چینی نیمه هادی شرکت به منظور بالا بردن $2.8 میلیارد دلار آن را به عنوان به دنبال گرفتن رهبران جهان

ایالات متحده-چین فن آوری بن بست — برخی آن را واشدن — رفتن قوی. آخرین توسعه است که با نیمه هادی ها یک منطقه که

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

ایالات متحده-چین فن آوری بن بست — برخی آن را واشدن — رفتن قوی. آخرین توسعه است که با نیمه هادی ها یک منطقه که در آن ایالات متحده است که هنوز هم جلوتر از چین است. یک شرکت چینی شرکت نیمه هادی نیمه هادی تولید بین المللی Corp. اعلام کرد که قصد دارد برای افزایش نزدیک به 3 میلیارد دلار در سرزمین اصلی چین بورس — نقطه بودن به محدود کردن شکاف.

این صنعتی جنگ مربوط به چین را مورد بحث مخابرات titan, Huawei.

آمریکا و کره جنوبی و تایوان را در جهان پیشرو, نیمه هادی ها یا تراشه های سیلیکون. آنها کوچک-tiny 5 نانومتر کوچک است. که به اندازه دو رشته از DNA انسان است.

اما چین SMIC می خواهد به گرفتن تا با کمک میلیاردها دلار از سرمایه گذاران. هنوز تحلیلگر پل Triolo در گروه اوراسیا می گوید SMIC یک راه برای رفتن است.

"در اینجا مشکل این است: SMIC است که گیر کرده ایم در 14 نانومتر. آنها احتمالا می تواند به 10 نانومتر با تجهیزات موجود و R&D," او گفت:.

که میکرو به اندازه کافی برای بالا پایان تلفن های همراه و مخابرات دنده ساخته شده توسط چینی ها, کرگدن, Huawei.

Huawei متکی وارد تراشه از کارخانه های ایالات متحده با استفاده از تجهیزات که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به قطع از چین در قوانین و مقررات جدید.

"اگر صادرات کنترل ميخ و اگر وجود دارد هیچ smart وکلا در Huawei طرف که پیدا کردن نقاط ضعف و سپس Huawei در واقع قطع" گفت: Jan-پیتر Kleinhans که بر تقاطع جهانی نیمه هادی زنجیره تامین این امنیت و جغرافیای سیاسی در آلمان فکر می کنم تانک SNV.

از این رو نیاز به چین برای تقویت SMIC. نه تنها برای Huawei اما برای ابتلا به آمریکا و تأمین انرژی دستگاه های آینده است. SMIC هر چند دارای مسائل خاص خود را دارد با توجه به محقق دن وانگ در پکن از Gavekal Dragonomics.

"SMIC به منظور حفظ و پیشرفت نیاز به خرید مقدار قابل توجهی از تکنولوژی آمریکا" وانگ گفت. "بنابراین اگر آمریکا کاهش به فروش این کالا SMIC هنوز هم نیست در یک موقعیت بسیار خوب."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب