CitiMortgage دهنده نقد و بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی با دفتر مرکزی آن در خیابان Louis, میزوری, CitiMortgage عضو سیتی گروپ. آن بهتر شناخته شده است هم

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

بررسی اجمالی

با دفتر مرکزی آن در خیابان Louis, میزوری, CitiMortgage عضو سیتی گروپ. آن بهتر شناخته شده است همتای CitiBank.

این گروه یک حضور جهانی و جهان بزرگترین صادر کننده از کارت های اعتباری. اما آن خانه وام بازوی بسیار کمتر غالب است. سیتی واقع شده است کاهش در اعطای وام وام مسکن و خدمات پس از سال 2018 است. شاید به دلیل کاهش تمرکز بر روی وام های مسکن, سیتی تمایل به کمی بالاتر نرخ بهره از دیگر وام دهندگان. اما CitiMortgage خوب است به نمره رضایت مشتری. و موجود سیتی دارندگان حساب می توانید تخفیف در نرخ وام مسکن و هزینه های اختتامیه. در ادامه به دیدن CitiMortgage نرخ و هزینه و یادگیری در مورد جوانب مثبت و منفی از گرفتن وام مسکن از سیتی گروپ.

مقایسه نرخ CitiMortgage

نرخ وام مسکن از CitiMortgage تمایل به کمی پایین تر از متوسط است. حداقل در مقایسه با دیگر بزرگ نام وام دهندگان و بانک ها.

اما نرخ های متفاوت توسط فرد بنابراین شما نیاز به درخواست شخصی رای دادن به ببینید که چگونه CitiMortgage مقایسه برای شما.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن برآورد در بانک ها

 
CitiMortgage
Quicken Loans
ولز فارگو
تعقیب و گریز
نرخ بهره 1
3.25% 3.375% 3.375% 3.0%
APR 2
3.457% 3.617% 3.49% 3.093%
امتیاز وام مسکن 3
1.125 1.875 0.375 1.0
ماهانه P&I, پرداخت
$870 $884 $884 $843

نرخ های نشان داده شده در اینجا در حال حاضر به عنوان از 05/07/2020. ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس قیمت از 250.000 دلار و پرداخت 20 درصد برای یک خانه واقع در واشنگتن است.

این اعداد به یک تصویر لحظهای به معنای برای مقایسه کلی تنها. خود را در هزینه های وام مسکن متفاوت خواهد بود بسته به وام خود را به امور مالی خود را به اقتصاد و عوامل دیگر.

بررسی نرخ جدید (May 14th, 2020)

CitiMortgage نقد برای سال 2020

CitiMortgage می گوید: آن "اختصاص داده شده به ساخت از مالکیت خانه رویایی به حقیقت می پیوندند برای طیف گسترده ای از مشتریان و همکاران در سراسر کشور در هر روز است."

این شرکت رضایت مشتری نمرات نشان می دهد که آن را به دستیابی به این هدف حداقل برای برخی از. آن را بالاتر از متوسط رضایت و چند شکایت نسبت به وام دهندگان دیگر.

اما مثل همیشه مقایسه نرخ از چند وام دهندگان مختلف به مطمئن شوید سیتی نرخ وام مسکن و هزینه های رقابتی

کار با CitiMortgage

CitiMortgage نمره خوبی برای رضایت مشتری است. بسیاری از وب سایت خود را به نظر می رسد در راستای کمک به شما در پیدا کردن یک افسر وام" یا "درخواست تماس" که نشان می دهد سیتی قرار می دهد تاکید بر فرد-به-فرد ارتباطی برای راه اندازی وام مسکن وام.

وجود دارد همچنین برخی از ابزارهای آنلاین در دسترس است. در حالی که شما نمی تواند کامل یک نرم افزار کاملا آنلاین CitiMortgage سایت اجازه می دهد تا شما ها اسناد و دسترسی به وام خود را برآورد و در هر زمان.

همانطور که برای انعطاف پذیری CitiMortgage اعتبار مورد نیاز نیست به خصوص ملایم. اما این بانک آماده است برای در نظر گرفتن کاهش عوامل به صورت اعتباری است که بسیاری از وام دهندگان دیگر را نادیده گرفت. مردم با اندک سابقه اعتباری ممکن است قادر به تکیه بیشتر به شدت در چیزهایی مانند پرداخت اجاره به واجد شرایط برای وام مسکن.

این بانک همچنین آمده است که "موجود و جدید سیتی مشتریان ممکن است واجد شرایط برای نرخ بهره پایین تر و یا با تخفیف بسته شدن هزینه های وام مسکن." بنابراین مشتریان فعلی بهتر قرار گرفتن یک معامله بزرگ از سیتی.

در نهایت ما توجه داشته باشید که سیتی است بسیار کوچکتر بازیکن در بازار وام مسکن از آن استفاده می شود.

آن را متوقف "خدمات" وام (مدیریت خود را نمونه کارها) و در حال حاضر تنها "سرچشمه" (مجموعه) وام های جدید است. اما این نه به نظر می رسید به تاثیر کیفیت آن است. در واقع سیتی را JD Power مشتری نمرات بهبود یافته از سال 2018 2019.

CitiMortgage خدمات مشتری نظرات

چه نوع تجربه شما به احتمال زیاد برای دریافت به عنوان یک CitiMortgage مشتری ؟

فدرال تنظیم کننده و مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) حفظ یک پایگاه داده از شکایت علیه تمام وام دهندگان. و وقتی که می آید به وام مسکن سیتی (به عنوان ذکر شده Citibank NA) می کند به خوبی در مقایسه با اکثر.

در سال 2019 تنها 53 شکایات وارد شده بودند در "تقاضا برای وام مسکن یا refinancing وام مسکن موجود است" و "بسته شدن وام مسکن" دسته بندی.

شرکت
وام مسکن
Originations 2019 4
CFPB شکایت 2019 5
شکایت در هر
1,000 وام مسکن 6
2019 JD Power
امتیاز 7
CitiMortgage
86,213 53 0.61 859/1,000
Quicken Loans
774,900 187 0.24 880/1,000
ولز فارگو
1,026,800 342 0.33 837/1,000
تعقیب و گریز
527,600 188 0.36 850/1,000

برخی از این خواهد بود به تعداد کمتری از وام سیتی سرچشمه. کمتر وام کسب و کار معمولا به معنی کمتر وام مسکن شکایات.

با این حال برخی از سیتی موفقیت به نظر می رسد به عنوان یک نتیجه خوب خدمات به مشتریان است.

این شرکت به خوبی در J. D. Power 2019 وام مسکن منشاء رضایت مطالعه است. این رتبه 4 از 20 نمره 859/1,000. که بالاتر از این صنعت به طور متوسط از 836. و به این معنی سیتی ضرب و شتم برخی از نام های معروف از جمله تعقیب SunTrust بانک مرکزی آمریکا و بانک ایالات متحده آمریکا.

بنابراین حتی اگر پدر و مادر خود را که با تکیه به خارج از وام مسکن بازار CitiMortgage خود را در حال انجام یک کار خوب از راضی نگه داشتن مشتریان.

وام محصولات در CitiMortgage

CitiMortgage خیلی کامل نمونه کارها وام. بنابراین به احتمال زیاد آن را به ارائه این نوع وام شما می خواهید.

اصلی ترین چیزی که از دست رفته از سیتی نمونه کارها توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده وام. کسانی که با حمایت ایالات متحده وزارت کشاورزی و ارائه وام خانه برای افراد کم درآمد و متوسط خریداران در بسیاری از مناطق روستایی و مناطق حومه. شما باید برای رفتن به جاهای دیگر اگر شما می خواهید یک وزارتخانه وام.

برای دیگران خود را انتخاب و وام از CitiMortgage ممکن است شامل:

  • نرخ ثابت وام— معمولی با نرخ ثابت وام مسکن باید از نظر 10 15 یا 20 یا 30 سال. نرخ بهره خود را ثابت شده است که تمام مدت
  • تنظیم نرخ وام — قابل تنظیم نرخ وام مسکن اولیه با نرخ ثابت دوره 3, 5, 7 و یا 10 سال. پس از آن خود را با نرخ شناور با بازار
  • FHA وام —اداره مسکن فدرال وام مسکن (FHA وام) باید پرداخت پایین پایین به عنوان 3.5 درصد و اعتبار مورد نیاز انعطاف پذیر
  • وام — VA وام مسکن مورد حمایت the United States Department of Veterans Affairs. آنها باید صفر پرداخت و هیچ مداوم وام مسکن پرداخت بیمه
  • ادم تنومند و بدقواره وام — برای کسانی که نیاز به یک وام مسکن بزرگتر از $510,400 کلاه منطبق وام برای خانواده های تک خانه ها در اکثر مناطق

علاوه بر این پنج گزینه های سیتی ارائه می دهد و اختصاصی وام مسکن محصول به نام "HomeRun." با این وام شما می توانید پرداخت از به عنوان کمی به عنوان 3 درصد از قیمت خرید. و شما نمی خواهد با زحمت وام مسکن بیمه.

این CitiMortgage HomeRun وام

این CitiMortgage "صفحه اصلی اجرای" وام کمی انعطاف پذیر تر از آن گزینه های دیگر. این ممکن است به خصوص جذاب برای کسانی که مایل به استفاده از سیتی غیر معمول موضع در آمریکا ، به یاد داشته باشید: سیتی باز است به در نظر گرفتن جایگزین های اعتباری اقدامات برای افراد با کمتر قوی اعتباری.

روشن می شود: اگر شما از دست رفته و یا پرداخت در اواخر در گزارش اعتبار خود را, و یا اشباع پلاستیک خود را به تازگی شما هنوز هم در تلاش برای گرفتن تایید شده برای وام مسکن با سیتی.

اما اگر شما یک نمره کم چون شما نمی مقدار قرض گرفته شده در سال های اخیر است که ممکن است کمتر از یک مانع از با وام دهندگان دیگر.

ارائه شما می توانید نشان می دهد که شما به پرداخت اجاره خود را حمایت از کودکان و دیگر به طور منظم تعهدات بی درنگ این بانک ممکن است مایل به نگاهی که به حساب. و این غیر معمول در صنعت وام مسکن.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 14th, 2020)

CitiMortgage پرسش و پاسخ

آیا Citibank انجام FHA وام ؟

بله, Citibank کند FHA وام. FHA وام مسکن مورد حمایت اداره مسکن فدرال. آنها به شما اجازه خرید یک خانه فقط با 3.5 درصد پایین را مطلوب نرخ وام مسکن و به طور معمول اجازه می دهد تا نمره اعتباری پایین تر از وام های دیگر. اما Citibank به طور معمول نیاز به یک نمره اعتباری در اواسط-600s برای به دست آوردن یک وام مسکن. بنابراین اگر نمره شما در 580-640 محدوده شما ممکن است بخواهید به نگاه در جاهای دیگر برای FHA وام.

چه Citibank نرخ وام مسکن?

Citibank نرخ وام مسکن تمایل به کمی کمتر از متوسط در مقایسه با سایر وام دهندگان عمده. در سال 2019 سیتی متوسط 30 سال نرخ وام مسکن فقط 3.80 درصد به خود گزارش داده است. برای مقایسه تسریع متوسط 30 سال نرخ 2019 شد 4.16% ولز فارگو بود 4.22% و تعقیب بانک شد 4.22%. البته وام مسکن نرخ متفاوت برای هر وام گیرنده. بنابراین دریافت یک سفارشی رای دادن نقل قول از Citibank برای دیدن اگر آن را مقرون به صرفه برای شما.

در حال Citibank و CitiMortgage همان شرکت ؟

سیتی بانک و CitiMortgage هر دو متعلق به سیتی گروپ. بنابراین آنها دو شاخه های مختلف از همان شرکت. Citibank دسته چیزهایی مانند کارت های اعتباری و حساب های سپرده در حالی که CitiMortgage با تمرکز بر وام خانه.

که در آن است CitiMortgage واقع?

CitiMortgage است که مقر آن در سنت لوئیس میسوری و فیزیکی شعب در سراسر برخی از بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده برای کسانی که نمی زندگی در نزدیکی یک شعبه آن را ممکن است برای گرفتن یک وام Citibank در تمام 50 ایالت با استفاده از آنلاین یا از طریق تلفن.

است CitiMortgage بیرون رفتن از کسب و کار ؟

CitiMortgage است نه بیرون رفتن از کسب و کار. آن را هنوز هم ارائه می دهد وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن (persian) گزینه های برای وام گیرندگان. در سال 2017 سیتی بانک را اعلام آن را متوقف خواهد کرد ارائه خدمات وام مسکن که به سادگی به این معنی است که وام آن ایجاد خواهد شد به فروش می رسد و مدیریت توسط شرکت های مختلف.

بنابراین اگر شما یک وام مسکن از سیتی, شما در نهایت پرداخت را به یک شرکت خدماتی — اما که نمی خواهد تحت تاثیر قرار وام خود را در هر راه دیگر.

که در زمان بیش از CitiMortgage?

به عنوان بخشی از انتقال آن به خارج از وام خدمات (سوال بالا) Citimortgage فروش وام مسکن باقی مانده در نمونه کارها خود را به جدید وام مسکن مسکونی و Cenlar.

این دو وام مسکن کنندگان در حال حاضر مدیریت بخش عمده ای از وام های مسکن که قبلا متعلق به سیتی. بنابراین اگر شما یک وام مسکن وام از سیتی بانک, شانس خوب وجود دارد خدمات خود را به مشتریان و پرداخت وام ها به کار گرفته شده توسط هر دو مسکونی جدید و یا Cenlar.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با CitiMortgage?

CitiMortgage Inc. NMLS ID: 413108

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در نزدیکی یکی از سیتی را 700 شعبه در سراسر کشور شما می توانید انتخاب کردن به درخواست برای وام مسکن خود را در سراسر یک میز در یک آجر و ملات محل.

اما کسانی که در محل هستند و عمدتا در بزرگترین مناطق شهری است. برای مثال شیکاگو, لس آنجلس و نیویورک به خوبی خدمت کرده است. اما بسیاری از — ترین — آمریکایی ها زندگی می کنند بیش از حد از یک شعبه به چهره-به-چهره های کاربردی عملی است.

CitiBank Branch Locations, CitiMortgage review from The Mortgage Reports

CitiBank محل شعبه محدود هستند. تصویر: BankBranchLocator.com

این نمی خواهد زحمت مشتریان ترجیح می دهند که برای ایجاد برنامه های کاربردی خود را آنلاین. اما سیتی فقدان یک به پایان روند درخواست آنلاین ممکن است.

در برخی از نقطه شما ناچار خواهید بود به ساخت و دریافت تماس با افسران وام. اما شما می توانید اسناد و ایمن با استفاده از سیتی سایت است که سریعتر از سرویس ایمیل.

واقعا انتخاب پایین می آید به ترجیح شخصی در مورد چگونه شما می خواهم برای اتصال خود را با وام دهنده.

سیتی بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

سیتی را از روند درخواست وام مسکن است نه کارآمد ترین. و نرخ آن معمولا پایین ترین. اما به یاد داشته باشید نرخ وام مسکن به طور گسترده ای متفاوت است از فرد به فرد. سیتی هنوز هم ممکن است ارزان ترین وام خانه برای شما.

که به ویژه برای موجود سیتی مشتریان. سیتی بانک ارائه می دهد وام مسکن نرخ معاملات و صرفه جویی در هزینه های بسته برای دارندگان حساب جاری.

مهم ترین چیز این است که مقایسه نرخ ها و هزینه ها از چند وام دهندگان مختلف. اگر شما علاقه مند در کار با سیتی ببینید که چگونه آن را پشته در مقابل دیگر شرکت ها وام مسکن قبل از اینکه شما تصمیم نهایی.

مقایسه نرخ شخصی از وام دهندگان عمده. از اینجا شروع کنید (May 14th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن