مقامات چینی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دو استاندارد وقتی که می آید به تظاهرات

بیش از آخر هفته, چینی, مقامات وزارت امور خارجه و دولت متعلق به رسانه ها انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساخت

توسط AKHBAREMAAAA در 12 خرداد 1399

بیش از آخر هفته, چینی, مقامات وزارت امور خارجه و دولت متعلق به رسانه ها انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دو استاندارد وقتی که می آید به تظاهرات. آنها رئيس جمهور گفت: ستایش هنگ کنگ معترضان است اما سرکوب به شدت بر روی تظاهر کنندگان در ایالات متحده است.

این پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشانه یک موضع سخت تر به سمت پکن حرکت به دور از هنگ کنگ استقلال با کاخ سفید گفت: آن را به انصراف از هنگ کنگ ویژه تجاری ایالات متحده ،

یک سخنگوی وزارت خارجه توییتی جورج فلوید آخرین کلمات "من نمی توانم نفس بکشم" در پاسخ به یک صدای جیر جیر از آمریکا سخنگوی وزارت خارجه. او را متهم کرده بود که چین از شکستن وعده های خود به مردم هنگ کنگ پس از دولت چین به تصویب تدابیر جدید امنیتی در قانون برای این سرزمین است.

هفته گذشته رئیس جمهور تهمت و گفت: او را پایان درمان ترجیحی برای هنگ کنگ است. بنابراین به عنوان مثال هنگ کنگ خواهد بود موضوع را به کنترل صادرات است که نگه داشتن برخی از حساس فن آوری در ایالات متحده از رفتن به چین است. روشن نیست اگر هنگ کنگ خواهد شد که برای شروع به پرداخت متحده تعرفه بر روی صادرات آن.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب