چرا قبل مدرسه رفتن یادگیر زبان انگلیسی مهم است

با اعتنا به اینکه مغز بچه در سن ذیل در انعطاف پذیرترین مرحله جای‌دارد بدین ترتیب این سنین مطلوب برای یادگ

توسط مدیر سایت در 26 خرداد 1402

با اعتنا به اینکه مغز بچه در سن ذیل در انعطاف پذیرترین مرحله جای‌دارد بدین ترتیب این سنین مطلوب برای یادگیری گویش دوم میباشد .در واقع نوزادانی که به طور دو زبانه با آنان حرف خواهد شد در تشخیص گویش در اوایل ۶ ماهگی پیروز خیس از سایرین می‌باشند . آن ها میتوانند زبان دوم را به به عبارتی راحتی که رویه رفتن را حافظه می گیرند همچون زبان مهم خویش خاطر بگیرند و یادگیری زبان دوم اثر منفی بر روی زبان مادری بچه ندارد. در‌صورتی‌که که میخواهید به فرزند خویش گویش دیگری را بیاموزید ، تولیدها باما ، تا کنون به وسیله اکثری از پدر و مادر آیتم به کارگیری قرار گرفته میباشد.
فواید یادگرفتن گویش دوم به بچه چیست؟
۱. پرورش کردن مغز

پژوهش ها نماد میدهد که بعداز سه ماه تحقیق یک زبان فرنگی مغز ، زبان آموزان در چهار جای هیپوکامپ، شکنج میانی پیشانی، شکنج تحتانی پیشانی و شکنج گیجگاهی فوقانی رویش می ‌نماید.
هنگامی که نوپا بیشتراز سه ماه زیر یاد دادن زبان قرار گیرد هیپوکامپ راست و شکنج گیجگاهی فوقانی چپ از حیث ساختاری مهارت بیشتری در یادگیری زبان فرنگی دستیابی می نماید و همینطور ماده خاکستری در شکنج پیشانی میانی ارتقا مییابد.
۲. ارتقاء خاطر

بر پایه ی مطالعات و پژوهش ها انجام یافته ، کودکانی که یک گویش دوم را خاطر می‌ گیرند ، خوب از اشخاص تک زبانه می‌توانند خاطرات خویش را به خاطر بیاورند و همینطور کودکانی که چندین گویش را می‌دانند سریع خیس و دقیقتر فعالیت می نمایند . چون زمانی که مغز بدون چاره می‌ گردد لغت ها خاصی را در یکسری زبان بخاطر بیاورد ، مناطقی که مسئول ذخیره و بازیابی داده ها میباشد توانمند می‌شود.
۳. ارتقا هوش کلامی و غیرکلامی

مطالعات آرم داده میباشد ، اشخاصی که دست کم در مکالمه به بیش تر از یک گویش مسلط میباشند ، به صورت مداوم در امتحان های هوش کلامی و غیرکلامی می ‌توانند اشخاص تک زبانه را باخت دهند.
۴. ارتقا تمرکز

یکی‌از دیگر از فواید فراگیری گویش دوم به نوباوه ارتقاء دامنه دقت میباشد . یک استیناف در سال ۲۰۱۰ آرم می ‌دهد که اشخاص دو زبانه ، در دست گرفتن قادر تری برای غلبه بر حواس پرتی خویش داشته و می‌توانند عالی تمرکز نمایند.
زمانی که از کمپانی کنندگان دو زبانه مراد شد بر روی یک شغل تمرکز نمایند ، آن ها توانگری بیشتری برای از در میان بردن عامل ها حواس پرتی داشته و تمرکز بیشتری روی فعالیت خویش آرم دادند.
آن ها همینطور برای تعبیروتفسیر عمل بسیار هوشمند فعالیت کرده و داده ها غیرضروری را حذف می ‌کردند و صرفا بر روی آنچه که ضروری بود تمرکز داشتند.
۵. کاهش زوال عقل

یکی‌از شایسته ترین تاثیرات یادگیری زبان دوم ، کاهش خطر زوال عقل در بزرگسالی میباشد.
پژوهش ها آرم می‌ دهند که در اشخاصی که به دو یا این که چندین گویش کلام می نمایند صرف لحاظ از سطح تحصیلات، جنسیت یا این که شغلشان به صورت میانگین چهار سال و نیم دیرتر از اشخاص تک زبانه دچار به آلزایمر می‌شوند . علاوه براین، حتی اشخاصی که گویش دوم را در بزرگسالی فرا می‌گیرند نیز میتوانند از این مزیت منتفع شوند.
۶. سعی عالی در اعمال تعدادی عمل

یادگیری گویش دوم انعطاف پذیری مغز طفل را ارتقاء می‌دهد که سبب میشود بده بستان وظایف را در یک سری ثانیه به صورت سهل وآسان اعمال دهند . کودکانی که به دوزبان یا این که بیشتر مسلط می‌باشند می‌ توانند در بعدی حالت‌های غیر انتظار را خوب از اشخاص تک زبانه رئیس نمایند.
۷. همت خوب در حل مسائل ، حتی‌در ریاضی ها

در یک تفحص به کودک ها دو زبانه مسائل ریاضی و مسائلی با ماهیت غیر ریاضی ارائه شد و از آن ها مراد شد چاره هایی را ارائه دهند. آنان بر طبق مقیاس های اختراع انعطاف پذیری و ابداع بیشتری در حل مساله داشتند.
برای فراگیری زبان به خردسال ها از کجا می اقتدار آغاز کرد ؟

گرفتاری بخش اعظمی از پدر و مادر ، کشف و رویش آمادگی نوباوه میباشد. یادگرفتن ، توام با بازی و سرگرمی ، یکی روشهای پدر و مادر برای نوباوه میباشد.
همان گونه که گفته شد کودک ها در سنین ذیل ، بیشترین شایستگی را برای یادگیری دارا هستند. لذا فراگیری تلاوت به کودک ها تحت ۶ سال ، قادر است مشمول تلاوت به زبان مادری یا این که زبان دوم باشد.
یکی‌از طرق نوین و متعدد فراگیری زبان و تلاوت ، بسته های یادگرفتن قرائت باما میباشد . این بسته آموزشی ، روشی مبتکرانه برای یادگرفتن کودک ها میباشد . یادگرفتن قرائت باما ضمن زبان فارسی ، به فراگیری و تلاوت زبان انگلیسی هم می‌پردازد .
با استعمال از بسته باما انگلیسی میتوان در پوسته بازی و سرگرمی ، قرائت صدها واژه و کلمه انگلیسی را به طفل یادگرفتن اعطا کرد.
برای استعمال از این متاع ، کافی میباشد به وب سایت مایا طفل مراجعه نموده و نتیجه ها به کارگیری از این تولیدها را بطور مستند ملاحظه کنید.
منبع : زبان نیو