شهرستانها در حال آزمایش با فضای بیشتر برای مردم کمتر برای ماشین

در حال حاضر شما شاید دیده می شود این عکس از یک کافه در نشان دادن کاربران با خوشحالی نشسته در خارج با پوشیدن کل

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

در حال حاضر شما شاید دیده می شود این عکس از یک کافه در نشان دادن کاربران با خوشحالی نشسته در خارج با پوشیدن کلاه با استخر رشته های متصل. غول فوم نی کمی بیش از 5 متر طول دارد قرار است برای کمک به مردم برای حفظ فاصله ایمن از هر یک از دیگر به عنوان آلمان بازگشایی برخی از کافه ها و رستوران ها.

رفتن به ناهار خوردن یک نمای فریبنده از یک پست-coronavirus جهان است. اما با پوشیدن لباس های رنگارنگ, استخر, ابزار جنسی, احتمالا متناسب نیست و بسیاری از افراد تعریف یک زندگی عادی. این یک کوچک اما مفید تصویر از مشکل از احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. نوشیدنی-جرعه جرعه آلمانی ها در حال مدیریت آن در خارج از منزل در پیاده رو. در یک رستوران کوچک آن غیر ممکن خواهد بود. که نیاز به فضای بیشتری است که منجر شهرستان رهبران در سراسر جهان به تجدید نظر چگونه فضایی است که مورد استفاده در محیط های شهری اغلب چنگ می زنند کمی از آن را به عقب از ماشین و دادن آن به مردم به نشستن به ورزش و به رفت و آمد.

در دمای غربی شهر حدود 40% یا بیشتر از زمین های اختصاص داده شده به اتومبیل از جمله پارکینگ و جاده ها. در طول coronavirus شیوع برخی از شهرستانها با تجربه تنظیم تعادل است.

"بسیاری از این ایده ها نیست رمان جدید فقط برای محل" جاناتان Berk مدیر در Patronicity های مدنی crowdfunding سایت اختصاص داده شده به جامعه پروژه های بهبود. او در حال حاضر با گروه های کسب و کار شهروندان و محله انجمن در بخش هایی از بوستون به آمد تا با راه برای مردم را به استفاده از خیابان های متفاوت در طول روند بهبود اقتصادی از COVID-19.

Coronavirus را فراهم کرده است این فرصت را برای آزمایش به آنچه در شهرستانها می تواند مانند نگاه با اتومبیل کمتر. به عنوان بسیاری از نقاط جهان رفت و به lockdown برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ترافیک به طور چشمگیری کاهش یافته است. لس آنجلس شاهد آن طولانی ترین دوره از هوای پاک از سال 1980. ساکنان شگفت زده در روشن و عاری از دود views. ترافیک است که به آرامی در حال افزایش با وجود این شهرستان گسترش آن در خانه امن سفارش با تاریخ خاص. در حال حاضر وجود دارد خواستار لا به نشانه از اروپا و اجازه می دهد رستوران ها و کافه ها برای نزدیک کردن پارکینگ ها و یا حتی برخی از ترافیک خطوط در خیابان های, برای ایجاد, بیشتر, با خیال راحت فاصله, هوای آزاد, مناطق ناهار خوری.

"مردم تا به حال فرصتی برای نگاه در یک بوم خالی" گفت: ادم بی کله. در حال حاضر آنها باید درخواست آنچه که آنها می خواهند شهرستانها خود را به مانند نگاه در آینده است.

اوکلند در منطقه خلیج کالیفرنیا کمک ساکنان آن مقابله با هراس از مکانهای بسته و از پناه در صفحه اصلی و عدم وجود سالن های ورزشی و دیگر امکانات ورزش آنها اجرا خود را در خیابان های محلی با "خیابان های آرام" طرح های. شهر محدود دسترسی به ماشین نزدیک به 74 مایل از جاده ها. ساکنان استفاده از آنها را به خوبی فاصله پیاده روی, دوچرخه سواری, اسکیت و حتی رقص احزاب است.

نیوزیلند اعلام کرد بودجه ملی برای دوچرخه خطوط و گسترده پیاده رو. لندن, شهردار, صادق خان اعلام کرد قصد دارد برای تبدیل بخش هایی از پایتخت بریتانیا به یکی از بزرگترین ماشین های مناطق آزاد در جهان را تشویق به دوچرخه سواری و پیاده روی در حالی که سفر در این شهر معمولا شلوغ لوله و اتوبوس دو طبقه شبکه دلسرد شده است. "لندن را در جاده به بازیابی نمی توان مسدود با اتومبیل ایم" خان.

و میلان در بسیار سخت ضربه منطقه لمباردی, ایتالیا اعلام کرده است برنامه های بلند پروازانه برای نگه داشتن برخی از پیشرفت های به محلی کیفیت هوا و آلودگی های سطح آن دیده می شود در طول مستند با 22 مایل از خیابان ها در حال حاضر با توجه به دوچرخه سواری و پیاده روی.

و همچنین فضای بیشتری برای حرکت شهرستانها در حال کار بر روی راه هایی برای ایجاد فضای بیشتر را به نشستن هنوز. مرحله به مرحله بازگشایی برنامه برای بسیاری از حوزه های قضایی تماس برای کاهش ظرفیت در مکان های مختلف مانند رستوران ها اجازه می دهد آنها را به صندلی 25% یا 50% از ظرفیت معمول خود را.

دنور به تازگی راه اندازی یک برنامه به کسانی که کسب و کار گزینه ای را برای گسترش مجاور پیاده رو خیابان و پارکینگ. شیکاگو است که در میان شهرستانها برنامه ریزی چیزی مشابه در حالی که تمپا و سینسیناتی در حال حاضر آن را انجام داده.

وجود اجماع رو به رشد در میان کارشناسان است که بودن در خارج از منزل است امن تر از داخل است.

"نشستن در یک فضای محصور شده برای یک ساعت یا بیشتر داشتن شام ایجاد بسیاری از فرصت های بالقوه عفونت و گفت:" النور موری که تحقیقات اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی.

در همسایگی او برخی از خیابان ها افزایش یافته و فضا برای عبور و مرور به معنی او می تواند راه رفتن خارج و ترک فضای بیشتری بین خود و دیگران است. او را به امید دیدن رستوران ها به خیابان ها بیش از حد. "در خارج وجود دارد که در آن هیچ دیوار پیوستی شما و ساکت است که سبب کاهش خطر انتقال از مردم در اطراف شما است."

ارائه به خوبی فاصله پاسیو صندلی ممکن است جلب رستوران را برانگیخت بازگشت هر چه زودتر آوردن درآمد ضروری با آنها. موری می بیند کسب و کارهای دیگر نیاز به خلاق بیش از حد. ورزشگاه و استودیو یوگا ممکن است به پیدا کردن فضا به کلاس های خارج از, به عنوان مثال. همانطور که ما حرکت از مرحله بحران همه گیر به حالت عادی او معتقد است که کسب و کار با انعطاف پذیری بیشتر هستند به احتمال زیاد برای زنده ماندن و یا حتی رشد.

همه این تلاش ها باید از این پتانسیل برای کمک به شهرستانها با بهبود اقتصادی. "وجود دارد بلند مدت سلامت و اثرات بلند مدت اقتصادی اثرات به نگه داشتن یک شهر در حال حرکت گفت:" ادم بی کله.

او هشدار میدهد که جامعه خرید ضروری است. شهرهای آمریکا به طور کلی بیشتر متکی خودرو بیش از سایر نقاط جهان است. برخی از مقیاس های بزرگ خیابان باز طرح نمی تواند پایدار در دراز مدت اگر آنها مانع مردم از آمدن به شهر را در منطقه کسب و کار. ادم بی کله می خواهد برای دیدن روش های خلاق برای نگه داشتن بهترین قطعات از آنچه که آموخته در حال حاضر.

"وجود دارد هیچ راهکار برای 'چگونه می توانم به شما بازگشایی یک شهر پس از یک بیماری همه گیر'," او گفت:. "هر کس که نوشتن آن را در حال حاضر."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب