چین مجبور کردن کارگران

Eric Chen آن کارگر در مرکز استان هبی گفت: او می دانست که خود کارفرما انجام نمی شد و حتی قبل از همه گیر آمار چی

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

Eric Chen آن کارگر در مرکز استان هبی گفت: او می دانست که خود کارفرما انجام نمی شد و حتی قبل از همه گیر آمار چین در ماه ژانویه به دلیل وجود یک دور از اخراج.

"من احساس خوش شانس پس از آن به دلیل من نمی گذاشته شد خاموش" چن گفت.

اما در اواسط ماه آوریل 36 ساله بود به نام به اتاق جلسه.

خود ناظر مستقیم گفت: "من امیدوارم که شما می توانید شروع به دنبال کار دیگری" چن گفت.

او گفت استاد راهنما به او گفت به ارائه استعفای خود را ظرف دو ماه و پیشنهاد چن نباید مبارزه با عقب.

"رئیس من گفت: آن را در یک راه خوب است. او به من یادآوری است که من نیاز به یک مرجع خوب از این شرکت برای به دست آوردن یک شغل جدید" چن گفت.

دولت چین ذکر شده است امنیت شغلی در میان این شش حوزه به آن نیاز دارد برای حفظ ثبات است. برتر لی کچیانگ تصریح کرد: این در اخیر نشست سالانه کنگره خلق ملی است که به طور کلی به عنوان یک مهر و موم لاستیک برای حزب کمونیست چین از سیاست های.

اما چنین سیاست هایی ممکن است اثرات ناخواسته. کارگران مانند چن گفت: این احساس او را تحت فشار قرار دادند.

Zhang Xianfeng joined a cell phone factory two months ago. Then his earnings dropped by half. (Courtesy of Zhang Xianfeng)
ژانگ Xianfeng درآمد کاهش یافته است بیش از نیم پس از شروع به کار در یک تلفن همراه کارخانه. (حسن نیت ارائه میدهد عکس ژانگ Xianfeng)

دورتر جنوبی در شهر ووهان که در آن شیوع کروناویروس آغاز کارگر کارخانه ژانگ Xianfeng همان احساس.

او تا به حال ترک خود ساخت و ساز کار درست قبل از سال نو قمری در ماه ژانویه به امید پیدا کردن بهتر کار پرداخت پس از تعطیلات یک حرکت که کاملا رایج در چین است.

سپس همه گیر رسید و پس از هوبئی استان تحت مستند طولانی تر از بقیه کشور او تنها قادر به پیدا کردن کار در استان است.

در ماه مارس او کار کردم نصب دوربین در تلفن های همراه برای Lenovo یک شرکت چینی است که خریداری موتورولا و آی بی ام رایانه های شخصی را بدست آورد.

در عین حال هنگامی که چین اقتصاد آنلاین, بقیه جهان آغاز به تعطیل. خیر مشتریان خارج از کشور لغو سفارشات خود را. بنابراین ژانگ نمی توانید به همان اندازه اضافه کاری.

"در یک هفته من می خواهم کار چند روز و پس از آن باید دو تا سه روز خاموش," او گفت:.

با ساعت کمتر و بدون اضافه کاری پرداخت ژانگ درآمد کاهش یافته است بیش از نیمی از.

او استعفا داد و در اواخر ماه مه و گفت: ده ها تن دیگر در کارخانه انجام همان.

"در سطح آن به نظر می رسد مانند ما استعفا اما آنچه در این کارخانه در حال انجام است و یک جرم اخراج," ژانگ گفت.

خیر نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر پیش از انتشار این مقاله. مصرف کننده الکترونیک شرکت ارسال شده 64 درصد کاهش در سود مالی خود را در طول سه ماهه چهارم به پایان رسید که در ماه مارس است.

در ماه آوریل چین را مورد بررسی نرخ بیکاری 6 ٪ بود. برخی از تحلیلگران می گویند این شکل نامناسبی نشان دهنده کارگران مهاجر در شهرستانها مانند ژانگ و در نتیجه واقعی نرخ بیکاری می تواند خیلی بالاتر است. The Economist Intelligence Unit برآورد اضافی 22 میلیون نفر از کار خواهد شد در این سال هل دادن کلی نرخ بیکاری در مناطق شهری به 10 درصد.

آن سخت است برای ارزیابی چگونه بسیاری از کسانی که به تازگی از کار شد مجبور به استعفا شد. گروه حمایت چین Labour Bulletin شده است از شنیدن داستان های مشابه از نساجی-کارگران کارخانه دورتر در جنوب استان گوانگدونگ تولید توپی.

"پس از بیش از 50% حقوق و دستمزد, برش, بسیاری از کارگران احساس آنها تا به حال هیچ گزینه ای جز قبول 'داوطلبانه افزونگی' ارائه شده توسط رئیس, حتی اگر این به معنای صرف نظر کردن از جبران آنها از نظر قانونی به عنوان اگر آنها تا به حال گذاشته شده است خاموش" CLB نوشت: در اواخر ماه مه.

در رسانه های اجتماعی محبوب برنامه WeChat عبارت "مجبور به استعفا شد" استفاده شد هزاران بار در هر روز با شروع در ماه آوریل زمانی که اقتصاد چین را باز کرد تا بیشتر و در اوج خود در اواسط ماه مه در برخی از 63,000 بار.

اگر کارگران استعفا پس از آن شرکت مجبور به پرداخت غرامت اگر چه آن کارگر چن حواس ممکن است دلایل دیگری که او را مجبور به ترک ها در توافق خود را.

"تا زمانی که یک شرکت نمی کند, اخراج کارگران در طول همه گیر دولت خواهد داد و این شرکت سیاست های ترجیحی و یا یارانه از قبیل مالیات و تخفیف. است که چرا هیچ شرکت می خواهد به دیده مشاغل برش" چن گفت.

چین کابینه دولت شورای اعلام کرده بود آن را به چشم پوشیدن یا پایین تر کارفرمایان تامین اجتماعی مالیات کمک به کوسن تاثیر coronavirus.

در اوایل ماه مه 3.2 میلیون شرکت برخاستیم و دریافت نزدیک به 6 میلیارد دلار در بازپرداخت بیکاری بیمه حق بیمه با توجه به دولت چین-اجرای آژانس خبری سحام نیوز.

"چنین سیاستی با هدف ایجاد ثبات در اشتغال و به حداقل رساندن اخراج در جهان و دومین اقتصاد این کشور تلاش می کند تاثیر رمان coronavirus بیماری همه گیر در اقتصاد و زندگی اجتماعی" ایسنا گزارش شده است.

چن گفت: کارفرمای خود را به او غرامت, اما نه مقدار او حق دارد به زیر چین قانون کار. با استعفا او نیز حق ندارد به جمع آوری بیمه بیکاری.

او می تواند در مورد او به کار دفتر. چن گفت که او را نمی کند چرا که او زندگی می کند در Baoding شهر که دارای جمعیت بزرگتر از لس آنجلس در 11 میلیون است اما کوچک با چین استاندارد.

"در یک شهر کوچک رفتن را از طریق کار دفتر می تواند صدمه دیده است شهرت من در بازار کار," او گفت:.

به علاوه مبارزه برای حقوق خود را در زمان.

"برای من بهترین انتخاب است برای پیدا کردن یک کار جدید را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است" چن گفت.

تحقیقات بیشتر توسط چارلز ژانگ.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im