سیتی قصد دارد برای خرید PPP وام از اقلیت های متعلق به وام دهندگان

این هفته بانکداری غول سیتی اعلام کرد که خرید چک حفاظت از برنامه وام از تعدادی از موسسات کوچکتر. سیتی می گوید آ

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

این هفته بانکداری غول سیتی اعلام کرد که خرید چک حفاظت از برنامه وام از تعدادی از موسسات کوچکتر. سیتی می گوید آن را خرید 50 میلیون دلار وام از اقلیت های متعلق به وام دهندگان.

اقلیت های متعلق به بانک ها تمایل دارند برای خدمت به مردم در جوامع که در آن شغل شده اند ضربه سخت گیر می گوید بانکی مشاور Mayra رودریگز Valladares در MRV همکاران.

"و به طوری که آنها در حال خروج سپرده ها از بانک ها. و بنابراین آنچه را که بدان معنی است که بانک ها نمی به اندازه کافی پول به من قرض بدهید," او گفت:.

با خرید یک وام از یک بانک ترازنامه سیتی است و به اقلیت متعلق به قرض دهنده در پایتخت بازگشت. Valladares می گوید که می تواند کمک به کسانی که وام دهندگان وام بیشتری از آنها در غیر این صورت می تواند با سپرده های خود را.

"و واقعا در حال حاضر این مهم به ساخت وام به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است," او گفت:.

PPP وام سیتی در حال کم خطر از آنجا که وام های تضمین شده توسط اداره کسب و کار کوچک.

کنت Belasco, مدیر, بازرگانی, بانکداری, برنامه در دانشگاه می گوید وجود دارد از مزایای دیگر برای سیتی. بانک ها می خواهند به عنوان یک محل برای همه گیر امداد.

"که نشانه خوبی از شهرت نظر" Belasco گفت.

سیتی می گوید آن را ندارد پیش بینی هر گونه سود حاصل از وام آن طول می کشد در.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im