کارخانه های چینی در حال بازگشت هستند اما زنجیره تامین جهانی نامشخص باقی مانده است

در هنگام راه اندازی سیم که مبادرت به فروش و اجاره اسکوتر برقی برای نسل بعدی مدل تقریبا آماده به کشتی از کارخان

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

در هنگام راه اندازی سیم که مبادرت به فروش و اجاره اسکوتر برقی برای نسل بعدی مدل تقریبا آماده به کشتی از کارخانه در چین. تقریبا.

"ما مانند 90 درصد از قطعات در دسترس ما وجود دارد اما فقط یک زن و شوهر از قطعات است که ما نمی توانیم" گفت: co-founder نیک Drombosky. "تمام طول می کشد یک بخشی از دست رفته نیست که یک محصول به پایان رسید."

در تولید جهانی شما باید همه چیز را به هر چیزی. در ماه مارس 2011 مرگبار سونامی که زده شرق ژاپن در زمان از یک گیاه در جهان ساخته شده است که یکی از مواد تشکیل دهنده برای خودرو رنگ. این برگزار شد تا این صنعت برای سال.

Drombosky در واقع نمی دانم زمانی که قطعات خود را در خواهد آمد.

"در پایان ماه مارس ما رو ایمیل از تقریبا همه ما تا کنون انجام کسب و کار با در چین," او گفت:. "آن را مانند یک کپی و جا به جا پیام گفت:" همه چیز را در اینجا. دولت چین را به انجام یک کار شگفت انگیز دست زدن به این بیماری همه گیر و کارخانه ما به طور کامل بازگشایی شد.' و سپس شما می توانید آنها را ایمیل و گفت: 'OK می توانم این کار؟' و آنها می گویند " خوب نشده است.' "

"آن را مانند یک کپی و جا به جا پیام گفت:" همه چیز را در اینجا ... ما کارخانه است به طور کامل بازگشایی شد.' "

نیک Drombosky سیم co-founder

یکی از محدودیت ممکن است کارگران کارخانه که اکثریت کارگران مهاجر از مناطق روستایی چین. برخی در حال تلاش برای بازگشت به گیاهان است.

"یا به دلیل اختلال در حمل و نقل و یا در بسیاری از موارد آنها نمی تواند پیدا کردن جایی برای زندگی" گفت: Dexter رابرتز, روزنامه نگار و نویسنده از اسطوره های چینی سرمایه داری: کارگر کارخانه و آینده جهان. "مردم وجود دارد آنها را به عنوان غیر خودی و نگران ویروس و نمی خواهم آنها را به بازگشت."

استارت تا جهانی تولید دستگاه نه فقط در مورد چین است. یک نمونه ماشین مونتاژ در چین شامل برخی از 30,000 قطعات در آینده از کشورهای متعدد هنوز هم بسیاری رو به اوج این بیماری همه گیر.

"اگر این کشورهای مختلف هستند در مراحل مختلف بیماری باید سیاست های مختلف در مورد مستند من فکر می کنم این reopenings در حال رفتن به صاف" گفت: سوزان یاور اقتصاددان و زنجیره تامین محقق در مورد غربی رزرو دانشگاه.

هنوز هم بسیاری از تحلیلگران فکر می کنم همه چیز می تواند هم به مراتب بدتر است. بسیاری از کسب و کارهای انجام شده فقط به اندازه کافی یدکی موجودی. واسطه قرار دادن کالا در هواپیما به جای کشتی ها به سرعت آنها را به بازار است. و تقاضا برای محصولات چینی کاهش یافت و زمانی که بقیه جهان رنج می برد از COVID-19.

همچنین فرخنده: کارخانه های چینی پایین رفت فقط برای سه هفته یا بیشتر.

"تا به حال این تاخیر شده است ماه به عنوان هفته من فکر می کنم تاثیر را حاد تر شده است."

شاون DuBravac, IPC اکونومیست

"تا به حال این تاخیر شده است ماه به عنوان هفته من فکر می کنم تاثیر می شده اند بیشتر حاد" اقتصاددان گفت: Shawn DuBravac الکترونیک تولید و تجارت, گروه IPC.

DuBravac گفت: هر زمان وجود دارد تولید اختلال — از یک ویروس یک فاجعه طبیعی و یا یک جنگ تجاری — زنجیره تامین حرفه ای یادگیری درس جدید. یک راه حل به طور گسترده ای مورد بحث و بررسی است که به برخی از تولید کنندگان به خانه نزدیک تر در صنایع کلیدی مانند تجهیزات پزشکی.

در حال حاضر, اما چین همچنان بحرانی تولید hub به دلیل نیروی کار ماهر و تجربه با سرمایه گذاران خارجی و سطح بزرگراه ها و بنادر. فقط در مورد هر بخش از مواجهه با جهان و دومین اقتصاد است.

"اگر شما فکر می کنم شما ایمنی بدن شما در حال فعالیت تحت یک توهم گفت:" توماس دری مدیر عامل موسسه مدیریت عرضه. "هر کس در معرض است. حتی اگر شما فکر می کنم شما به طور مستقیم تحت تاثیر شما به طور غیر مستقیم نهفته است."

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن