با کلیک بر روی این! یک داستان در مورد ادغام در آنلاین حمایت محتوای

ضد تراست مقامات در وزارت دادگستری در حال رفتن به بلوک پیشنهاد ادغام بین شرکت های اینترنتی Outbrain و Taboola ب

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

ضد تراست مقامات در وزارت دادگستری در حال رفتن به بلوک پیشنهاد ادغام بین شرکت های اینترنتی Outbrain و Taboola با توجه به گزارش های متعدد. این شرکت ها مسئول بسیاری از کسانی که تبلیغات در پایین سایت و آنهایی که با مخلوط مستقیم اخبار. شما ممکن است تماس با آنها را clickbait.

"انتشار که در آن آگهی است ظاهر می شود باعث می شود برخی از پول فروش که فضای آگهی. این شرکت است که می خواهد خود را لینک بازدید آن سایت نیز نمایش آگهی" گفت: Joshua براون در دانشگاه ماساچوست امهرست.

Taboola و Outbrain معامله در انواع مختلف از حمایت و محتوا. یک نسخه طراحی شده است به یک نام تجاری با فشار مردم را به یک سایت در تلاش برای جلب کاربران بیشتر. دیگر فقط در مورد کلیک با مقالات مانند "دفعات بازدید: این قبل از اینکه شما خرید که هوا گرم و سرخ کن."

"آنها فقط می خواهم هر بازدید کننده در هر ترافیک است که می تواند آنها را به سایت خود" براون گفت.

این ادغام به احتمال زیاد نمی خواهد تغییر زیادی را برای کاربران, گفت: Kunal گوپتا مدیر عامل شرکت ad-tech شرکت قطبی فراهم می کند که خدمات به Outbrain. این معامله در مورد رقابت با غول که تسلط بر اینترنت و فضای آگهی.

"مقیاس است که هنوز هم کوچک نسبت به آنچه در واقع اتفاق می افتد بر روی اینترنت در Google و Facebook" گوپتا گفت.

که به احتمال زیاد یکی از دلایلی که وزارت دادگستری نیست مسدود کردن ادغام.

در حالی که کاربران به احتمال زیاد به توجه بسیار, تفاوت, وب سایت است که نمایش تبلیغات می تواند در نهایت درآمد کمتر است.

"اگر شما یک ناشر, شما احتمالا بهتر با توجه به دو مختلف ارائه می دهد به جای یک" گفت: Brian وایزر جمهور از هوش کسب و کار در رسانه شرکت خدمات GroupM.

ادغام هنوز هم چهره های نظارتی مانع در اروپا است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net