراحت طولانی می زنند گردشگری. اما ا

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

چین فقط آینده پنج روز بهار و تعطیلات رسمی از تمدید یک سال پیش به امید یک استراحت طولانی می زنند گردشگری.

اما این محاسبه است که در حال حاضر در: درآمد گردشگری در چین پایین بود و 60% برای تنها $6.8 میلیارد دلار در طول این کار تعطیلات.

برخی از آنها قطعا هنوز هم از ترس به سفر داده COVID-19 شیوع, اما آن را نیز که هنوز هم وجود دارد بسیاری از ویروس اقدامات پیشگیری است که بازداشتن مردم از سفر است.

قبل از شما در تعطیلات سفر, شما در حال رفتن به باید برای پاسخ به چند سوال. آن را تحت تاثیر قرار دهد فرزند خود را از تحصیل است ؟ برخی از مدارس به عنوان مثال نیاز به دانش آموزان به خود قرنطینه اگر آنها ترک این شهر در جنوب غربی چین را در شهرستان کونمینگ.

سوال دیگر این است که در آن است رفتن به شما را تحت تاثیر قرار کار می کند ؟

"در این هفته وجود دارد دولت در تور مطبوعاتی در شانگهای از بازگشایی مدارس. اما از آنجا که من سمت چپ شانگهای هفته گذشته در تعطیلات من در حال حاضر رد صلاحیت از حضور" بازار را Jennifer پاکستان گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

چین نیز تعطیل مرزهای خود به خودی. "اگر من ترک در حال حاضر من قصد ندارم به اجازه بازگشت به این کشور حتی اگر من یک کار معتبر ویزا" پاکستان گفت.

برای چین گردشگری و هتلداری, صنایع, آن را برای رفتن به یک مبارزه است. کسب و کار برگزار می شود مسئول برای غربالگری ویروس حامل و اگر شیوع اتفاق می افتد آنها می تواند خاموش شود. بنابراین صاحبان کسب و کار که فوق العاده محتاط.

در حال حاضر وجود دارد یک روایت در چینی مطبوعات که بسیاری از COVID-19 موارد وارد شده است.

"حتی اگر بسیاری از کسانی که در حال اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور در عمل به این معنی که خارجی ها مثل خودم در حال درمان مانند یک کسب و کار مسئولیت" پاکستان گفت. "بنابراین من نمی توانستم کتاب به تازگی یک صندلی در بودجه حامل و برخی از هتل ها را به خارجی ها."

یکی از صاحب هتل در جنوب غربی استان یوننان گفت که او انتظار دارد که کسب و کار خود را ممکن است به بازگشت تنها 50 درصد از آنچه در آن استفاده می شود به توسط فصل تابستان است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن