شهرستانها ممکن است بازگشایی خواهد شد اما مشتریان کیف پول?

سرگرمی غول دیزنی گزارش های درآمدی فردا و انتظار می رود آنها را به کمتر از ستارگان. COVID-19 تعطیل کرده است این

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

سرگرمی غول دیزنی گزارش های درآمدی فردا و انتظار می رود آنها را به کمتر از ستارگان. COVID-19 تعطیل کرده است این شرکت در پارک های تابعه آن ESPN هیچ ورزشی زندگی می کنند به پخش و تولید فیلم به زمین را متوقف کند. بسیاری از شهرستانها در ایالات متحده در حال بازگشایی و یا با توجه به انجام این کار, اما وقتی که می آید به شرکت هایی که بانک در همایش بزرگ تحلیلگران پیش بینی است که تاثیر این بیماری همه گیر طولانی مدت خواهد بود.

"زشت" است کلمه تحلیلگر تن Amobi با شرکت تحقیقات CFRA استفاده برای توصیف دیزنی آینده نتایج. او گفت که در حال حاضر او به دنبال که در آن شرکت ها می توانند تحمل درد. اما او گفت: "سوال این است که چه مقدار درد ؟ منظورم این است که من فکر می کنم که ما احتمالا به یکی دیگر از دو چهارم یا بیشتر از این است."

به عبارت دیگر می تواند شرکت های مقاومت در برابر این واقعیت است که COVID-19 ممکن است رفتن به دور هر زمان به زودی و که بسیاری از محدودیت ادامه خواهد داشت?

و برخی از تحلیلگران هشدار مشتریان در مورد احتمال موج دوم از عفونت است.

اما نیل Macker در مورنینگ می گوید: ما هنوز هم نیاز به نگرانی در مورد این موج اول. زمانی که پیش بینی شرکت گفت: یکی از در نظر گرفتن چند فشار دادن عوامل است. "افکار عمومی. یکی دیگر مسئولیت های عمومی و یکی دیگر فقط خود را به طور کلی توجه برای مشتریان خود و مایل به مطمئن شوید که آنها امن هستند."

او پيش بينی پارک و دیگر کسب و کار است که مردم بستگی دارد که قادر به جمع آوری آزادانه حتی نمی خواهد در نظر گرفتن بازگشایی تا سپتامبر است. او گفت: آنها را حفظ و آمار مصرف در سال 2021.

فراتر از پارک موسیقی زنده تحلیلگران انتظار نیست برای دیدن کنسرت, از سرگیری این سال است. گردشگری تحلیلگران نیست خوش بینانه است. و شین مک موری با عروسی, گزارش, یک شرکت است که جمع آوری داده ها در عروسی, صنعت, گفت, احتمال موج دوم عفونت های توزین در ذهن مصرف کنندگان. "اکثر مردم در حال به تعویق انداختن اما حتی پس از آن. با تعویق در حال حاضر مردم در حال رفتن به سفر مردم نمی خواهید به جمع آوری مقدار زیادی از آن. بنابراین شما احتمالا رفتن به دیدن کسانی که مهمان شمارش می آیند راه را به پایین."

او انتظار دارد که این بیماری همه گیر به تاثیر صنعت خود را برای... سال آمده است.

شهرستانها ممکن است باز کردن دوباره اما او مطمئن است که به معنی مردم کیف خواهد شد.

حداقل برای برخی از زمان.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در کشور 21 متحده و شمارش را آغاز فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب